Editions Meshes Art With Blockchain у новій соціальній мережі

Видання

Нова мережа соціальних медіа, що працює на блокчейні, має на меті розширити обмін цифровими творами мистецтва за межі типової кнопки "подобається". У вівторок, 30 квітня, Editiotion вийшов в App Store від Apple як платформа для обміну цифровими колекційними колекціями, як-от фотографії та графічного дизайну, і заявки на них. Соціальна платформа дозволяє художникам ділитися цифровими творами мистецтва, тоді як шанувальники можуть купувати обмежені тиражі твору.

У Editional художники вибирають обмежену кількість видань, доступних для кожного спільного цифрового твору, від графічного дизайну до фотографії. Потім користувачі можуть заявити право на випуск колекційного видання, беручи до уваги, хто першим прийшов, безкоштовно. Потім користувачі можуть ділитися та демонструвати свої колекційні твори мистецтва.

Editional заснований на Ethereum, використовуючи блокчейн для перевірки права власності на кожен предмет колекціонування. Це робить його одним із перших споживчих додатків в App Store, який використовує блокчейн, згідно зі стартапом. Видання каже, що основа блокчейну також допомагає запобігти шахрайству та несправедливому відтворенню творів мистецтва. Користувачі мають особистий гаманець Ethereum, в якому зберігаються їх колекційні предмети.

Хоча Editional може заявляти права на будь-які доступні видання, програма також використовуватиме сторонні платформи, щоб дозволити художникам продавати свої твори мистецтва на цій платформі, наприклад OpenSea.

"Editional має іншу ціннісну пропозицію до гігантських соціальних платформ, до яких ми всі звикли", - заявив генеральний директор Editional Джон Іган. "Ми вважаємо, що настав час повернути владу творцям. Editional дозволяє створювати стосунки навколо вмісту на платформі, тому ми надзвичайно раді спостерігати за формуванням спільноти. Це ексклюзивне відчуття, змішане з конкуренцією, вимагає кращих предметів колекціонування до їх від’їзду або створює наступне, що хочуть усі. Творці та колекціонери можуть зберегти елемент престижу та вихвалятися вмістом, яким вони володіють, або зберігати найкращі твори, або торгувати ними пізніше, коли попит виправдається, або з’явиться відповідна пропозиція ".

Додаток був побудований Еганом, колишнім менеджером продуктів Facebook, разом із попереднім інженером Facebook Коулом Потрокі та колишнім членом команди безпеки Facebook Заком Моррісом. Новий додаток - CoinFund, забезпечений і забезпечений на 1,5 мільйона доларів на насіннєве фінансування від інвесторів.

Editional доступний для пристроїв iOS у App Store.

Останні повідомлення