Як побудувати широкосмуговий монітор швидкості за допомогою Raspberry Pi

Семінар вихідних Зробити: Вам потрібно щось, щоб зайняти вас на ці вихідні? Не дивіться далі. Weekend Workshop - це наша щотижнева рубрика, де ми демонструємо поганий проект саморобки, який ви можете виконати з мінімальними навичками та досвідом. Ми ознайомились з усіма онлайн-підручниками в Інтернеті та пройшли додаткову милю, щоб визначити проекти, які є рівними частинами, легкими, доступними та цікавими. Тож одягніть робочі штани, візьміть ремінь інструменту і вирушайте до гаража - пора приступати до будівництва!

Якщо все піде добре, можливо, вам більше ніколи не доведеться страждати через незграбні, повільно завантажувані gif-кошенята!

Незалежно від того, хто ви і де проживаєте, ми готові посперечатися, що ваш провайдер, ймовірно, відстій. Ваша широкосмугова мережа швидше працює повільніше, ніж рекламується, і в певних випадках (зазвичай це найнезручніший час) вона, напевно, стає настільки повільною, що ви навряд чи можете завантажити кошеня GIF на Reddit. Очевидно, це нічого доброго - але у більшості з нас просто не вистачає терпіння зателефонувати в службу обслуговування клієнтів, почекати на утриманні півгодини, а потім скаржитися людині, яка, мабуть, і так не може вирішити проблему; тому ми просто даємо йому ковзати.

Але, вірите чи ні, це не повинно бути таким. За допомогою жменьки дешевої електроніки та кількох рядків коду ви можете створити робота, який реєструє швидкість вашого Інтернету протягом дня, а потім автоматично скаржиться своєму провайдеру через Twitter. Не обов’язково робити це самостійно! І нехай ця ціла частина «рядків коду» вас не відлякує. Вам не потрібен досвід програмування, щоб зробити цю штучку. У світі є кілька справді розумних людей, які опублікували свій код в Інтернеті. Все, що вам потрібно зробити, це отримати відповідне обладнання та переконатися, що ваші вміння копіювати / вставляти не загрожують. Ось що вам потрібно для цього:

Необхідне спорядження:

  • Raspberry Pi
  • Монітор
  • Клавіатура
  • Кабель Ethernet

Так. Це воно. Після того, як ви зібрали все разом, ви просто підключите клавіатуру та монітор до Raspberry Pi, а потім запускаєте все. Звідти просто слідкуйте ці чудові інструкції від Alsdair Allan з Make. Він розбиває все велике, страшне програмування на Python на ряд простих кроків - отже, поки ви знаєте, як копіювати / вставляти, ви повинні бути золотим.

О - і останнє. Технічно вищезгаданий підручник показує, як реєструвати швидкість Інтернету та автоматично зберігати їх у електронній таблиці Документів Google за допомогою IFTTT. Це чудово підходить для відстеження вашої широкосмугової мережі та допоможе вам притягнути до відповідальності свого провайдера, якщо ваші швидкості стабільно нижчі за те, за що ви платите. З іншого боку, якщо ви хочете зробити щось на крок далі і надіслати автоматичну скаргу, коли ваші швидкості опускаються нижче певної точки, вам потрібно буде змінити рецепт IFTTT Аллана та використовувати канал Twitter замість Google Docs.

Якщо все піде добре, можливо, вам більше ніколи не доведеться страждати через незграбні, повільно завантажувані gif-кошенята!

Останні повідомлення