Попередній перегляд Dota 2: Як Valve будує свій перший RTS з нуля

dota-2-2

Valve відсвяткував свою останню відеоігру, Dota 2, дуже великим чином на Gamescom 2011. Виробник гри нагородив Team Na’Vi з України 1 мільйон доларів за перемогу в інавгураційному турнірі з відеоігор Dota 2 Invitational, який відбувся на її стенді протягом п’яти днів у Кельні, Німеччина. Ерік Джонсон, менеджер з продуктів Dota 2 у Valve, розповідає про нову гру та про те, чому це відступ для виробників таких хіт-франшиз, як Half-Life, Left 4 Dead та Portal.

Зміна передач

"Dota 2 - це відхід для Valve, оскільки це наша перша гра, яка не є шутером від першої особи", - пояснив Джонсон. «Нам довелося створити цілу низку технологій, які вимагають традиційні ігри стратегій реального часу (RTS). Це також наша перша фантастична гра, яка також вимагала абсолютно нових технологій ".

Для тих, хто не знайомий з франшизою Dota, гра виникла як мод Warcraft III, Defense of the Ancients. Це пройшло через руки декількох розробників, але один під назвою IceFrog врешті-решт доопрацював гру до того, що вона є сьогодні: багатокористувацька гра в онлайн-бойовій арені (MOBA), в якій наразі зареєстровано близько 20 мільйонів користувачів, приблизно половина які походять з Китаю.

"Найкращий спосіб описати його - це екшен RTS, коли кожен гравець команди з п'яти осіб керує одним героєм", - сказав Джонсон. “У грі є міні-RPG-досвід, який починається з вас як героя першого рівня без реальних здібностей чи предметів. І в міру того, як гра прогресує, у підсумку ви отримуєте справді потужну силу з безліччю різних предметів та навичок ".

dota-2-1

Dota 2, яка з’явиться на полицях цієї осені, представить 105 різних героїв у ігровому всесвіті. Кожен із цих персонажів має різні навички та вміння, які корисні по-різному. Це створює реальну стратегію для команди щодо вибору відповідних персонажів, які відповідають їхнім об’єктам та грають на свої сили.

Від скромного походження

"Для нас весь проект розпочався тому, що ми були великими шанувальниками Dota - до того моменту, коли деякі члени нашої команди проводили достатню кількість годин, щоб це зашкодило деяким шлюбам навколо офісу", - сказав Джонсон. «Ми спостерігали, як розробник пройшов кілька циклів оновлення цього продукту. Багато в чому він робив речі, схожі на нас. З часом він експериментував з грою на відкритому просторі. Ми зв’язалися з ним і завели в офіс, і нам було відразу ясно, що це хтось, з ким ми хочемо працювати. Ми обговорили з ним, як виглядатиме продовження, і почали розробляти заголовок ".

Dota 2 - це переосмислення оригінального набору в новому світі. Завдяки повній підтримці команди та ресурсів Valve, гра була вдосконалена на всіх рівнях. Valve також знайшов час, щоб вирішити деякі проблеми, на які скаржилися гравці Dota, наприклад, як вступити в гру зі своїми друзями, чи стати новим гравцем, кинутим у складний ігровий світ, наповнений досвідченими гравцями.

"Перш за все, основною [проблемою], яку ми хотіли виправити, було забезпечення того, щоб гравці зі слабкою кваліфікацією могли брати участь у іграх", - сказав Джонсон. «Ми залучили до Gamescom 16 найкращих команд Dota у світі, і ці хлопці не повинні грати з людьми, які беруть гру вперше. Це командна гра, тому ви дуже хочете мати подібний набір навичок. Люди зможуть практикувати Dota 2 в автономному режимі в більш невимушеному середовищі. Буде також нова тренерська функція, де досвідчений гравець може навчити нового гравця в грі механіці гри. Ми вважаємо, що це дуже добре підходить для Dota, тому що всі в цій спільноті хочуть, щоб їх друзі грали в гру з ними. Тепер у нас є спосіб навчити їх тонкощам і ігровому процесу ”.

Спінінг історії

Valve, який має багато досвіду розповідати інтерактивні історії, ліпить дуже багатий всесвіт навколо цієї ігрової франшизи. Кожен персонаж має попередню історію, і світ гри пошириться на комікси та короткометражні онлайн-фільми, щоб гравці могли зібрати більше інформації та ще глибше дослідити нову міфологію.

дота-2-3

"Існує цілий світ, який відбувається на одній карті, і наш трейлер стосується того, з чого ми хотіли розпочати цю історію", - сказав Джонсон. «Зараз ми справді зосереджені на тому, щоб багатокористувацька версія Dota 2 вийшла перед клієнтами, але у нас ніколи не було гри, де ми створювали стільки різних персонажів одночасно. Люди, безумовно, ходять, щоб побачити, якими ще способами ми можемо розширити цей світ і створити з ним різні види досвіду. У нас поки що нічого не забито, але в майбутньому, безумовно, буде додано багато речей ".

Наступний блокбастер Valve?

Оскільки Dota 2 - це гра, котру всі завжди хочуть знайти нові способи покращитись та використовувати нові стратегії, Valve вже оголосила про другу Invitational із ще одним призом у розмірі 1 мільйон доларів на наступний рік. Джонсон сказав, що ці змагання дозволяють фанатам зрозуміти, що найкраще підходить для професіоналів на найбільшій сцені у світі.

Коли мова заходить про 105 героїв, доступних у грі, у Джонсона є улюблений - Earth Shaper.

"Earth Shaker насправді багато підбирають для турнірів, і просто здорово бачити тих хлопців, які грають у цих дуже стабільних героїв, що контролюють натовп", - сказав Джонсон. “Він може дуже добре ініціювати бійки. Він має силу змінювати Землю, створюючи бар'єри, які ніхто не може пройти. По-справжньому універсально заклинання, щоб захопити супротивників або розірвати поле бою навпіл "

Геймери зможуть офіційно взяти до рук Dota 2 наступного року, але титул можна буде побачити на PAX Prime найближчими вихідними. Після незабутнього дебюту на Gamescom очевидно, що цей заголовок стане черговим ударним хітом для Valve.

Останні повідомлення