Скільки коштує Apple TV +?

Незважаючи на те, що складання каталогу бажаного вмісту є складним завданням, вирішити аудиторію для потокової послуги на вимогу є складною частиною. Все зводиться до співвідношення ціни та якості. Наприклад, лідер ринку Netflix бере гроші через дах, оскільки пропонує доступ до неперевершеного, здавалося б, бездонного вибору ліцензованих та ексклюзивних матеріалів. Стратегія Apple щодо Apple TV +? Зробіть його дешевим і викиньте його безкоштовно під час покупок.

Скільки коштує Apple TV +?

Але скільки коштує Apple TV +, і як ви бачите, чи маєте ви право на отримання передплатної підписки? Відповідь проста: Apple TV + коштує 5 доларів на місяць. Однак клієнти, які придбали Apple TV, iPad, iPhone, iPod Touch або Mac з 10 вересня 2019 року, мають право на безкоштовний рік. Отже, якщо ви придбаєте нове обладнання зараз, ви можете безкоштовно користуватися Apple TV +. Крім того, всі клієнти мають право на семиденну безкоштовну пробну версію для вибору меню.

Це також безкоштовно для студентів з активною підпискою на Apple Music на 5 доларів на місяць.

Безкоштовний пробний період

Як підписатись на Apple TV +?

Зареєструватися в Apple TV + не може бути простіше. Ви можете зареєструватися в додатку Apple TV для Apple TV HD або Apple TV 4K, iPad, iPhone, iPod Touch або Mac. Звідти дотримуйтесь усіх різних підказок Apple TV +, які проведуть вас до процесу, який закінчиться тим, що ви підтвердите, що хочете підписатись на послугу та зареєструвати свій ідентифікатор Apple. Ви також можете зареєструватися, перейшовши на tv.apple.com за допомогою Chrome, Firefox або Safari.

Варто зазначити, що якщо ви не фанат цієї послуги, ви захочете скасувати підписку на сьомий день, щоб зупинити її автоматичне поновлення на щомісячне членство. Ви не будете виставляти рахунки за перший тиждень під час реєстрації - тому, якщо ви зареєструвались, коли послуга запустилася 1 листопада, ваш перший платіж відбудеться до 8 листопада (щоб переконатися, що копійка не залишає банківський рахунок, анульований до 7 листопада.)

Усі нові реєстрації за замовчуванням реєструються в семиденному пробному періоді.

Ви маєте право на рік безкоштовного доступу? Ось як скористатися ним:

 1. Увімкніть свій новий iPhone, iPad, iPod Touch, Apple TV 4K або Apple TV HD або Mac і увійдіть за допомогою свого нового або існуючого ідентифікатора Apple.
 2. Відкрийте програму Apple TV. Переконайтеся, що на вашому придатному пристрої встановлена ​​остання версія iOS, iPadOS, tvOS або macOS.
 3. Пропозиція повинна бути представлена ​​після запуску програми. Якщо ні, прокрутіть униз Дивитися зараз до появи пропозиції.
 4. Торкніться Насолоджуйтесь 1 роком безкоштовно. Можливо, вас попросять ввести пароль Apple ID або підтвердити свою платіжну інформацію на час закінчення терміну.

Що входить до складу Apple TV +?

На Apple TV + є Apple Originals, нові фільми та шоу без реклами, замовлені кураторами штаб-квартири Apple. Всі Apple Originals доступні в роздільній здатності 4K Ultra HD з підтримкою Dolby Vision HDR. Більшість назв також пропонують об'ємний звук Dolby Atmos. Вміст можна навіть завантажити для перегляду в автономному режимі, а якщо ввімкнено функцію спільного доступу до сім’ї, можна використовувати одну підписку, щоб насолоджуватися до шести одночасних потоків.

Чи подорожчає Apple TV +?

Звичайно, ціна не встановлена. Деякі аналітики вважають, що названа фруктовою компанією підбиває конкурентів, щоб залучити користувачів, з метою її збільшення після того, як вона випустить колекцію вмісту на вимогу. Вся справа в наданні вартості; він не може виправдати звинувачення так само, як і більш відомий конкурент, такий як Netflix, який має понад сотню ексклюзивних назв, коли зараз у його каталозі лише дев'ять (ні, ми не жартуємо).

Які фільми та шоу є на Apple TV +?

Це не означає, що при реєстрації немає достатньої кількості для вибору - Apple вклала мільярди у забезпечення свіжих, захоплюючих та органічних матеріалів (яких більше ніде не буде) для платформи, заручившись допомогою Голлівудські зірки, такі як Альфре Вудард, Дженніфер Еністон, Хейлі Штайнфельд, Опра Уінфрі, Різ Уізерспун, Руперт Грінт, Райан Рейнольдс, Стів Карелл, Том Хенкс та Уілл Феррелл, щоб заманити глядачів.

Ось погляди на всі фільми та шоу, доступні сьогодні на Apple TV +:

 • Дікінсон
 • Для всього людства
 • Привид письменника
 • Помічники
 • Книжковий клуб Опри
 • Побачити
 • Снупі в космосі
 • Королева слонів
 • Ранкове шоу

Слуга буде додано 28 листопада.

Хочете дізнатись більше про всі доступні та прибутні шоу на Apple TV + цього місяця? Ми їх докладніше описали тут.

Де ви можете дивитись Apple TV +?

Ми маємо на увазі, де не може ви дивитесь Apple TV +? Послуга доступна через додаток Apple TV на всьому сучасному обладнанні Apple, включаючи пристрої iPhone, iPad та iPod Touch, здатні працювати з найновішими операційними системами, Apple TV 4K та Apple TV HD, ПК та Mac під керуванням Chrome, Firefox або Safari та смарт-телевізори Samsung. До нього можна отримати доступ як за допомогою Roku OS, так і Fire OS (подумайте: Amazon Fire TV та Fire TV Stick 4K).

Порівняння Apple TV + із конкурентами

Apple TV + розроблена таким чином, щоб існувати разом з іншими потоковими службами. Він не має такого обсягу вмісту, як Netflix, який може служити одиноким провайдером. Поки він не наздожене, якщо це його намір, можна з упевненістю припустити, що він залишиться приблизно на рівні 5 доларів на місяць. Хто знає? Apple може навіть запровадити більш дорогий рівень, який має додаткові переваги, зберігаючи базовий план для тих, хто не має особливих проблем.

Безкоштовний пробний період

Останні повідомлення