Конструктор аудіофільської системи: гучномовці з живленням та ЦАП USB

зображення через Audioengine

Проскануйте полиці свого місцевого продавця книг, і вам важко буде знайти багато публікацій, присвячених домашньому аудіо. Можливо, вам пощастить і відкопаєте поточну копію чи двіЗвук і баченняСтереофіл, абоЩо привіт * Fi?, але не сподівайтесь знайти більше трьох-чотирьох - і це в добрий день.

На щастя, Інтернет став привабливим місцем збору любителів аудіо будь-якого типу. Існують десятки інтернет-журналів, форумів та блогів, присвячених домашньому аудіо. Це полегшує дістатися до інформації, але чи дійсно ця інформація корисна, якщо ми не надаємо більше, ніж окремий огляд, який вводить продукт у певну структуру, яка має для вас значення? Те, як звучить конкретний компонент у контексті системи рецензента, повинно служити загальним орієнтиром, а не остаточним і абсолютним твердженням про його можливості - якщо випадково ви не володієте точно такою ж системою та приміщенням - імовірно, криваво.

Де ми зазнали невдачі протягом багатьох років, оскільки аудіорецензенти намагаються допомогти споживачам зібрати цілісні системи, які відповідають різним бюджетам. Якщо майбутнє покоління любителів музики буде слухати щось інше, ніж навушники чи док-станції динаміків, потрібно докласти більше зусиль, щоб допомогти вам зібрати чудові звукові системи за різними ціновими цінами; а також знеохочувати невротичну поведінку, яка викликає бажання щось змінити без поважних причин, коли ви можете направляти більшість своїх одноразових коштів на музику. Ми вважаємо, що побудова системи не має достатньо чорнила, і ми прагнемо вирішити цю проблему.

Ця щотижнева рубрика буде зосереджена на побудові цілісних систем, які не дадуть вам найбільшого виграшу, але також посилять вашу любов до музики. Кожного тижня ми розглядаємо різні типи систем, і ми будемо тримати цю систему в певному діапазоні цін.

Цього тижня ми зосередимося на динаміках із живленням та ЦАП USB. Оскільки персональний комп’ютер став новою стійкою для CD / касетою / полицею для записів, має сенс розглянути можливість створення простого високопродуктивного звукового рішення, яке зможе витягнути всю цю музику із сховища, відполірувати та поставити це на чудовий, чутний дисплей у наших будинках. Наш бюджет на цей внесок: 1000 доларів.

Фредді Меркьюрі

 • Гучномовець / ЦАП із живленням KEF X300A - 800,00 долkef_x300A_1bx
 • Програмне забезпечення для відтворення Pure Music 1.88 для Mac - $ 130,00
 • Програмне забезпечення для відтворення JRiver Media Center для Windows - $ 50,00
 • USB-кабель AudioQuest Forest (1 метр) - 30,00 доларів
 • Бездротовий ключ KEF (вартість $ 99, безкоштовно при реєстрації X300As)

Разом: $ 880 - $ 960 залежно від програмної платформи

Покійний фронтмен Queen мав голос і діапазон, як ніхто в історії рок-н-ролу, тому система №1 базується на гучномовці з потужним живленням, який абсолютно розбиває цей відділ. X300A - це абсолютно новий продукт від британського виробника, який містить багато технологій у невеликий пакет. Для отримання додаткової технічної інформації ви можете ознайомитися з нашим першим поглядом на X300A, але суть полягає в тому, що вони перевершуються вокалом і можуть заповнити звуком не тільки робочий стіл, але і всю кімнату. Вони мають звуковий середньочастотний звук, велику кількість деталей та низьку частоту, що заперечує потребу в сабвуфері. Ви можете їздити на них досить важко, і вони винагородять вас чудовою тональністю та роздільною здатністю при гучному рівні прослуховування.

Стороннє програмне забезпечення для відтворення, таке як JRiver Media Center та Pure Music, є обов'язковим, якщо ви хочете врятуватись від Stalag 17 ... Я маю на увазі iTunes. Pure Music працює з iTunes, але дозволяє значно покращити якість звучання музичної колекції. Крім того, зробіть собі послугу і починайте відходити від MP3-файлів. Слухаючи цей стислий файл із втратами, ви переглядаєте образотворче мистецтво через пару окулярів, залитих брудом. Музичні файли, що підтримують вищі частоти дискретизації (24/96 або 24/192), такі як FLAC, AIFF та ALAC, звучать експоненціально краще, але для їх прослуховування потрібно щось інше, ніж iTunes.

Кабелі завжди були неприємним явищем у світі аудіо, але припустимо (наразі), що невеликі витрати на кращі акустичні кабелі та міжмережні з'єднання забезпечать покращення якості звуку. У випадку з цією системою має сенс 1-метровий USB-кабель AudioQuest Forest (від вашого ноутбука чи робочого столу до гучномовців) всього за 30 доларів. Якщо ви хочете розмістити ці колонки подалі від комп’ютера, вам знадобиться довший USB-кабель (також майте на увазі, що вони живляться і їх потрібно підключити до стіни), але 3-4 метри не розіб’ють банк в цьому випадку. KEF також надішле вам безкоштовний ключ Wi-Fi під час реєстрації, щоб AirPlay також став опцією.

Чудова річ у динаміках X300A полягає в тому, що вони також мають 3,5-мм вхідний роз'єм, а це означає, що якщо ви отримаєте аналогову помилку, ви завжди зможете підключити програвач та фонову сцену пізніше.

ГілліганA5 + N спереду

 • Акустичні системи Audioengine A5 + N (бамбук) - пара $ 470,00
 • ЦАП AudioQuest DragonFly USB - 250 доларів США або Schitt Audio BiFrost USB ЦАП - 350 - 450 доларів США залежно від підключення через USB
 • Програмне забезпечення для відтворення JRiver Media Center для Windows - $ 50,00
 • Програмне забезпечення для відтворення Pure Music 1.88 для Mac - $ 130,00
 • USB-кабель AudioQuest Forest (1 метр) - $ 30,00, якщо ви використовуєте ЦАП BiFrost із підключенням USB
 • Оптичний цифровий кабель AudioQuest Forest Optilink (1 м) - $ 25,00, якщо вибрати ЦАП BiFrost без підключення USB
 • З'єднувальний пристрій AudioQuest Evergreen (1 м з 3,5 мм штифтом / RCA або RCA / RCA) - 30,00 дол.

Разом: 800–1110 доларів залежно від ЦАП та кабелів

Якби професор зміг отримати трохи електроенергії на острові (Гілліган пив кокосове молоко на біговій доріжці, з'єднаній з провідним стрижнем), розбиті люди знайшли б спосіб побудувати щось на зразок бамбукових гучномовців Audioengine A5 + N . Продається безпосередньо в Інтернеті (нульовий податок та безкоштовна наземна доставка), A5 + N пропонує чудову якість звуку, гнучкість та надзвичайну цінність за ваші гроші. Вони мають трохи менший відбиток, ніж KEF X300A, але їх 5-дюймові кевларові низькочастотні динаміки та 3/4 ″-дюймові високочастотні високочастотні високочастотні високочастотні твітери створюють багатий і досить повітряний звуковий тональний баланс. Вони звучать не так узгоджено, як KEF, але вони також коштують на 330 доларів дешевше і добре працюють з усіма типами музики. Audioengine забезпечує все необхідне всередині, включаючи кабелі, але ми вважаємо, що додаткові гроші на кабелі AQ витрачені непогано.

Обидва варіанти ЦАП USB забезпечать колосальне покращення якості звуку порівняно з прямим підживленням із вашого ноутбука чи робочого столу, і ми не впевнені, що вам потрібно пройти шлях USB із Schitt Bifrost. Якщо можете, заощадите 100 доларів та використовуйте оптичне з’єднання між комп’ютером та ЦАП. Потім ви можете кинути 100 доларів на якусь нову музику або додатковий бездротовий адаптер Audioengine W2 iPod / iPhone / iPad.

Виберіть відповідне програмне забезпечення для відтворення, і ви готові до роботи.

Брюмейстер СмітPSB Alpha PS1

 • Гучномовці PSB Alpha PS1 - пара $ 300
 • ЦАП AudioQuest DragonFly USB - 250,00 доларів США або Schitt Audio Modi USB ЦАП - 100,00 доларів США
 • Підсилювач для навушників Schitt Audio Magni - 100,00 доларів
 • Програмне забезпечення для відтворення JRiver Media Center для Windows - $ 50,00
 • Програмне забезпечення для відтворення Pure Music 1.88 для Mac - $ 130,00
 • USB-кабель AudioQuest Forest (1 метр) - $ 30,00
 • З'єднувальний пристрій AudioQuest Evergreen (1 м з 3,5 мм штифтом / RCA або RCA / RCA) - 30,00 дол.

Разом: $ 640 - $ 870, залежно від ЦАП та кабелів

Канадський виробник гучномовців PSB має багаторічний досвід виправлення ситуації. Головний дизайнер Пол Бартон - який заснував PSB за часів канадсько-американської суперсерії в 1972 році - є одним з найповажніших дизайнерів гучномовців у світі, і він не є тим, хто обдумує номери. Гучномовці PSB добре вимірюють, звучать фантастично і майже завжди є найбільшим виграшем у відповідних категоріях. Гучномовці Alpha PS1 нахиляються до зменшувального кінця 7 x 4 x 6 (ВxШxГ - у дюймах), але звучать все, крім малого. PS1 має дуже збалансовану звукову презентацію і випускає дуже широку звукову сцену, яку можна навіть оцінити, сидячи за столом. Ви можете підключити до них iPod через 3,5-міліметровий роз'єм, підключити сабвуфер завдяки вхідному сабвуферу і навіть зарядити пристрій USB. З тональної точки зору вони більше схиляються до нейтрального, ніж теплого, але ваш вибір ЦАП це змінить.

Як ЦАП AudioQuest, так і Schitt Audio добре працюють з Alpha PS1, але ми б вибрали AQ, якщо ви віддаєте перевагу більш теплим тональним балансом. Підсилювач для навушників Schitt Magni занадто гарний за 100 доларів, і він навіть дуже добре керуватиме вашими навушниками. Якщо ви хочете підключитися до бездротової мережі, ви можете підключитися до Apple AirPlay за допомогою модуля Airport Express.

Ось: три дуже різні системи звучання, але всі призначені для виведення комп’ютерного звуку на новий рівень.

Наступного тижня ми піднімемо бюджетну планку до 2500 доларів, закрутимо вініл і побудуємо ту систему вітальні, яку ви завжди хотіли, але не думали, що можете собі це дозволити.

Останні повідомлення