Як Alexa та Google можуть допомогти вам святкувати тата у День батька

Amazon Echo Plus Amazon Echo Plus

Чи насуплюєтесь ви, думаючи придбати ще один набір для гоління, асортимент горішків для гурманів чи новий одяг для тата цього Дня батька? Якщо у вашого тата нелегко купувати, подумайте про те, щоб звернутися за допомогою до вашого смарт-динаміка Amazon Echo або Google Home. Ось декілька способів, як голосові помічники можуть допомогти вам і вашому татові у великий день, окрім звичайних покупок та розкладу.

Amazon Alexa

1. Створіть спеціальні татові навички Alexa за допомогою креслень

amazon echo show family

Blueprints - це новий портал Amazon, який дозволяє будь-кому здобувати навички роботи з Alexa. Amazon випустила шаблон навичок до Дня матері і зараз робить те саме, щоб святкувати тат. Шаблони Дня батька - це найкращий у світі тато, що дозволяє створити список індивідуальних компліментів для вашого тата; «Все про тата» - це персоналізована історія, яку ви можете створити про свого тата; та тато жарти, список ваших улюблених татових жартів в одному місці. Нехай жарти пердеть починаються!

2. Зберіть сім’ю, щоб пограти в ігри

Ехо-кнопки

Можливо, найбільше чого хоче ваш тато, це якісний час із близькими. У цьому випадку перегляньте варіанти Alexa Blueprints для створення сімейно орієнтованої гри, включаючи деякі нещодавно додані можливості, такі як Сортування за трьома словами та Вікторина.

Крім того, наявні навички, засновані на іграх, дозволяють вам та іншим домашнім людям боротись під час гри в Jeopardy! або доведення музичного майстерності під час відтворення пісні.

3. Будь його барменом на день

Amazon Echo другого покоління

Який кращий спосіб подякувати своєму татові за всю важку батьківську роботу, ніж холодною пінтою пива або кількома мірками різкого віскі? Виконайте роль його особистого бармена і подайте йому всіх улюблених, не вимагаючи від нього вставати з дивана.

Ви можете покращити свої мелодії, пов’язані з пивом, завдяки майстерності Craft Beer Facts Alexa і дайте своєму татові більше знати про спеціальні пивоварі, які він споживає.

Ваш тато фанат віскі? Ви порадуєте його смакові рецептори майстерністю Джонні Уокера, яка включає можливість керованої дегустації.

З іншого боку, можливо, ви захочете збити кілька коктейлів до Дня батька. Станьте впевненішими, увімкнувши «Бармен», вміння, яке забезпечує смачні рецепти змішаних напоїв.

4. Допоможіть своєму татові стати майстром гриля - або приготуйте йому їжу

ехо шоу Амазонки на лічильнику з білого мармуру

Оскільки День батька відбувається влітку, він часто пропонує чудову можливість для приготування їжі. Численні навички Alexa можуть допомогти наступному татовому грилі принести смачні результати.

Навичка термометра м’яса підказує татові правильну температуру для добре приготовленого м’яса. Як варіант, якщо ви готові випробувати нові рецепти гриля чи барбекю цього Дня батька, не дивіться далі, ніж навички Allrecipes і Ask Stubb.

5. Сплануйте веселий відпочинок

Амазонка

Alexa також пропонує навички від провідних туристичних компаній. Коли ви хочете здивувати тата поїздкою до місця призначення, яке він завжди хотів дослідити, прогладьте деталі за допомогою розумної колонки Amazon. Спробуйте навички байдарки та Expedia як вихідні точки.

Google Assistant

1. Послухайте справжні казки про батьківство

amazon echo vs apple homepod Амазонка

Якщо ви повертаєтесь до своїх найприємніших спогадів, деякі з них, ймовірно, були з вашим татом. Якщо ви скажете: "Гей, Google, розкажи мені історію про батьківство" або "Гей, Google, розкажи мені історію з Днем батька", ваш пристрій Google Home порадує вас та вашого батька деякими казками про батьків-батьків.

2. Нехай Google Home змусить вашого тата засміятися

розумний будинок подяки

Раніше ви дізналися, що можна створити навичок Alexa за допомогою Blueprints, який розповідає жарти вашому татові. Google Home робить щось подібне з функцією Best Dad Jokes. Отримайте доступ до нього, запитавши свого спікера Google: "Гей, Google, поговори з найкращими татовими анекдотами".

3. Запитайте Google Home про відповідні пропозиції

Динамік Google Home також може дати вам цитати, які можуть мати сенс записати на листівці до Дня батька. Наприклад, ви можете сказати: "Гаразд, Google, дай мені кохання".

Нехай ваш батько почуватиметься казковим у свій особливий день

Крім того, що перераховано вище, технологія може допомогти вам скласти список справ, зробити бронювання в ресторані, отримати вказівки до цього ресторану, придбати в останню хвилину той гриль, який він завжди хотів, і загалом зробити цей День батька незабутнім успіхом. Незалежно від того, чи є ви власником розумної колонки від Google або Amazon, цікаво і просто зробити так, щоб цей гаджет допоміг татові почуватися цінованим.

Останні повідомлення