До побачення Універсальний пульт! Вас замінили телефони та планшети

Універсальний віддалений кластерЯкщо коли-небудь існувала якась технологія, яка обіцяла стільки, але не вдавалася так жахливо, це універсальний пульт дистанційного керування. Рік за роком нас знайомили з новішими, вдосконаленими пультами дистанційного керування, кожен з яких рекламувався як пристрій, що припиняє ту страх, яку ми переживали віками. Натомість ці пристрої неминуче спричинили новий набір проблем, разом із подальшим підтвердженням того, що помилковим було не обладнання, а підхід.

На жаль (любителі тварин пропускають речення), ми всі витратили багато часу на те, щоб бити мертвого коня, але тепер, коли ми вже далеко в 21 столітті, чи можемо ми, будь ласка, прийняти деякі нові ідеї та використати сучасні технології, які вже доведено, що це може полегшити наше життя? Ми відповімо на власне запитання: так. Насправді це вже почало відбуватися.

У статті за 2007 рік, написаній для The Independent, технічного директора Techno-Guru та Neul Ltd, Вільям Вебб висловив думку, що до 2025 року ваш телефон стане «пультом дистанційного керування для вашого життя», і ми не можемо більше погодитися. У майбутньому ми бачимо, як усі пульти дистанційного керування об’єднані в один варіант. Пускачі для автомобілів, сошники для гаражних воріт та регулятори для термостатів вже оцифровані та мініатюризовані; і незабаром з’явиться більше пристроїв. Такі компанії, як Logitech, швидше за все, втратять бізнес, тоді як мобільна індустрія піде на слабке місце, а спеціальні пристрої скрізь намагатимуться виправдати своє існування. Протягом цього часу все більше і більше сили буде направлятися в долоні ваших рук, у ваші дорогоцінні, в один пульт, щоб керувати ними всіма.

Але перш ніж ми почнемо глибоко вдивлятися у наш кришталевий куля, давайте оглянемось назад, як універсальний пульт, яким ми знали, що нас провалив, і згодом викопав власну могилу. Будь-який пристрій такого впливу заслуговує належного некролога, правда?

Коди Да Вінчі

Програмований універсальний пульт народився в 1987 році, дітище Ch 9, стартапу, заснованого Стівом Возняком. Оскільки електронні пристрої та пульти дистанційного керування, пов’язані з ними, починають накопичуватися в будинках людей, це було розроблено як спрощене рішення для управління, і, хоча це було рішення, спрощене - це сильне слово.

Універсальні пульти дистанційного керування готуються відправити на острів невідповідних іграшок, залишаючи столики порожніми, зберігають кілька милих книжок і, можливо, деякі справжні чашки Джо.

Незалежно від того, чи були ви неспеціалістом чи звичайним Робертом Ленґдоном, встановлення універсального пульта дистанційного керування перевіряло терпіння всіх. Хтось зазнав невдачі і кинув цю кляту штуку об стіну, хтось пройшов, але фантазував про те, а хтось здався і згорнувся в положення плода. Це пов’язано з тим, що програмування цих пристроїв здійснюється шляхом перебору ручного коду доступу та введення по одному для кожного обладнання, яким ви хочете керувати. На перший погляд, це не здається таким страшним, але процес, в кращому випадку, нудний і може швидко звести з розуму. Зазвичай маленька червона кнопка на пульті дистанційного керування блимає різними візерунками для підтвердження різних етапів налаштування, але заплутана операція майже ніколи не спрацьовує без затримок і, м'яко кажучи, неелегантна.

Тим не менше, хоча важко заперечувати, що ці пульти розлючують, вони також мають певну зручність, коли закінчується віджимання рук і бурчання. Через цей факт гайки та болти цієї оригінальної концепції зберігаються вже більше десяти років. Але тут втрутився Інтернет і доставив цілий новий набір проблем.

(Трохи) більш гармонійна альтернатива

Створений у 2001 році, пульт дистанційного керування Harmony від Logitech був одним із перших пристроїв подібного роду, що пропонував онлайн-налаштування та синхронізацію. Взаємодіючи з Інтернетом, Harmony дещо полегшив налаштування, і в міру вдосконалення технології власники могли оновити її конфігурацію, оновити прошивку, зберігати ІЧ-команди в своїх системах пам'яті, створювати макроси та використовувати все це через сенсорний екран. Оскільки це лише викликало бажання порвати наполовину з вашого волосся, Harmony незабаром стала найвидатнішим універсальним пультом дистанційного керування, і продукт виявився непередбачуваним для Logitech.

Logitech Harmony

Пристрій був кроком у цьому напрямку, але він все ще здавався вирішальним рішенням 20 століття. На сьогоднішній день ми чуємо, як люди скаржаться на те, як розчаровує їхній універсальний пульт, або що їх друзі не будуть використовувати їх обладнання, коли вони завітають, бо бояться його зіпсувати. Можливо, це частина причини, що 2013 рік ознаменувався закінченням основного універсального пульта дистанційного управління. Після руйнівного третього кварталу 2012 року, коли Logitech побачила віддалений обсяг продажів на 24 відсотки в порівнянні з минулим роком, компанія позбавилася підрозділу, що є ознакою того, що дні всієї категорії товарів можуть бути пронумеровані.

Застарілість

У наші дні універсальні пульти дистанційного керування готуються відправити на острів невідповідних іграшок, залишаючи столики порожніми, зберігаючи кілька милих книжок і, можливо, деякі справжні чашки Джо. У найближчі роки їхній меті буде краще служити інший клас пристроїв - той, який більшість американців носять у кишенях, і той, який розтягує свої щупальця в тисячі різних напрямків, завдаючи хаосу спеціалістам скрізь.

Все, що ви можете зробити ...

У сучасному світі програми витіснили спеціальні пристрої. Навіщо володіти п’ятьма продуктами з п’ятьма різними цілями, коли ви можете володіти одним товаром із п’ятьма мільйонами цілей? Підключені мобільні пристрої з функціоналом додатків змусили багатьох конкурентів застаріти, і універсальний пульт дистанційного керування незабаром лежить десь у цьому списку пралень.

Оскільки чверть дорослих американців зараз мають планшет, а майже половина (45 відсотків) має смартфон у кишені, розумні пристрої швидко стають найбільш зручним варіантом для більшості електронних завдань. Раніше для управління всім обладнанням домашнього кінотеатру через телефон або планшет потрібна була периферія та розетки; Такі продукти, як Pee, Harmony Link та пульт дистанційного керування L5, поєднали програму з апаратним забезпеченням, що випромінює ІЧ-сигнали, і, певний час, були найкращими варіантами для споживачів. Тоді у галузі з’явилася ідея: а що, якщо ми помістимо ІЧ-бластер у мобільний пристрій? Бум.

Сьогодні планшети, такі як Sony Tablet S і Galaxy Tab 7.0 Plus, а телефони, такі як HTC One і Sony Xperia ZL, ні Зображення Galaxy S4потрібні будь-які дорогі доповнення - просто завантажте програму і вуаля: миттєвий віддалений. Навіть консолі отримують задоволення. Новий контролер планшета від Nintendo Wii U пропонує керування вашими домашніми медіа на основі додатків, а система наступного покоління Xbox налаштована на наслідування з подібним пристроєм. Однак найкраще - це новий підхід Galaxy S4. Телефон оснащений ІЧ-випромінювачами, як і багато інших продуктів, але також має додаток. Як тільки ви відкриєте коробку, ця дитина готова розпоряджатися вашою електронікою.

Незважаючи на те, що ринок ще не встиг відповісти, нам цілком зрозуміло, що телефони, планшети та інші мобільні пристрої неодмінно стануть стандартом управління медіа. Вони дешевші (оскільки ми ними вже володіємо) і зручніші, ніж спеціальна альтернатива, плюс підтримують додаткові функціональні можливості. Ці пристрої покладають у ваші руки соціальні медіа, огляди, трейлери, фотографії, цікаві факти, інтерактивні програмні путівники та пульт дистанційного керування. Ваш середній універсальний пульт просто не може конкурувати з такою потужністю, і оскільки споживачі отримують все більше і більше обладнання, обладнаного ІЧ, його дні нарешті будуть рахуватися.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found