Як поїхати в похід цього року і все одно тримати його виродковим

Намет для дошки FieldCandy

Отже, ви гордий виродк, який не боїться показати свої нескінченні знання Інтернету. Круто. Чому б не показати свою тверду любов до всього, що є технічним, вирушивши в похід цього року в намет, натхненний виглядати як друкована плата комп’ютера?

FieldCandy, відомий виробництвом багатьох наметів, надрукованих у дизайні, випустив новий намет, який відкриває виродків у всіх нас. Дизайн, зроблений Алексом Кругловим, дає невеличку історію про те, як живуть роботи в цих схемах, а плата технічно є крихітним містом-роботом. Ой! Це історія, яку міг би сподобатись будь-якому виродкові, але сумно думати про те, коли намет захищає нас від дощу і в кінцевому підсумку отримує всіх цих уявних роботів в шоці від сумної дощі. Тож, можливо, давайте не будемо про це думати і хвилюватися про те, як ви збираєтесь користуватися цим наметом.

Стандартний розмір намету зручно спить на двох, тому це може стати романтичним відпочинком для вас та вашого коханого. Він виготовлений із 100% дихаючої бавовни, щоб забезпечити вам повноцінний відпочинок у комфортній, захищеній обстановці. Цей намет для дощок з обмеженим тиражем - один із 195, тому, якщо вам подобається те, що ви бачите, ви можете придбати його на офіційному сайті FieldCandy за 795 доларів.

Повністю заброньований намет FieldCandyКомпанія також пропонує купу інших чудових конструкцій, якщо друкована плата здається трохи надто екстремальною. Деякі з наших фаворитів включають намет із повним замовленням, який зроблений, щоб виглядати як стояча книга, та Picnic Perfect, який виглядає як гігантський бутерброд. Абсурд? Так Повністю дивовижний? Скажи мені, що хтось не заздрить тобі, що ти спиш у наметі, який виглядає доволі по-справжньому смачним. Перегляньте більше дизайнів на ваш смак у каталозі FieldCandy.

Всі матеріали для наметів виготовляються відповідно до американських та європейських норм екологічного регулювання матеріалів, що підлягають вторинній переробці, тому ваш намет також буде здоровим для навколишнього середовища, коли ви його зносите. Намет також складається назад у розмір для перенесення, який поміщається в закривається сумку для зберігання. Тепер ви можете виглядати чудово, а також відчувати це, коли з'єднуєтесь із чудовим природою.

Останні повідомлення