Як генеральний директор Apple Тім Кук буде продовжувати спадщину Стіва Джобса

тим кук генеральний директорВідставка Стіва Джобса захопила не лише фанатів, а й увесь світ. І хоча ми замислюємось над майбутнім Apple, ми також оглядаємось назад на людину, яка сформувала та сформувала те, що стало однією з найпотужніших компаній, що існують.

Ми також хочемо дізнатись більше про те, хто буде керувати цією компанією замість відставки Джобса. Тім Кук вперше вийшов на тарілку минулого січня, коли колишній генеральний директор взяв медичну відпустку. З тих пір він стає дедалі інструментальнішою частиною Apple, при цьому балансуючи своє керівництво постійною участю Джобса. Але зараз правління офіційно передається колишньому операційному директору Apple.

Кука описували як головного продукту ланцюжка поставок та запасів Apple, і ми вже бачили, як його стратегії нещодавно принесли користь компанії. Загальна розповідь Кука полягає в тому, що він бізнесмен, який дуже точно розрахував, як працювати на ринку - і саме це, в поєднанні з інтенсивністю Джобса та пристрастю до продукту, вивели Apple на перше місце у своєму класі.

Але ми багато знаємо про Джобса. Ми знаємо всю його життєву історію, манери поведінки та ексцентричності та, можливо, весь вміст його гардеробу. Ми не знаємо цих речей про Кука. Світ техніки має дуже особисту прихильність до Джобса, будь то ненависть до нього або богослужіння, і цього поки що не можна сказати про Кука.

Джей ЕлліотНещодавно ми мали можливість поговорити з Джеєм Елліотом, колишнім старшим віце-президентом Apple та авторомШлях Стіва Джобса: iLeadership для нового покоління. Елліот (на фото праворуч) запропонував деяке уявлення про те, як Джобс сформував компанію для продовження його проектування, і як Кук є вирішальною частиною цього. “Він чудово працював. Стів - один із тих підприємців, який не тільки має бачення, але й може здійснити своє бачення - і Тім був одним із ключових факторів у цьому процесі ". Еліот також згадує, що через кілька років Apple може виявити майже нав'язливу пристрасть, яку Джобс мав у когось іншого, але що створена ним команда буде підтримувати звичайний для компанії бізнес.

І бізнес буде хорошим. Досвід Кука щодо управління ринком закріпив значну частину поточного та майбутнього успіху компанії, говорить Елліот. "Процес продажу встановлений, і це не зміниться".

То що ж зміниться? "Тім спокійніший за Стіва", - пояснює Елліот. "У Стіва ця неймовірна пристрасть, а Тім трохи легший - але це може бути плюсом". Пристрасть Джобса трактується як ірраціональність, що робить його часом схожим на щось вільне. Його сумнозвісне минуле з радою директорів Apple колись призвело до його звільнення, і будь-яке неправильне тлумачення ставлення не є причиною для занепокоєння завдяки навіть кулі.

Чи перетвориться ця надійність на менш інноваційний дух? Елліот - і решта світу - здається, так не думає. Дизайнер Джонатан Айв зіграв найважливішу роль у здійсненні зорієнтованого на користувача бачення Джобса, і Елліот каже, що простий, сумнозвісний дизайн продуктів Apple та інтерфейс користувача нікуди не діваються.

Він також не думає, що Джобс переступить будь-які межі, коли він опиниться в дошці. "Він не порушить цих стосунків. Тім буде генеральним директором ".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found