"З Tecmo Bowl пройшов довгий шлях": Елі Меннінг на Xbox Kinect, Медден і те, як Пейтон обманює

Квотербек New York Giants Елі Меннінг буквально вдома в Новому Орлеані. Він виріс у місті Півмісяця, де досі живуть його батьки, і повернувся до рідного міста, коли 49-і та Ворони готувались до гри цієї неділі. Меннінг, сам двічі MVP Super Bowl, проводив обходи протягом тижня Super Bowl, виступаючи на підтримку ініціативи NFL NFL Play 60, кампанії, спрямованої на заохочення дітей до активності принаймні 60 хвилин щодня.

З цією метою НФЛ об'єднався з Microsoft і Kinect. Хоча це не настільки вимогливо, як два дні на день або пробіжки шин, Kinect - це інструмент, на який Play 60 сильно спирається, щоб активізувати дітей, особливо дітей, які більше цікавляться іграми, ніж легкою атлетикою. Зважаючи на негатив, нанесений ігровою індустрією через роль насильницьких ЗМІ в нашому суспільстві, важливо пам’ятати, що ігри також мають багато переваг. І не лише за допомогою очевидних засобів, таких як діяльність, яку вимагає Kinect, а й більш тонких переваг, таких як покращена координація рук і очей.

Меннінгу знадобився деякий час, щоб зіграти в Kinect для Xbox 360 на NFL Experience з New Orleans Saints жорстким фіналом Джиммі Грем. Двократний чемпіон Super Bowl розповідає про власний ігровий досвід та пояснює, чому старшому братові Пейтону не можна довіряти відеоігри в цьому ексклюзивному інтерв'ю.

Які ваші думки щодо ігрових периферійних пристроїв, таких як Kinect, щоб дітям було зрушено з дивана та активність у відеоіграх?

Я думаю, це здорово. Зараз у цій країні є проблеми з дітьми, такими як ожиріння та надмірна вага. Якщо дитина буде вдома грати у відеоігри, принаймні вона може бути активною. Вони можуть рухатися. Вони можуть бути на ногах. Вони можуть робити трек, бігати і дещо рухатися. Особливо зараз, коли зима стає холоднішою, темніє раніше, дощові дні і сніг, вони не можуть грати на вулиці. Якщо вони збираються бути всередині, принаймні це те, чим вони можуть повеселитися і бути активними. Це чудова технологія. Це може бути корисним для молоді та її здоров’я.

Що ви любите грати на Kinect?

Я грав Медден і зробив невеликий боулінг. Я збираюся випробувати легку атлетику. Зараз я спостерігаю, як хтось грає у пляжний волейбол. Це виглядає досить весело. Мій справжній екшн - це гра у футбол, але я думаю, що для дітей, оскільки відеоігри зараз такі популярні, вони такі високі технології, і я розумію, чому. Діти можуть бути активними та рухатись. Діти будуть любити це робити.

Які ваші думки щодо того, наскільки далеко зайшла ця ігрова технологія, коли ви були дитиною?

З тих пір він пройшов довгий шлях Чаша Tecmo, коли я грав. Усі відеоігри, які зараз мають Kinect, включаючи Медден, ваше тіло - це пульт дистанційного керування. Це досить дивно. Тоді ви могли рухатися вгору, вниз, вліво, вправо, і вам потрібно було натиснути дві кнопки. Тепер ви можете все. Можна бити ногами, користуватися своїми руками. Це досить дивно, і я думаю, що це чудово. Це не тільки весело, активніше та розважальніше, але й отримує певну активність від цього. Пересуватися замість того, щоб сидіти на дивані - це дійсно чудово.

Ви знаходитесь тут, у Новому Орлеані, на підтримку Kinect, але ви, очевидно, тісно пов’язані з футболом та Медденом. Що, на вашу думку, додає Kinect Медден НФЛ 13?

Я думаю, це чудово. Я вже грав у футбол, а ти бігаєш, рухаєшся, ти повинен імітувати біг, метання, метання вчасно, ти знаєш подібні речі. Це створює абсолютно новий вимір у відеоігри, і я думаю, що дітям просто дуже сподобається бути тим більше залученим у гру, а не просто натискати кнопку. Вони використовують своє власне тіло для управління діями.

Як Kinect вписується в рух NFL 60, яким ви займаєтесь?

Основна мета NFL 60 полягає в тому, щоб намагатися, щоб діти отримували 60 хвилин активності щодня. За допомогою Kinect вони можуть допомогти дітям досягти цього, і у них є 60-хвилинний виклик. Ми намагаємось змусити мільйон дітей отримувати ці 60 хвилин активності щодня. Це великий виклик для наших дітей по всій країні. Це чудовий спосіб продовжувати займатися фізичними вправами.

Якщо вони збираються бути надворі, це чудово. Але вони всередині, і вночі, і дощ, або просто холодно по всій країні зараз, на 60 хвилин важко вийти на вулицю. Якщо ви можете бути всередині і проводити змагання з легкої атлетики зі своїми батьками, зі своїм приятелем, зі своїм братом чи сестрою, я думаю, це чудово, що у дітей є такий варіант.

Яку роль ви бачите, що Kinect відіграє в Новому Орлеані тут, у Суперкубку?

Я думаю, це буде захоплююче. Це буде дуже весело. Я зараз у NFL Experience, і тут у них будка. Вони мають чотири-п’ять станцій, де можна пограти в якусь гру. У них є Kinect на Канал-стріт, куди люди заходитимуть туди і матимуть змогу зіграти зі своїм приятелем та зіграти в гру в пляжний волейбол або трохи побоулінг. Вони можуть зіграти в швидку гру і бути в дорозі. Це буде чудовий спосіб дізнатись про Kinect і побачити його в дії.

Сподіваємось, батьки бачать, що це було б добре для їхніх дітей, і переконуються, що вони активні. Я знаю, що багато дітей захоплюються відеоіграми і люблять у них грати. Я розумію чому. Очевидно, батьки можуть сказати: "Гей, якщо моя дитина там грає у відеоігри, принаймні зараз він може рухатись і вгору, і вниз". Це те, що батьки, можливо, можуть трохи легше змагатися зі своєю дитиною лише тому, що вони грають у боулінг або пляжний волейбол. Іноді як батьки вони бачать контролера, і вони кажуть: "О, варіантів забагато". Але мої батьки та бабусі та дідусі можуть грати зі своїми дітьми, своїми онуками, бути конкурентоспроможними та веселитися з ними.

Говорячи про конкуренцію, чи було багато конкуренції між вами та Пейтоном, коли мова заходила про те, як дорослішали відеоігри?

У нас були великі битви. RBI Бейсбол був великий. У нас були величезні, дуже конкурентні битви. У нас були свої правила, коли можна кидати смоли. І с Чаша TecmoОчевидно, це був футбол, і у нас були великі битви.

Хто був кращим геймером?

Це важко сказати. Я думаю, що він обдурив. Пейтон, він якось переглядав, щоб побачити, яку п'єсу я веду. Якщо ви вгадуєте ту саму гру, у вас не було шансів на успіх, але він дивився на мого контролера. Він був на п’ять років старший за мене, користуючись маленькою дитиною, завжди вгадуючи мою гру.

Ви граєте у якісь відеоігри для розваги в наші дні?

Під час футбольного сезону очевидно є практики та підготовка, і вночі я зазвичай вивчаю фільм, щоб підготуватися до гри. Отже, не так багато вільного часу, щоб дістатися до відеоігор. Але я впевнений, що як моя дочка - їй зараз двоє - і коли вона стає старшою, я знаю, що вона буде ними займатися.

Наскільки популярні відеоігри серед гравців НФЛ?

Я чую про хлопців, які грають у певні ігри, і я думаю, що вони досить популярні серед хлопців, тому ви знаєте, я думаю, що для захисника важко якось керувати тим, щоб отримувати п'єси на цьому тижні, вивчати весь ваш фільм і встигнути зіграти у відеоігру було б важко, але я знаю, що для інших хлопців я думаю, що хлопці до цього ставляться.

Ви, хлопці, взагалі стежите, коли вони виходять з новим Медден і які ваші рейтинги гравців там?

Я ні. Я впевнений, що деякі хлопці це роблять, але це не вплине на мене чи щось, що я буду розглядати, ні.

Останні повідомлення