Чому Tinder - це найпопулярніший додаток для знайомств в Інтернеті

побачення ніч

Самотні люди мають багато варіантів, коли справа стосується додатків для побачень. Вони можуть піти в стару школу і потрапити в Match, де анкети глибокого занурення зрівняють їх з кимось на основі алгоритмів, вигаданих в літописах дослідницьких робіт з психології. Або вони можуть дозволити дамам зробити перший хід на Bumble. Або, можливо, вони хочуть піти трохи більше на Дикий Захід і вдарити OKCupid за що завгодно, від підключення до супутника життя.

Звичайно, є ще більше варіантів: Grindr для геїв, бі, транс та queer людей; Кава зустрічає бублик для тих, хто хоче більш цілеспрямованого досвіду знайомств, або The League для тих, хто шукає лікування в VIP-кімнаті.

Я міг би продовжувати, але не буду.

Це тому, що незалежно від того, який вибір роблять одинаки, коли справа стосується додатків для побачень, з даних про використання додатків зрозуміло одне: з цього літа люди вибирають Tinder, а популярність програми для знайомств swipe лише зростає, оскільки кількість інших спаду.

Іншими словами, Tinder виграв війну в програмі знайомств. З великим відривом.

активних користувачів

Згідно з даними маркера входу в програму Facebook, які відстежує Thinknum, використання Tinder є найвищим, ніж було раніше. Насправді, станом на цей тиждень, Tinder є найбільш часто використовуваним додатком через логін на Facebook, вперше вигравши і Spotify, і Candy Crush Saga.

Іншими словами, це означає, що на сьогоднішній день, перш ніж люди навіть замислюються про прослуховування певних мелодій чи про найпопулярнішу мобільну гру у світі, вони звертаються до Tinder, щоб отримати якусь любов.

Ось найпопулярніші програми, за якими ввійшли через Facebook за останній місяць:

Білет символІм'яЩомісячний рейтинг активних користувачів
1nasdaq: mtchТрут2
2nasdaq: atviCandy Crush Saga3
3nyse: плямаSpotify4
4nasdaq: googYouTube6
5приватний: pinterestPinterest9
6приватний: побажанняБажання11
7nasdaq: zngaТехаський покер HoldEm16
8nasdaq: atviCandy Crush Soda Saga19
9nyse: sneМережа PlayStation ™25
10nasdaq: atviСага про героїв ферми26

На основі цих даних - наданих Facebook через загальнодоступні API - в середньому Tinder був найбільш використовуваним додатком протягом усього місяця. Це ставить його керівником Candy Crush Saga, Spotify, навіть YouTube та Pinterest.

На основі цих даних можна було б припустити, що інші додатки для знайомств також будуть там високо. Зрештою, якщо люди шукають кохання, перш ніж шукати музику чи Candy Crush, очевидно, вони також повинні спробувати Bumble або OKCupid, так?

Виявляється, це не так. За даними Facebook, один з них вийшов на висоту в милях від Тиндера, а інший насправді падав.

ОК Амур активних користувачів - -

У попередні дні 2015 року OkCupid мав хороший пробіг, але навіть у рейтингу 100 додатків, які використовувались за допомогою логіна на Facebook, не вдалося потрапити.

безладні активні користувачі

Bumble, з його популярними "дівчатами першими", що приймають формулу Tinder, провів хороший пробіг минулої весни, але не зміг зайняти позицію на Tinder.

І в цьому річ: здається, ніби модель Tinder просто працює. І оскільки конкуренти намагаються не відставати, вони просто стають клонами одного і того ж.

Насправді, в останніх ітераціях OkCupid і Bumble використовується механізм перегортання, а потім чату, який надзвичайно схожий на Tinder. Їх єдина диференціація - це спосіб, яким вони займаються. У випадку з OkCupid користувачі можуть надсилати повідомлення один одному, не збігаючись. На Bumble, як тільки матч встановлений, жінка повинна надіслати повідомлення протягом 24 годин.

Окрім цього, три програми - це практично одне і те ж. Коли одинока людина враховує той факт, що переважна більшість інших одиноких людей перебувають на Tinder, як і нічний клуб, вони усвідомлюють, що саме тут їм потрібно бути.

Tinder просто дає одиноким доступ до найбільшого пулу одиноких людей.

Коли програма пропонує лише невелику різницю, можливо, у тому, як вона відповідає або дозволяє обмінюватися повідомленнями, здається, що ці відмінності не переважають шансів на успіх чи, принаймні, сприйняття шансів.

Tinder просто дає одиноким доступ до найбільшого пулу одиноких людей, і оскільки знайомства - це гра в цифри, не дивно, що саме туди вони прямують. Цілком ймовірно, що інші додатки для знайомств будуть існувати і навіть процвітати, особливо якщо вони задовольняють певну аудиторію чи орієнтацію. Якщо Tinder, скажімо, є спортивним баром на вулиці, The League - це нічний клуб, який обслуговує лише пляшки, із вибірковим вибивачем.

Але для решти нас - для переважної більшості одиноких людей - це Tinder. Дані про використання говорять про це, і оскільки інші програми просто папугать те, що це зроблено, його потенціал, швидше за все, розшириться. Тож гортайте, самотні люди.

Останні повідомлення