Святкуйте День Зоряних воєн, гортаючи млинці Йода шпателем R2D2

Млинцева форма "Зоряні війни"

День "Зоряних воєн" наближається до нас з 4 травня (вимовляється четвертого травня) не за горами. Ви підготувались до того, як відзначити черговий знаменний день? Почніть свій 4 травня - або будь-який вихідний день із сніданку, гідного Хатта, за допомогою цих кухонних пристосувань.

Млинцева форма "Зоряні війни"

Кожен падаван потребує добре збалансованого сніданку, а що є більш традиційним, ніж стопка млинців з вашим вибором фруктових або солодких начинок, щоб налаштувати їжу? За допомогою цих форм для млинців на тему "Зоряних воєн" ви зможете приготувати власні млинці Дарта Вейдера або Йоди, залежно від вашої сторони сили. Набір Heroes & Villains поставляється з трьома формами, причому остання нагадує штурмовика ... адже кожному лідеру потрібні його прислужники.

- запитаєте ви, як ці герої та лиходії подорожують по галактиці під назвою ваша тарілка для сніданку? Що ж, шедеврі-джедаї, доповніть досвід Зоряних воєн прес-формами для млинців для автомобілів, що нагадують винищувач X-Wing, TIE Fighter та класичний «Сокол тисячоліть» Хана Соло. Форми прості у використанні: Просто вилийте тісто всередину фігури на розігріту антипригарну сковорідку. Коли одна сторона приготується, за допомогою ручки зніміть цвіль і переверніть. Ні, не за допомогою тієї старої пластикової палички. Їжа цього гранда заслуговує на лікування шпателем R2D2.

Шпатель "Зоряні війни R2D2"За ціною 15 доларів шпатель R2D2 є ідеальним фінальним аксесуаром до цього галактичного сніданку, адже всі знають, що дроїди роблять найкращі млинці. Він виготовлений з гнучкої нейлоно-кремнієвої поверхні для термостійкості, і він не подряпає ваші каструлі. Однак, якщо ви віддаєте перевагу іншим, у вас також є варіанти дизайну Дарта Вейдера та Штормовира. Всі троє придатні для миття в посудомийній машині, тож прибирання після цього великого задоволення може бути останнім, що вам належить.

Форма Heroes & Villains доступна у Williams-Sonoma за 20 доларів, а транспортні засоби зараз продаються за 10 доларів за комплект. У Williams-Sonoma також є ціла лінійка посуду "Зоряні війни", завдяки чому ви можете розширити свої смакові рецептори не лише до часу сніданку. Вони стануть найепічнішою їжею, яку ви можете вийти з власної кухні.

Хоча ви проводите решту дня "Зоряних воєн", ви знаєте, що ми завжди будемо говорити: нехай Четвертий буде з вами.

Останні повідомлення