Зараз відбувається жіночий космічний прогулянок NASA: ось як дивитися

Прямо зараз відбувається другий у світі жіночий космос, і ви можете дивитись його в прямому ефірі, коли він розігрується на Міжнародній космічній станції (МКС).

Наразі телеканал NASA транслює трансляцію космічного простору, на якому представлені дві жінки-космонавти, які є частиною експедиції 61: Джессіка Мейр та Крістіна Кох. Вони замінюють нікель-водневі акумулятори на нові літій-іонні акумулятори на МКС. Акумулятори зберігають енергію, генеровану сонячними батареями станції, на портовій фермі станції.

Пряма трансляція перемикається між різними точками зору, включаючи точки зору космонавтів, так що ви можете бачити те, що вони бачать. Ви можете почути, як Мейр і Кох спілкуються між собою, а також коментарі оповідача про те, що вони роблять і де вони знаходяться над Землею.

Вихід у відкритий космос триває п’ять з половиною годин, і, як очікується, на виконання п’яти завдань піде загалом шість з половиною годин. Меїр і Кох вирушають у понеділок, 20 січня, на черговий вихід у космос, щоб закінчити заміну решти батарей. Ви також зможете налаштуватися на цю космічну прогулянку на телеканалі NASA, починаючи з 2:30 ночі за тихоокеанським часом.

Мейр і Кох увійшли в історію в жовтні, завершивши перший жіночий космос. На той час це був перший у світі вихід у космос, а Кох - четвертий. Цей космос тривав 7 годин 17 хвилин.

За даними space.com, з 566 людей, які полетіли в космос, лише 64 жінки були жінками, а з 38 діючих в даний час космонавтів НАСА лише 12 жінок.

Меїр і Кох - двоє з астронавтів, які прокладають шлях іншим жінкам до шляху до космосу. NASA планує знову висадити людей на Місяць до 2024 року, включаючи першу жінку, яка відправилася на Місяць.

На запитання про те, чи важливо для її роботи бути визнаним через її стать перед першим жіночим виходом у космос, Кох сказав наступне у відео, опублікованому в Twitter: "Я думаю, що це важливо через історичну природу того, що ми" повторно робиш. Багато людей черпають мотивацію із надихаючих історій від людей, схожих на них, і я вважаю, що це важливий аспект історії, який слід розповісти ".

Останні повідомлення