Безкоштовна їжа, ігри, фільми та багато іншого: найкращі пропозиції Інтернету

Той, хто сказав, що не існує такого поняття, як безкоштовний обід, просто не мав Інтернету. Окрім безлічі безкоштовних статей, відео, навчальних посібників, посібників, програмного забезпечення та інших непомітних матеріалів, які Інтернет може подавати через ваш монітор, ви насправді можете знайти дивовижний вибір абсолютно безкоштовних справжніх речей. Починаючи з журналів та зубної пасти, закінчуючи автомобілями та гідромасажними ваннами, ви можете знайти її безкоштовно через Інтернет ... якщо ви знаєте, де шукати та чого уникати. Маючи це на увазі, ми розбили різні основні типи безкоштовних пропозицій в Інтернеті, щоб дати вам смак того, що там, і як це отримати.

Халява та безкоштовні зразки: просто смак

Вік безкоштовного зразка передував Інтернету століттями - мабуть, аж до того часу, коли перший печерний чоловік запропонував своїм колегам-неандертальцям палаючу палицю, перш ніж продати їм багаття. Ви, напевно, постійно натрапляєте на пропозиції безкоштовних зразків у журналах та на радіо, але Інтернет значно полегшує узагальнення всіх цих джерел та їх розміщення в одному місці.

Найкращі сайти - це ті, які оновлюються найчастіше, оскільки найсвіжіші пропозиції мають найкращу можливість насправді з’являтися у вашій поштовій скриньці, а корисні речі неминуче отримують за кілька днів або навіть годин. Ми віддаємо перевагу TotallyFreeStuff, Absurdly Cool Freebies та Hey! Це безкоштовно, де подаються дотепні коментарі, а також ваша щоденна доза безкоштовно. TwitterFreebies навіть об’єднує твіти, пов’язані з халявою, для вашої зручності.

панель живлення

Звичайно, перед тим, як підписатись на кожну безкоштовну пропозицію, знайте, що тут є підвох: більшість компаній очікуватимуть, що ви підпишетесь на їх розсилку або погодитесь отримувати оголошення в обмін на ваші смаколики. Іншими словами, є велика ймовірність, що ваша електронна пошта та фізична адреса будуть завалені небажаною поштою після того, як ви натиснете їх достатньо. Ви можете пощадити свою особисту адресу електронної пошти, створивши другий обліковий запис лише для спаму в такій службі, як Hotmail. Не використовуйте фальшиву адресу, оскільки компанії набралися розуму, щоб відмовити адресам, що відскакують, або змусити вас натиснути посилання в електронному листі з підтвердженням, щоб отримати товар. На жаль, немає хорошого способу тримати листівки подалі, як тільки у вас почнуть надсилати речі на вашу справжню адресу, тож будьте готові до здоровенного сміттєвого кошика, коли халява почне текти.

Скарб іншої людини: переробка використаних предметів

Не всі халяви повинні надходити від компаній, які щось продають. Іноді у людей просто чудові речі, які вони хочуть передати тому, хто може ними скористатися. І Мережа просто є ідеальним місцем для цього джерела доброї волі.

Такі сайти, як Craigslist та Freecycle, підтримують часто оновлювані списки безкоштовних предметів, які дарують у вашому районі, а Kashless діє як агрегатор, що поєднує обидва. Зазвичай пропозиції варіюються від старої, але все ще гарної (як, наприклад, акуратно використаний дитячий одяг або залишки плитки, переробленої на кухні), до великих предметів, від яких люди, як правило, не можуть позбутися, не заплативши комусь їх вивезти (наприклад, залити бруд) від установки басейну або старої сушарки).

безкашовий

Матраци, старі телевізори та кушетки є основними елементами цих сайтів, але іноді ви знайдете справжні дорогоцінні камені, особливо в більш ритмічних районах, де люди воліють щось тягнути до бордюру для сміттярів, ніж мати справу з клопотом про продаж. У роки коледжу нам вдалося набрати все: від працюючого кондиціонера (що зробило літо в Брукліні набагато стерпнішим), до працюючої гідромасажної ванни (завдяки чому зима в Сіракузах стала набагато стерпнішою).

Реферальні халяви: занадто добре, щоб бути правдою?

Ми всі бачили миготливу банерну рекламу, що рекламує безкоштовний Xbox 360 або iPod Nano. Якщо ви щось подібне до нас, ви, напевно, вже перетворили це на шахрайство, але вірите чи ні, але ці пропозиції насправді мають певну правомірність.

вільний ноутбук

Ось як це зазвичай працює: Ви реєструєтеся в акаунті у компанії, а потім погоджуєтеся випробувати низку продуктів та послуг від спонсорів. Ви змушуєте кількох своїх друзів, скажімо, восьмеро, близько того, щоб зробити те саме, і нарешті отримаєте свій безкоштовний Xbox, iPod Nano, ноутбук або будь-який інший випадок. Суть у пропозиціях, яким вам і вашим друзям доведеться зареєструватися. Багато з них насправді коштують грошей, а безкоштовні, як правило, вимагають від вас надати кредитну картку, а потім скасувати її після пробного періоду - що може бути великою проблемою, коли ви дійсно хочете це зробити. Вам також доведеться переконати всіх цих друзів зареєструватися та виставити свої кредитні картки за вас, а деякі менш авторитетні компанії пропонують собі лазівки, щоб дискредитувати законних рефералів, щоб ви ніколи не досягли кількості, необхідної для отримання ваш приз.

Підсумок: Ви дійсно можете отримати безкоштовний Xbox, але до того часу, коли ви закінчите стрибати через обручі, щоб дістатись, зайти в Best Buy і закласти 300 доларів насправді може виглядати не так вже й погано.

Безкоштовно після знижки: втрачені угоди

Кошти, як CompUSA, раніше славилися цими угодами. Відкрийте будь-яку недільну кругову рекламу, і там будуть цілі сторінки продуктів, що рекламуються з великим жиром 0 доларів. Дотримуйтесь супровідної великої жирної зірочки, і ви виявите, що ці предмети можна придбати безкоштовно лише після знижки, але вони все одно коштували часу для тих, хто мав терпіння.

вільний_МІР

Звичайно, після того, як роздрібні магазини CompUSA пішли шляхом додо, інші магазини, схоже, також пожвавилися, і ці угоди стають все рідкішими. Спеціальні сайти зі знижками, такі як FreeAfter.com, зачинили двері в посуху, але це не означає, що угоди все ще відсутні.

У розділі "Гарячі пропозиції" на сайті FatWallet, що займається полюванням, розміщується, мабуть, найкраще сховище пропозицій безкоштовних знижок у Інтернеті. Просто виберіть фільтр "безкоштовно після знижки" у стовпці ліворуч, щоб переглянути лише ті елементи, які відповідають вимогам.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found