Як завантажити та встановити MacOS Sierra

Випуск MacOS SierraПісля місяців розробницьких збірок і крадіжних вершин, macOS Sierra, нарешті, тут і в межах вашої досяжності. Нарешті, вам залишається всього пару кліків, щоб перенести Siri, Apple Pay та безліч інших функцій на ваш Mac. Як і більшість оновлень Apple, це досить просте, але є кілька додаткових кроків, про які слід пам’ятати перед тим, як заглибитися.

По-перше, переконаймося, що ваш Mac сумісний з найновішими macOS.

У вашому інструменті пошуку натисніть значок Apple у верхньому лівому куті, а потім натисніть «Про цей Mac». Інформація, яку ми шукаємо тут, буде прямо посередині: якщо ваш Mac новіший, ніж наприкінці 2009 року, і якщо у вас є принаймні 2 ГБ оперативної пам’яті, все готово. На жаль, якщо у вас немає оперативної пам’яті або ваш Mac старший за “кінець 2009 року”, ми отримали погані новини. Ваш Mac не сумісний із Sierra.

Характеристики OSX El Capitan до MacOS Sierra

Для всіх інших наступним кроком є ​​невелика прибирання будинку. Переконайтеся, що у вас є близько 10 ГБ вільного місця для завантаження та встановлення файлів. Трохи додаткового було б краще, але це не є абсолютно необхідним. Далі переконайтеся, що ви створили резервну копію всіх важливих файлів. Завантажте улюблене рішення для хмарного сховища або навіть просто зовнішній жорсткий диск чимось необхідним.

Оновлення з Leopard, Snow Leopard або Lion

Якщо ви оновлюєте версію OS X до Йосемітського періоду, вас чекає трохи слога. З Leopard, Snow Leopard або Lion вам потрібно буде спочатку оновитись до OS X El Capitan, відкинувши котів у гори. Якщо ви, зокрема, оновлюєтеся від Leopard, вам доведеться спочатку придбати Snow Leopard, який ви знайдете в Інтернет-магазині Apple приблизно за 20 доларів. Тоді вам доведеться оновитись до El Capitan.

Не хвилюйся, ми зачекаємо.

Оновлення з Yosemite, Mavericks або El Capitan

Якщо ви вже використовуєте El Capitan або одну з інших версій Mac OSX на тему Йосеміті, звідси все досить прямо.

Просто запустіть свій Mac App Store, і праворуч ви побачите посилання на macOS Sierra, воно має бути саме тут, де зараз живе посилання на Mac OSX El Capitan. Крім того, якщо ви оновлюєте 20 вересня (день запуску), швидше за все, у верхній частині App Store з’явиться великий банер, який також буде посилатись на сторінку macOS Sierra. І, мабуть, ще пара. Дійсно, вони є скрізь. З будь-яким із них буде добре, вони всі доставлять вас туди, куди потрібно.

Завантажити OSX до MacOS Sierra

Тут ви можете помітити одну з найцікавіших функцій останнього оновлення macOS: це безкоштовно. Ну, безкоштовне оновлення від El Capitan. Якщо вам довелося пройти довгий шлях, про який ми згадали раніше, можливо, вам довелося б заплатити принаймні за одне оновлення Mac OS X по дорозі.

Отже, ми звільнили свій простір, створили резервну копію файлів і, можливо, востаннє оновили інсталяцію Mac OS X - пам’ятайте, це вже не Mac OS X, це вже MacOS.

Клацніть на MacOS Sierra та натисніть завантажити.

Це велике завантаження, тому, ймовірно, це займе трохи часу. Тим часом переконайтеся, що у вас все резервне копіювання. Серйозно кажучи, один раз, коли ви не створюєте резервні копії речей, - це завжди один раз, коли ви втрачаєте важливі документи, як-от запас незручних сімейних фотографій.

Після завантаження натисніть «Встановити», і Apple проведе вас через весь процес.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found