Як дивитись дні Bettor в Інтернеті: Стрім Sew ESPN + Серія

Майк Грінберг бере участь у своєму новому шоу ESPN +,Дні беттера. Наразі серіал виходить щочетверга у 15-хвилинну частину. Ці епізоди розповідають історії, які стоять за найбожевільнішими перемогами та програшами спортивних ставок завдяки розповіді від першої особи. Шоу також містить сеанси запитань та відповідей між Грінбергом та тижневим партнером, а також персоналізовані реконструкції, щоб вдихнути життя в ці розважальні та часто драматичні справжні азартні історії. Вони охоплюють все - від дикої виплати офтальмолога Стівена Фрідлендера до штату Кентуккі за дербі до фанату «Цинциннаті Бенгалс», настільки відданого своїй команді, що він марновірно спав на його даху, поки вони не виграли гру. Незважаючи на те, що всі ставки на те, наскільки диким буде це шоу, не можна сумніватися, одне можна сказати точно: люди докладають шалених зусиль до своїх спортивних одержимостей - і Грінберг готовий розповісти ці легендарні історії. Ось як дивитись Дні беттераонлайн.

Створено: Майк Грінберг

У ролях: Майк Грінберг

Кількість сезонів: 

Як дивитись дні Bettor онлайн в США

Дні беттерапередається виключно на ESPN +. Підпишіться на послугу, щоб отримати ексклюзивний доступ до тисяч спортивних подій та архівів, що проходять у прямому ефірі, що охоплює все, починаючи від MLB, закінчуючи НХЛ та UFC. Плюс, звичайно, ви отримуєте доступ до бонусного вмісту за допомогою таких шоуДні беттера які доступні виключно на EPSN +. На жаль, послуга не пропонує безкоштовного пробного періоду, але щомісячна плата за підписку становить лише розумних 6 доларів на місяць. Не кажучи вже про альтернативний доступний пакет потокового передавання, який об'єднує ESPN +, Disney + та Hulu в один простий платіж у розмірі 13 доларів на місяць. Завдяки набору ви заощадите 30% на всіх трьох послугах і отримаєте чудову заміну кабелю (для тих меценатів, які обговорюють, чи варто їм перерізати шнур). У будь-якому випадку, обидва ці потокові плани ESPN + включають усі епізоди Дні беттера оскільки вони продовжують прем’єру цієї осені.

Грінберг був ведучим ранкового шоу ESPN Вставай з моменту дебюту у 2018 році. Він також веде передачу ESPN Radio Зелений, який розпочав ефір лише минулого місяця. Він - ветеран-журналіст ESPN, який добре розбирається в розповіді сюжетів і практично вигулює спортивну енциклопедію. Отже, тверді шанувальники спорту можуть бути впевнені в цьомуДні беттеразнаходиться в ідеальних руках - і на ідеальній платформі.

Останні повідомлення