Мережа LTE T-Mobile швидша, ніж мережа Verizon, але як довго це триватиме?

Вчора T-Mobile не тільки офіційно оголосив про свою мережу 4G LTE, але й запустив цю мережу в Інтернеті у вибраних містах, зокрема тут, у Нью-Йорку. Ми отримали можливість побачити мережу, що працює на декількох різних смартфонах: iPhone 5, HTC One, Galaxy Note 2, BlackBerry Z10 та крихітній частині на Galaxy S4. Метою T-Mobile було вразити натовп блискавичними швидкостями цих телефонів, і ми бачили швидкі завантаження та завантаження. Справа в тому, що оскільки мережа є надмірно новою, на ній фактично працює кілька пристроїв. Таким чином, швидкості будуть швидкими.

Ми пережили те саме, коли Verizon, потім AT&T, а потім Sprint розгорнули свої мережі LTE. Смішні, приголомшливі швидкості, коли мережа нова сповільнюється до не дуже смішних, але все ж швидких і вражаючих швидкостей, як тільки мільйони інших діляться нею з вами. Варто зазначити, що швидкість мережі, яку ми спостерігали на пристроях під час сьогоднішнього запуску, вища, ніж та, яку ми спостерігали, коли мережа Verizon LTE запускалася ще в 2011 році, і на ній було небагато людей. Galaxy Note 2 набрав 56 Мбіт / с і 23 Мбіт / с, HTC One - 34 Мбіт / с і 21 Мбіт / с, iPhone 5 (найповільніший) все ще вражає 27 Мбіт / с і 13 Мбіт / с. Ці швидкості в рази вищі, ніж те, що ви, ймовірно, отримуєте вдома по Wi-Fi. Перегляньте відео вище, щоб побачити, як ці показники зараз порівнюються з мережею Verizon.

T-Mobile Galaxy Note 2 SpeedTest LTE

Ще однією перевагою T-Mobile може бути те, що Verizon і Sprint цього не роблять (у будь-якому випадку на телефонах) - це повернення в мережу швидше, ніж 3G, коли ви перебуваєте поза діапазоном LTE. Смартфони LTE на T-Mobile також працюватимуть у мережі HSPA + 42, яка є загальнодержавною. T-Mobile також стверджує, що мережа HSPA + має на 50 відсотків більше пропускної здатності, ніж AT & T, тому навіть коли більша кількість людей купує переваги тарифних планів, клієнти не відчують значного задушення.

Обіцянка надшвидких швидкостей заманлива, але є деякі недоліки в планах передачі даних, які пропонує T-Mobile. Кожен із них позначений як "Необмежений", але швидкість роботи Вашої необмеженої мережі залежить від використання. План у розмірі 50 доларів США дає вам лише 500 МБ даних LTE, перш ніж ви перейдете на 2G. Принаймні, ви можете отримати всі дані 2G, які хочете, без додаткової плати ... План за 60 доларів дає вам 2,5 ГБ високої швидкості, що більше відповідає тому, що більшість людей використовують за місяць. Знову ж таки, як тільки ви це використаєте, ви знаходитесь у мережі 2G до переходу на наступний місяць. Безлімітний план на 70 доларів - це весь час високошвидкісний 4G. Однак, якщо ви хочете використовувати мобільну точку доступу / модем на своєму телефоні, ви отримуєте лише 500 МБ 4G для цього. 500 МБ - нічого на комп’ютері, і цей виділ швидко пережеветься.

T-Mobile HTC One SpeedTest LTE

План на 50 доларів може бути найекономнішим, але як тільки ви відчуєте LTE, чи будете ви задоволені лише 500 МБ? Я думаю, що ми вдарилися по злому плану T-Mobile.

Оскільки злі плани йдуть, це не страшно. Якщо з часом мережа LTE перевізника тримається під тиском краще, ніж мережа Verizon або AT&T (і, можна лише припустити, Sprint наздожене її), то T-Mobile може в кінцевому підсумку стати реальним конкурентом, а не також побіг.

Останні повідомлення