Як режисер "Ріддіка" створив соціопата із співчуттям

про те, як режисер Ріддікс створив соціопата із співчуттям письменник Ріддік Девід Дві Хай головне інтерв'ю Режисер Девід Даухі та деякі з тих, хто винищує полювання на Річарда Б. Ріддіка Він Дізеля.

Ріддік письменник / режисер Девід Двоє не той хлопець, до якого ти хочеш зіткнутися в темній алеї. Він отримавдеякі темні імпульси, як демонструє його продовження роботи з міжзоряним поганим чуваком Річардом Б. Ріддіком. Twohy вільно зізнається, що він вклав у персонажа трохи себе як Ріддік зібралися.

"Коли я сідаю і пишу йому, я розкриваю монстрів", - говорить він Digital Trends. “Я розв’язую свою асоціальну, асоціальну поведінку і просто вивожу це зі своєї системи. Він представляє мою темну сторону, а також [Ріддік зірка Він Дізель]. Він чудовий і для мене ".

Двохві хихікає при цій думці, але він тут до чогось. Існує дуже первинне звернення до Ріддіка як персонажа; він відчуває себе більше нестримною силою природи, ніж просто жорстким хлопцем. Однак це не зовсім точно. Природні сили спадають і течуть за загальнолюдськими законами. Немає думки про бурхливу шторм; це просто трапляється. Ріддік, навпаки, рідко діє без роздумів. Він не зовсім співчутливий, але і не надто соціопатичний.

"[„ Ріддік "] - це я, і я з Віном на його кухні придумував словесний ігровий план ..."

"Він вбивця з кодом, і це для нас важливіше, ніж вбивця з будь-яким співчуттям. Іноді він не відчуває співчуття; виживання в ньому є першорядним », - пояснює Двохи. Саме той аспект характеру призвів до нещодавно звільненого РіддікСценарій змінюється в одній конкретній сцені.

Сценарій спочатку передбачав, що Ріддік прокрався до табору мисливців за головами та вбив одного з мерців в крові. Після короткого обміну діалогами Ріддік мав забити ножем мозок мерця. Це творче рішення не супроводжувалось зіркою, яка мешкає в цьому персонажі з 1999 року Чорні як смола. Він знає Ріддіка краще за всіх, і той конкретний момент здавався нехарактерним.

«Він висловлювався на цій [сцені], і коли ми нарешті розговорились, він сказав, що це тому, що цей хлопець насправді нічого не зробив [Ріддіку]. Він хороший солдат серед своїх рядових. Якщо він прийшов за Ріддіком, звичайно. Але Ріддік заходить до нього, у свій простір, а потім просто вбиває його в тіні, просто не відчуває себе добре ".

Рівень вхідних даних, який зараз має Diesel, порівняно з 1999 роком, коли Чорні як смола вперше зібрався різко відрізняється. Ріддік це третій фільм із серії Twohy, який піднімає історію в 2004 році Хроніки Ріддика залишився позаду. Участь Дизеля зростала з кожним наступним випуском серії (включаючи відеоігри та інші виділення). Він навіть відмовився від гонорару за появу в Форсаж: Токійський дрейф в обмін на права Ріддіка.

Інтерв'ю режисера письменника Ріддіка Девіда Двохі 3 Twohy із зіркою / продюсером / співавтором Він Дізелем. Вони роками билися і врешті-решт отримали достатнє фінансування для зйомок фільму "Ріддік", який зараз виходить у кінотеатрах

“Перший фільм, він для мене був просто актором. Найкращий доступний актор, якого я взяв у ролі », - говорить Двоє. «Другий фільм він також став продюсером, тому що мав Форсаж під його поясом у той час. Він був іншою твариною, і наші стосунки повинні були змінитися за необхідністю. Потім третій фільм, оскільки ми обоє є співвласниками фільму і збирали гроші самостійно, він стає моїм співавтором. Це я зараз його називаю ".

РіддікШлях від концепції до готового продукту є незвичним. Twohy і Diesel об'єдналися на початку процесу, щоб шукати незалежне фінансування нового фільму, після того як Universal дав зрозуміти, що він вийшов з бізнесу Ріддіка. Для Twohy це було як би повернення до того часу наприкінці 90-х, коли він намагався дістатись інший Створено фільм Ріддіка.

Чорні як смола теж був незалежним фільмом. Ми були сиротами від наших фінансистів у той час [після того, як вони] збанкрутували », - говорить Двохви. “Нам ледве вистачило грошей, щоб закінчити. Був момент у часі, коли це виглядало Чорні як смола може перейти прямо до відео. Що на той час було смертю для кіно ".

"Але потім хтось у Universal побачив це і пішов:" Зачекайте секунду. Ми можемо на цьому трохи заробити. ”Тому вони кидали їх у театри. Це насправді змінило гру для нас. Другий [фільм] був великим студійним фільмом, розробленим власноруч ».

"У франшизі залишилося, мабуть, два фільми, перш ніж ми її завершимо ..."

На жаль, Хроніки Ріддика не вдалося знайти аудиторію, коли він вийшов у 2004 році. Це не був повний провал, з точки зору прокату, але це не був такий успіх, який потрібно було побачити Universal, щоб виправдати подальший розвиток франшизи. Тож Двохи знову виявив, що працює над пошуком незалежного фінансування науково-фантастичного фільму про небезпечного хлопця на ім’я Ріддік.

“[Ріддік]я просто з Віном на його кухні придумував словесний ігровий план », - говорить Двохий. Двоє розробили історію разом, після чого Двоє написав спеціальний сценарій, який потім успішно продав на Берлінському кінофестивалі. Коли він повернувся до Штатів, щоб знайти американського дистриб'ютора, найімовірніші кандидати активізувалися.

"[Ми] шукали навколо внутрішнього партнера, знаючи, що" Universal "сказав" ні ", вони вийшли з бізнесу Ріддіка. А потім, несподіваний сюрприз, Універсал [виходить на зв’язок] і каже: „А як щодо нас? Ми розповсюдимо фільм '. Ми сказали: "Ти божевільний?" А вони: "Так, але це божевільний бізнес. Повертайся! ’Так, як не дивно, це знову було« Універсалом ».

У багатьох відношеннях, Ріддік відчуває себе більшим фільмом, ніж Літописи. Масштаби зусиль у 2004 р. Охопили ширший простір території, але ставка в РіддікБільш особиста історія виживання добре пасує персонажу. Частиною успіху є творчий підхід Twohy та Diesel, який є процесом розірвання, а не нарощування.

"Ми завжди надмірно надходимо", - говорить Двоє. “Ми завжди думаємо про великі думки. Але вони затуманені реальністю того, скільки грошей ми збираємо для зйомок фільму. Тож поряд з нашими грандіозними дискусіями про історію буде дуже практична дискусія. На початку все можливо. Ми їхали в кілька світів і боролися з легіонами нежити та подібними речами. Потім через деякий час реальність повинна наступити до того моменту, коли я сіду писати ».

Інтерв'ю режисера письменника Ріддіка Девіда Двохі 7 "Ріддік" продовжує співпрацю Twohy та Diesel, яка розпочалася 13 років тому з "Pitch Black".

“Нам обом сподобалась ця дуже ізольована, острівна історія виживання в дусі Викинути геть або Джеремія Джонсон. Нам подобається суворість цього. Тож ми обидва тяжіли до цього. Тоді я сказав: «Не забуваємо про це Чорні як смола або. Давайте пов’яжемо це з одним хлопцем, який шукає відповіді про свого сина. Це буде дуже особистий квест. Я думаю, це дасть приємне серцебиття історії. А потім ви просто будуєте її звідти та інтегруєте існуючу міфологію ".

Існуюча міфологія, на яку посилається Twohy, - це нитка, яка пов’язує не лише ці три фільми, а мультимедійний всесвіт, що включає дві відеоігри, анімаційну функцію та комічний фільм. У нього з Дизелем є розроблений великий план картини для Ріддіка, який веде в якийсь міжгалактичний підземний світ, а потім, зрештою, на планету Фурія.

"У франшизі, мабуть, залишилося два фільми, перш ніж ми її завершимо", - говорить Twohy про те, що чекає на Ріддіка. «Я не думаю, що це повинна бути відкрита франшиза, як деякі. Цілком можна ввести нас в Універс. Припущення полягає в тому, що вам потрібно пройти через Інверс, щоб потрапити на батьківщину [Ріддіка], Фурію, а потім виправити цей світ. Це те, що зараз у нас у голові. Я будую їх, коли ми говоримо ".

(Зображення © Universal Studios. Усі права захищені.)

Останні повідомлення