Madden NFL зламаний, і EA Sports повинен це виправити

божевільний НФЛ може бути зламаний ось ось як це виправити 13 відверта кров

Чи знаєте ви, якою була найбільша проблема Джона Меддена у футболі на початку? Взаємодія гри. Скотт Орр, один із головних джерел основоположної версії гри Sega Genesis, яка дебютувала в 1990 році - Орр та інші називають цю гру справжнім народженням Медден НФЛ, на відміну від оригіналу ПК 1988 року - сказав, наскільки проблематичним це було зробити інтерактивну гру, яка реалістично виглядала як футбол. Ранні прототипи могли управляти лише сімома командами гравців. "Це було технічним завданням отримати 22 об'єкти та кулю, що рухаються по екрану", - сказав Орр у 2009 році журналу "Edge Magazine". "Що це" сім на сім "? Це не футбол ".

Але чи скотт Орр назвав би своє ім'я Медден НФЛ 25? Звичайно, ювілейне видання гри, випущене в серпні, блищить своєю новою технологією двигуна, і, звичайно, у ньому є 11-на-11 футбольні симуляції, яких вимагав Орр. Реальні гравці теж там, викладені в копітких графічних деталях з тисячами розрахунків, що наближають їх поведінку в реальному світі. Але загалом це сильно роздутий пакет, нанесений поверх базового спортивного симулятора. Франчайзинговий режим, грошова грошова карткова гра Ultimate Team, побудована на мікро-транзакціях, Тренажері навичок та варіаціях онлайн-гри для всіх ... Це, зрештою, різні ігри, що маскуються як однакові. Питання не в тому, чи є Madden NFL достатньо хорошою футбольною відеоігрою, щоб її оригінальні творці могли записати своє ім’я. Це залежить від того, чи є Медден НФЛ взагалі футбольним матчем.

Знімок екрану Madden NFL 25 7Не секрет, чому EA відмовився від створення просто футбольна гра. Як опора щорічного бізнесу Electronic Arts та як єдина офіційна відео-гра NFL, розробник Tiburon зазнав надзвичайного тиску, щоб збільшити цінність гри, оскільки вони замикаються на щорічному циклі розробки. Потрібно більше режимів, більше способів отримання доходу (DLC, пакети карток Ultimate Team тощо) та більше налаштувань основної гри, щоб приблизно 5,5 мільйона гравців серії поверталися ще рік за роком.

Перший і жоден

Оскільки пропозиції функцій Madden NFL зростали з роками, його польова гра стагнувала. Зміни в тому, як грається звичайний старий футбол "11 на 11", можуть бути значними для твердих гравців, але незначними для пересічного вболівальника. Madden NFL 25’s вдосконалений варіант гри в біг цікавий, як і було Медден НФЛ 12-х нова анімація та фізика, а також нові рішення 09. Але ці незначні зміни не запрошують нових гравців і не дозволяють по-новому уявити, як може грати у відеоігру футбол. Великих змін не може статися.

Відповідно до думок Electronic Arts, щороку повинна з’являтися нова, упакована гра Madden NFL. Реалії щорічного випуску означають, що невеликі налаштування ігрового процесу та нові режими є єдиним можливим варіантом збереження прибуткової машини.

Madden NFL 25 Playbooks 3 і 4 Connected Franchise торговий центрМедден НФЛ 13 безумовно, сприяв прибуткові EA в розмірі 2,4 млрд. доларів за останній фінансовий рік, і Медден НФЛ 25 зробить те саме цього року, але, схоже, серія в нинішній формі охопила якомога більше гравців. Медден НФЛ 25 продає повільніше ніж Медден НФЛ 13, перемістивши 1 мільйон копій за перший тиждень порівняно з попередником 1,65 мільйона за той самий період. Спокусливо сказати, що гравці витримують листопадові випуски гри PS4 та Xbox One, але загальний обсяг продажів показав, що Madden NFL роками падає. Крім того, плата за оновлення для тих, хто купує Медден 25 на PS3 / Xbox 360 - лише 10 доларів. Медден НФЛ 13 продано близько 5,6 примірників, але Медден НФЛ 11 продано близько 6,5 мільйонів. Медден НФЛ 09 продано понад 7,8 млн. примірників. Цифри не брешуть.

Що робити?

EA може зробити Madden NFL підпискою або безкоштовною послугою, а не продуктом, що продається в коробці, що дозволяє з часом робити безперервні виробництва. Як варіант, студія могла б все це позбутись, позбутися сторонніх режимів і знову взяти участь у створенні найкращого, найцікавішого моделювання футболу НФЛ, наскільки це можливо.

Electronic Arts не повинен позбуватися жодної з різних ігор, що входять до складу пакету Madden NFL, як він є. Ultimate Team має своїх шанувальників, і для багатьох гравців RPG-подібний режим власника франшизи - це нічия гри, навіть над реальною польовою грою. Нерозумно тримати їх у комплекті з дорогим пакетом на 60 доларів. EA може максимізувати творчу силу багатьох ігор у Madden NFL, а отже, і їхню прибутковість, розділивши їх на окремі продукти.

Запит ЗМІ про Madden NFL 25 Playbooks 3 і 4 Connected FranchiseУявіть новий пейзаж Madden NFL, де геймери Ultimate Team за невелику плату могли завантажити лише цю функцію на консолі, ПК або мобільні пристрої, а Electronic Arts могла продовжувати заробляти гроші за допомогою мікротранзакцій від гравців, які прагнуть придбати найкращі картки. Гравці, зацікавлені в режимі франшизи, також можуть придбати свою гру за нижчою ціною, не купуючи Ultimate Team, дозволяючи EA пожинати плоди своєї вже створеної нішевої аудиторії. Це також може виправдати стягнення плати за оновлення реєстру, яке найзапекліші гравці Меддена, швидше за все, знайдуть більш приємним через нижчу вартість.

Найкраще, однак, це дозволило б EA сегментувати розвиток гри далі, щоб основний продукт - відеоігра, що дозволяє грати в електронну симуляцію футболу НФЛ - міг стояти самостійно. Tiburon можна розділити на дві незалежні студії, які спеціалізуються на двох окремих іграх, одна з яких призначена для розробки сервісно-орієнтованих режимів франшизи, а друга присвячена виключно розробці польової гри Madden NFL.

Медден 13 образаЧас подумати

Франшиза, з її численними підіграми від Owner Mode до Skill Trainer, залежить від щорічних оновлень, а не від реального моделювання футболу. Команда розробників франшизи могла постійно розробляти цей продукт протягом календарного року завдяки постійним оновленням та великому щорічному випуску, на відміну від багатьох MMO, що випускають розширення. Тим часом віддані розробники, які працюють над польовою грою, могли витратити більше, ніж кілька місяців, переглядаючи, що це за основоположна гра. Немає більше незначних допрацьовувань, як покращена гра варіантів, але ретельний погляд на те, як повинен грати футбол у відеоіграх. Основні зміни до польової гри Madden NFL могли виходити кожні два, а то й три роки. Нова гра буде застосована до існуючих продуктів Franchise та Ultimate Team. Автономна футбольна гра може бути продана як незалежний виставковий пакет, так і регулярні сезонні ігри, що продаються найпростішим шанувальникам, які просто хочуть футболу з відеоіграми.

Сегментування Madden NFL, як у розробці, так і як продукт, неможливе в поточній структурі EA Sports. Як писав минулого року письменник Том Бісселл, виробнича машина "Медден" є величезним корпоративним двигуном. Але, маючи стагнацію аудиторії, EA повинен переосмислити, що таке Madden NFL, якщо він збирається вижити. Плюс, футбол для відеоігор потрібно час від часу гостро приправляти. Ще коли видавці могли створювати ігри НФЛ, експерименти були природним результатом конкуренції. Як єдиний власник ліцензії NFL, EA зобов'язаний взяти на себе готовність експериментувати. Якщо цього не станеться, ми ніколи не досягнемо цього Медден НФЛ 50.

Останні повідомлення