Як налаштувати альтернативний вигляд для Face ID

Завдяки iOS 12 ми отримали ряд вітальних удосконалень Face ID, опції входу в розпізнавання обличчя, доступної на iPhone X та новіших моделях. Однак одним з найкращих удосконалень було додавання «альтернативного вигляду» або можливості програмування на другому обличчі, щоб ваш iPhone розпізнавав.

Це неймовірно корисна нова опція, незалежно від того, чи хочете ви переконатися, що кохана людина може відкрити і користуватися вашим телефоном, або просто хочете, щоб ваш iPhone впізнав вас із захисними окулярами або робочим обладнанням (щось у Face ID покращується, але це все ще може бути складним). Ми покажемо вам, як налаштувати альтернативний вигляд Face ID прямо тут, лише за пару хвилин роботи.

Крок 1: Перейдіть до ідентифікатора особи та пароля

Пароль ідентифікатора особи

Виберіть місце з хорошим освітленням і відсутністю потенційних відблисків і розблокуйте свій iPhone. Направлятися до Налаштування (піктограма шестерні) і переглядайте меню Налаштування, доки не підійдете Ідентифікатор обличчя та пароль. Виберіть його.

Крок 2: Почніть альтернативний процес зовнішнього вигляду

Екран пароля ідентифікатора обличчя

На цьому етапі вам, мабуть, доведеться ввести свій пароль, щоб продовжити. Увійшовши в Face ID і пароль, ви побачите варіанти ввімкнення покупок Face ID App Store, Apple Pay, автозаповнення пароля та інші опції. Варто просканувати ці параметри, щоб переконатися, що вони ввімкнені чи вимкнені, як вам подобається, особливо якщо ви додаєте другу особу до Face ID.

Коли ви будете готові, перегляньте опцію ввімкнення, і ви побачите опцію Налаштуйте альтернативний вигляд. Виберіть це для початку.

Вибір альтернативного вигляду

Примітка: Це передбачає, що ви вже встановили своє перше обличчя та пароль для ідентифікатора обличчя. Якщо ви ще не налаштували Face ID, ви побачите опцію "Налаштування ідентифікатора обличчя. " Спочатку потрібно вибрати це. Якщо ви ще не встановили пароль, вам буде запропоновано створити пароль під час відкриття Face ID & Passcode. Ми рекомендуємо створити пароль, оскільки надійний другий спосіб розблокування телефону корисний, особливо якщо камера коли-небудь не працює.

Крок 3: Скануйте обличчя

Скинути ідентифікатор обличчя

Тепер вам потрібно буде відсканувати на альтернативному обличчі. Будь то кохана людина чи просто ви з якимось затемненим одягом, готуйтеся. З’явиться портрет обличчя, і ваш iPhone вкаже вам переміщати обличчя по колу, щоб правильно відкалібрувати датчик. Робіть це, доки iPhone не буде задоволений і не повідомить, що сканування обличчя завершено.

Якщо у вас є проблеми з цим процесом, пам’ятайте, що ваше обличчя повинно бути відцентровано, а ваш iPhone не повинен бути під кутом. Можливо, вам доведеться знайти краще освітлення або відкоригувати своє положення, щоб покращити сканування. Зазвичай для повного завершення сканування потрібно пару кіл навколо.

Коли закінчите, все готово. Тепер iPhone Face ID буде сканувати обидва набори даних обличчя та розблокуватиметься для будь-якого з них. Ви можете негайно протестувати функцію, щоб переконатися, що вона працює.

Крок 4: За потреби замініть альтернативний вигляд

Тепер, коли ви перейдете до Face ID і пароля, ви побачите лише опцію «Скинути ідентифікатор обличчя», яка замінила альтернативний варіант зовнішнього вигляду. Будьте обережні, вибираючи цей параметр: він видалить усі ваші дані Face ID, а потім попросить сканувати послідовно два нових обличчя. Однак це також єдиний спосіб позбутися альтернативного вигляду та замінити його. Переконайтесь, що обидва обличчя, які ви хочете сканувати, готові, якщо ви натиснете кнопку скидання.

Останні повідомлення