Тепер ви можете здійснювати групові відеодзвінки у Facebook Messenger

група відеодзвінків у месенджеріОдна з найбільш вподобаних функцій Facebook Messenger - групові відеодзвінки - нарешті з’являється через оновлення програми.

Відеодзвінки можуть здійснювати одночасно до шести людей, але Facebook не хоче примушувати всіх учасників групи брати участь. Як сказав менеджер з продуктів Ендрю Сонг Digital Trends, не всі завжди готові до відеодзвінків.

"Ми розробили цей досвід з урахуванням мобільних телефонів", - сказав Сонг. “І ми намагалися з’ясувати, як ми можемо створити цю вечірку або веселу атмосферу з набором людей. Можливість потрапити в той самий простір і мати ту енергію, яку ви мали б, якби ви були в одному фізичному просторі, для чого це насправді ».

Якщо ліміт відеодзвінків заповнився або ви перебуваєте на роботі і не можете приєднатися, ви все одно можете бачити, що відбувається, і відповідати повідомленнями чи своїм голосом. Компанія заявляє, що до 50 людей можуть слухати груповий дзвінок та “дзвонити голосом” або продовжувати надсилати повідомлення.

Вам потрібно буде створити групу або бути в уже існуючій, щоб мати можливість натиснути на піктограму відеодзвінка групи - кожна людина може приєднатися, коли вона буде готова натиснути, а ви можете зателефонувати певним людям або всій групі .

Нещодавно команда Messenger випустила оновлення, яке вдосконалило камеру в додатку та представило 3D-ефекти, наклейки та маски, які можна додавати до фотографій та відео - подібних до Snapchat. Ці 3D-ефекти також можна використовувати в режимі реального часу під час відеодзвінків - він доступний для iOS під час запуску, а незабаром він з’явиться і для Android.

Сонг зазначає, що команда зосереджується на наступному мільярді користувачів, і вважає, що нещодавно представлені функції, такі як Instant Games та Instant Video, є ключовими для залучення нової аудиторії, зберігаючи при цьому свою поточну базу користувачів.

Оновлення групових відеодзвінків розповсюджується у всьому світі на iOS та Android.

Останні повідомлення