Як спостерігати за подією Apple Show 25 березня в прямому ефірі

Наступна велика подія Apple вже майже тут. У понеділок, 25 березня, о 10:00 за тихоокеанським часом, після місяців спекуляцій, компанія незабаром запустить власну медіа-послугу для потокового відео, яка була майже підтверджена завдяки типово короткому, але солодкому слогану, який Apple використовувала у своїх запрошеннях: “Це час показу ".

Подія відбувається в театрі Стіва Джобса в Купертіно, штат Каліфорнія, і якщо ви не один з небагатьох, кому пощастило забезпечити запрошення, вам, мабуть, цікаво, як ви можете дивитись усі дії віддалено. Не хвилюйтеся, ми вас покрили. Ось варіанти перегляду в прямому ефірі:

  • За допомогою вибраного вами веб-браузера перейдіть на сторінку подій Apple. Перед подією ви побачите опцію встановлення нагадування, а коли подія розпочнеться, на її місці з’явиться жива відео-стрічка.
  • Якщо у вас є Apple TV (третього покоління і пізніше) або Apple TV 4K, ви можете налаштуватися за допомогою програми Apple Events.
  • Неофіційно ця стрічка вже розпочалася: Apple, схоже, дражнить подію, показуючи, що може бути, а що не може бути прямим переглядом театру Стіва Джобса з різними зображеннями та відео, що з’являються на великому екрані на сцені, а також випадковий технік, що блукає в поле зору.

Провідна теорія полягає в тому, що подія буде повністю присвячена послугам Apple, особливо набігам на підписки на новини та відео. Є кілька причин, що це здається ймовірним. Протягом останніх кількох днів компанія анонсувала оновлення більшості своїх продуктів, таких як iMac, iPad та свої бездротові AirPods. Нехарактерно, що всі ці оголошення були зроблені за допомогою прес-релізів, розміщених на веб-сайті компанії, замість того, щоб бути представленими на живому заході. Це говорить про те, що Тіму Куку та його екіпажу знадобиться весь доступний час, щоб обговорити щось таке не є пов'язані з апаратним забезпеченням. Якщо потокові сервіси настільки агресивні, наскільки ми підозрюємо, що вони можуть бути, для обговорення всіх функцій знадобиться кожна секунда події, яка тривала понад дві години в минулому.

Ми також знаємо, що Apple витратила не так вже й велике багатство на оригінальні телевізійні шоу та фільми, маючи таланти зі списку A, такі як Тор: Рагнарок режисера Тайки Вайтиті, Дженніфер Еністон, Білла Мюррея та Софії Копполи, щоб назвати лише декілька. Можливо, це добре, що компанія агресивно інвестує у власні виробництва; На початку цього тижня генеральний директор Netflix, Рід Гастінгс, підтвердив, що його компанія не буде частиною того, що Apple планує.

Нарешті, деякі проникливо зауважили, що коли Apple розсилала запрошення на подію, яка стала вступною програмою для Apple TV першого покоління, слоган був „It's Showtime”. Неважко думати, що виробники подій Apple вирішили вшанувати цей момент тонкою грою слів. Якщо вступ до Apple TV був “showtime”, тоді, очевидно, відеосервіс, призначений насамперед для роботи на цьому пристрої, повинен бути “show time”.

Що б компанія Apple не оголосила чи не оголосила, ви можете покластися на те, що ми все це зробимо, із покриттям від стіни до стіни. Тож сидіть склавши руки, насолоджуйтесь шоу, а потім приходьте перевірити наші думки та аналіз.

Останні повідомлення