Як транслювати пряме відео на Facebook

Мобільна пряма трансляція - все це в наш час. Ви можете переходити в прямому ефірі до своїх фоловерів у соціальних мережах зі свого мобільного пристрою з будь-якого місця та в будь-який час. І ви можете спілкуватися з людьми в режимі реального часу. Щось захоплююче сталося? Поділіться відео та негайно отримайте відгуки людей!

Periscope - це чудова платформа, на якій люди у всьому світі діляться своїм досвідом з іншими за допомогою своїх телефонів. Але нещодавно Facebook увійшов у гру, розповсюдивши своє відео в прямому ефірі для всіх користувачів у Сполучених Штатах. Звичайно, це величезне. Це Facebook заради бога! Потенціал для великої аудиторії величезний!

Тож ... як слід використовувати Facebook для взаємодії зі своїми послідовниками? Зануримось!

Якщо у вас є особистий профіль (у вас є профіль Facebook, правда?), Тоді у вас повинен бути доступ до прямої трансляції. Якщо ви не бачите опції, або ви перебуваєте на своїй сторінці, яка може бути не підтверджена, або вони все ще закінчують розгортання, тому просто зачепіть і продовжуйте перевіряти.

Порада професіонала: вам не потрібно користуватися Wi-Fi, щоб виходити в ефір на Facebook, але це, безумовно, допомагає зробити зв’язок набагато кращим.

Покрокові інструкції:

  1. Увійдіть у свій додаток Facebook.
  2. Клацніть на поле оновлення стану.
  3. Введіть заголовок для свого відео. Що ви показуєте людям? Про що ти говориш? Будьте конкретні зі своїм заголовком і повідомте людям, що вони дивляться!
  4. Унизу ви побачите "Живе відео". Клацніть це.
  5. Щойно введене оновлення стану автоматично заповниться на цьому екрані.
  6. Ви можете зробити це приватним або лише друзям, якщо хочете.
  7. Виберіть, чи хочете ви трансляцію з передньої чи задньої камери, ви можете змінити це під час прямої трансляції.
  8. Використовуйте альбомний режим, якщо хочете. Через те, як відео відображається в потоках Facebook, воно завжди буде в коробці. Не пейзаж. Не портрет. Просто якось ... в коробці. Тож не має значення, в портретному чи альбомному режимі ви перебуваєте в прямому ефірі ... але насправді вам приємніше читати коментарі в альбомному режимі!
  9. Коли будете готові, натисніть кнопку "Опублікувати".

Ваші фоловери почнуть бачити ваше відео в прямому ефірі у своїх стрічках новин. І ось крута річ: чим довше ви живете, тим більше шансів у людей спіймати ваш прямий ефір! Facebook насправді розміщує вашу пряму трансляцію вище в алгоритмі, тому люди, швидше за все, її побачать, ніж скажуть… текстове повідомлення.

Що мені подобається в прямому ефірі Facebook, це те, що ви можете прокрутити коментарі назад, тому якщо ви щось пропустили, ви можете побачити коментарі, які залишили екран. Це неможливо зробити на перископі. Мені також подобається, що це пряме відео ... разом із усіма коментарями та вподобаннями ... одразу стає частиною вашого нового потоку. Там якраз доступно для людей, щоб спостерігати за фактом, якщо вони це пропустили. І коментарі продовжуються так, ніби це була звичайна стара публікація.

Тепер ... не забудьте поговорити з людьми, коли вони приєднуються! Це пряма трансляція. Взаємодійтеся зі своїми послідовниками та залучіть їх до дії. Продовжуйте розмову зі своїми послідовниками.

Ви вже робите мобільні прямі трансляції? Які ви дивитесь? Що б ви хотіли навчитися робити, щоб я міг вам допомогти? Залиште коментар нижче та використовуйте посилання вище, щоб поділитися цим відео на своєму улюбленому сайті в соціальних мережах.

Завантажити для iOS

Завантажити для Android

Останні повідомлення