Як дивитись події Apple Live (на ПК або Mac)

як дивитися Apple iPhone 6 подія 2014Сьогодні Apple, нарешті, представляє iPhone 6 і, можливо, навіть довгоочікуваний iWatch. Також очікується, що нова система мобільних платежів HealthKit, HomeKit та інші цікаві функції iOS 8 будуть розкриті дуже детально.

Пов’язані:10 речей, які ми знаємо про iPhone 6 прямо зараз

Ми будемо присутні на заході, щоб по-перше поглянути на останні пропозиції Apple, але якщо вас не запросили, не бійтеся. На своєму веб-сайті Apple встановила пряму трансляцію. Ось як це дивитись та короткий огляд того, що ми очікуємо побачити під час презентації.

Як дивитись пряму трансляцію Apple

Мак:Apple транслюватиме подію на своєму веб-сайті о 10:00 за тихоокеанським стандартним часом (13:00 за західним часом). Ви можете дивитися пряму трансляцію на цій спеціальній веб-сторінці, але вам доведеться це робити за допомогою веб-браузера Apple Safari 5.1.10 або пізнішої версії на комп’ютері Apple під управлінням Mac OS X 10.6.8. Ви також можете переглянути подію на будь-якому iPhone, iPad або iPod Touch з iOS 6 на борту через мобільний додаток Safari. Ті з вас, хто має вдома Apple TV другого або третього покоління, можуть транслювати подію на великий екран, якщо у вас встановлена ​​прошивка 6.2 або пізнішої версії.

Якщо у вас немає сумісного пристрою або необхідного програмного забезпечення для перегляду офіційного прямого ефіру, ви завжди можете стежити за цифровими трендами. Ми будемо на заході в Сан-Франциско, розміщуючи в прямому ефірі практичні відео, фотографії, новини, аналітичні дані та інше.

ПК:Ви можете транслювати подію в прямому ефірі на ПК за допомогою VLC Media Player. Завантажте та встановіть програмне забезпечення. Відкрийте програму та натисніть наЗМІ слідом за нимВідкрийте мережевий потік.Скопіюйте таке посилання, вставте його в поле та натисніть кнопку відтворення: //p.events-delivery.apple.com.edgesuite.net/14pijnadfpvkjnfvpijhabdfvpijbadfv09/m3u8/atv_mvp.m3u8.

Оновлення:Вищезазначений потік переходить до різних частин оголошення. Цей потік Reddit регулярно оновлюється різними потоками, які можуть працювати краще для користувачів ПК.

Apple розкриє ...

Тепер давайте подивимось, що ми очікуємо побачити на події Apple.

Пов’язані:Слідкуйте за усіма останніми чутками про iPhone 6

Принаймні два iPhone

На заході Apple гарантовано оприлюднить щонайменше дві різні версії iPhone 6. Обидві моделі повинні мати процесор A8 від Apple, кращу камеру, сапфірові екрани з більш високою роздільною здатністю, NFC та надзвичайно тонкий дизайн. Основною відмінністю двох моделей iPhone 6 є розмір екрану. Один матиме 4,7-дюймовий екран, а інший - 5,5-дюймовий екран розміром з фаблет.

iphone-6-дві моделі

Незрозуміло, чи планує Apple назавжди покінчити з 4-дюймовим форм-фактором, чи в майбутньому випустить інші менші iPhone. Хоча жодні чутки не натякають, що Apple випустить більше маленьких iPhone або іншого дешевшого iPhone, як 5C, обидва ці сценарії цілком можливі. Зрештою, є кілька людей, які все ще хочуть 4-дюймовий iPhone.

Ганебний iWatch

Apple весь цей час тримала iWatch майже повністю під таємницею. В Інтернеті не просочилася жодна картина першого пристрою Apple, який можна носити, хоча чутки про iWatch існують в тій чи іншій формі з 2010 року. Завдяки New York Times та Wall Street Journal ми знаємо, що iWatch матиме вигнутий OLED-екран, функція NFC для мобільних платежів і буває двох різних розмірів.

Пов’язані:Слідкуйте за усіма останніми чутками iWatch

Більшість звітів сходяться на думці, що, хоча компанія Apple продемонструє iWatch на сьогоднішньому заході, вона не буде доставляти пристрої, які можна носити, до 2015 року.

Усі цікаві, нові функції iOS 8

Незважаючи на те, що ми побачили iOS 8 на WWDC 2014 у червні минулого року, це був лише попередній перегляд розробників. Apple покаже всю потужність iOS 8 на iPhone 6 під час завтрашнього заходу. Ми розраховуємо, серед іншого, дізнатись більше про HealthKit, HomeKit, мобільні платежі на основі NFC.

Пов’язані:iOS 8 дебютує разом з iPhone 6: Ось усе, що ми знаємо на сьогодні

Якщо Apple дотримується традицій, iOS 8 буде доступна для завантаження на всіх сумісних пристроях iOS 10 вересня, наступного дня після події.

Останні повідомлення