Apple розкриває, як його App Store заробив 500 мільярдів доларів у 2019 році

Apple Store заробила 519 мільярдів доларів за рахунок рахунків і продажів у глобальному масштабі в 2019 році, повідомила технологічна компанія в понеділок, 15 червня.

Дані надходять від незалежних економістів з аналітичної групи, яка детально вивчила цифри, щоб дати нам рідкісний погляд на те, як клієнти App Store витрачають свої гроші.

Обсяг продажів цифрових товарів та послуг, з яких Apple знижує 30%, склав 61 млрд. Дол. Категорія включає додатки для ігор, музики, потокового відео, фітнесу, освіти, електронних книг, аудіокниг, новин та журналів та служб знайомств. Ігри були найбільшим генератором рахунків і продажів серед них, с Маріо-карт-тур найбільш завантажувана гра 2019 року.

Фізичні товари та послуги принесли 413 мільярдів доларів доходу. Це:

- 268 мільярдів доларів надійшли від роздрібних додатків, таких як Target, Best Buy та Etsy

- 57 мільярдів доларів надійшли від туристичних програм, таких як Expedia та United

- 40 мільярдів доларів надійшли від програм спільного користування, таких як Uber та Lyft

- 31 мільярд доларів надійшов від програм для доставки їжі, таких як DoorDash та Grubhub

У 2019 році реклама в додатку принесла 45 млрд доларів.

Apple також зазначила, що з часу запуску App Store у 2008 році розробники заробили більше 155 мільярдів доларів на покупках додатків та додатків, при цьому чверть цієї суми була згенерована в 2019 році.

Дослідження, замовлене Apple, дає компанії можливість затрубити власноруч, вітаючи App Store як важливий генератор доходів для великих і малих підприємств по всьому світу. Це ті дані, які Apple також прагне регуляторів погіршити, оскільки технічний гігант працює, щоб уникнути втручання App Store, оскільки він стикається із звинуваченнями як в країні, так і за кордоном у антиконкурентній практиці.

Коментуючи дані, генеральний директор Apple Тім Кук сказав: "У складний і невпорядкований час App Store надає незмінні можливості для підприємництва, здоров'я та добробуту, освіти та створення робочих місць, допомагаючи людям швидко адаптуватися до мінливого світу".

Кук додав, що його компанія "прагне зробити ще більше для підтримки та виховання світового співтовариства App Store - від магазинів-розробників майже в кожній країні до підприємств, які наймають тисячі робітників, оскільки вона продовжує сприяти інноваціям, створювати робочі місця та стимулювати економічне зростання на майбутнє ".

Останні повідомлення