Як утримати використання секретних програм у таємниці на Facebook

як зберегти використання секретних програм у таємниці на Facebook tinder

Якщо ви зараз переглядаєте цю статтю, то можна з упевненістю припустити, що ви, шановний читачу, активний користувач соціальних мереж - і ви не єдиний. Вражає те, наскільки багато інформації можна зібрати з ваших незліченних профілів у різних інтернет-точках - і той факт, що ви використовуєте свій Facebook для входу та автентифікації різноманітних додатків, полегшує з’ясування того, що ви робите. Так, якщо ви підключаєтеся до випадкових випадків через BangWithFriends або Tinder, завдяки функції пошуку графіків Facebook, ваш маленький брудний секрет виходить у дикій природі в соціальних мережах, щоб його бачили всі ваші друзі, родина та інші знайомі.

Є багато причин, щоб посилити свою конфіденційність та налаштування облікового запису на Facebook, і ваше схильність використовувати програми, які ви не хотіли б публічно публікувати, є досить хорошим. На щастя, процес переведення ваших онлайн-дій на блокування досить простий.

1. Перевірте налаштування програми. На Facebook перейдіть до налаштувань конфіденційності, натиснувши піктограму шестірні у верхньому правому куті екрана. Потім натисніть Програми.

блокування додатка - налаштування конфіденційності

2. Дослідіть налаштування дозволів кожного додатка, натиснувши Редагувати. Кожна програма, сайт або послуга, до яких ви коли-небудь приєднувались або входили в систему за допомогою свого профілю Facebook, повинна бути перелічена на цій сторінці, і якщо ви швидко натиснете кнопку «увійти за допомогою свого облікового запису Facebook», це має бути дуже довгий список - це повністю на вас. Тепер у вас є шанс прибрати будинок і переконатись, що дозволи кожного додатка не налаштовані таким чином, щоб увесь Facebook знав про ваші хитрощі.

блокування додатка - редагування дозволів

Натискання кнопки "Редагувати" дозволить вам контролювати такі речі:

  • Поведінка програми: Зазвичай це вказується фразою „розміщувати повідомлення від вашого імені”. Це означає, що він може транслювати всі види діяльності, пов’язані з відповідним додатком, наприклад, переглянуті вами відео, пісні, які ви слухали, і хто знає, що ще (це насправді залежить від того, для чого додаток призначений). Ви можете легко скасувати дозволи, натиснувши праворуч на "X".
  • Видимість програми: Це найважливіший параметр з усіх, що стосуються вашої проблеми «лайно, всі знають, що я тролль-трут». Зазвичай цей параметр за замовчуванням має значення Public, що є основою вашого збентеження в Інтернеті. Якщо ви хочете залишити все в таємниці, змініть це налаштування та виберіть "Тільки я" зі спадного меню. Зверніть увагу, що це контролює лише видимість програми на Фейсбуці - ви і вся ваша активність все ще перебуваєте в додатку.

3. Припиніть входити в речі за допомогою свого профілю Facebook. Я знаю, що це робити настільки зручно, і безглуздо пам’ятати всі імена користувачів та паролі, але якщо ви дійсно хочете покласти край всім необгрунтованим викриттям у Facebook, тоді ви знаєте, що робити. Принаймні, просто під час автентифікації програми виберіть "Лише я".

Останні повідомлення