Gamed: Як Valve тихо змінює світ

пара потрапляє на 7 мільйонів одночасних користувачів

Навіть якщо ви не зацікавлені в іграх на ПК, Valve або майбутніх Steam Machines, кожен геймер найкраще сподіватися, що Valve досягне успіху. І це від ігрового консольного консолі на все життя.

Я почав свою одержимість іграми на комп’ютері. У нас з братом був Atari, на якому ми витратили багато годин, але саме на комп’ютері я вперше дізнався про важливість зручного крісла після годин, проведених у іграх у марафоні.

Коли NES дебютував, я став дитиною консолі, але я все ще грав у ігри на комп'ютері. Ігри на зразок Командор крила і Габріель Найт (яке випускає 20-річчя у наступному році, бо так, пекло) серед моєї ігрової пісні-лебідя для ПК, щоб дати вам часові рамки. Нещодавно я трохи повернувся до цього, але я залишаюся в основному консольним гравцем.

парМоя прогулянка доріжкою пам'яті не просто для того, щоб ми могли зв’язатися (хоча це було б непогано, якби ми це зробили), а скоріше, щоб дати контекст тому факту, що, хоча я і є консольним геймером наскрізь, я підозрюю, що кроки, зроблені Valve за останні кілька місяців, є одними з найбільш захоплюючих і важливих для ігрової індустрії за останні роки.

З моменту свого заснування в 1996 році Valve рухався повільно, але стабільно, оскільки закріпився як видатна платформа для розповсюдження ігор для ПК. Коли Гейб Ньюел та Майк Харрінгтон заснували його, компанія була другорядним гравцем. Зараз, станом на 2012 рік, у ньому працює понад 400 людей, вартість якого становить приблизно 2,5 мільярда доларів і має дочірню компанію в Люксембурзі. так, Люксембург! (Чесно кажучи, більшість моїх контактів з Люксембургом походить з одного епізоду Вища передача де вони їхали крізь неї, але це здавалося дуже приємним.)

Але за останні кілька місяців з відкриттям тріфекти Steam - SteamOS, Steam Machines і Steam Controller - Valve раптом став одним з найважливіших гравців в ігровій галузі, настільки, що Sony і Microsoft повинні почати потіти . Nintendo теж, але якщо Будинок Маріо ще не пітніє з багатьох причин, це може означати, що подача води в його штаб-квартирі в Кіото пронизана валієм.

Парові пристроїДля мене та багатьох інших існували два бар'єри, які відвернули мене від ігор на ПК (і так, я погоджуюсь, що називати їх «іграми на ПК», ймовірно, не є технічно точним, оскільки ПК, як правило, означає Windows, але це так. - так само, як називати його "ПК" і означає, що Windows є неправильним терміном, але це те, що воно є). Перший - це технічна вдосконаленість, яку ви повинні мати у порівнянні з консолями. Після багатьох років ламання комп’ютерів і змушення навчитися самостійно їх виправляти, я добре з цим аспектом. Загалом, люди люблять легке, а консолі набагато легше вчитися - особливо, якщо ви хочете грати на своєму телевізорі, як задумав Бог. Ви підключаєте його і вмикаєте. Просто, і кожен може це зробити.

Другий і найважливіший бар’єр - це вартість. Придбання хорошого ПК може бути страшним для людей з обмеженим бюджетом - тобто для більшості з нас. Деякі з найкращих установок коштують дорожче, ніж моя машина. До біса, вони коштують удвічі дорожче за мою машину, але навіть низькі системи можуть працювати з вами. Без сумніву, ви отримуєте те, за що платите, а модернізований характер ПК означає, що в кінцевому підсумку ви можете перетворити це на цінність - умовно кажучи - витрачаючи кілька доларів на оновлення та залишаючись передовим. Суть у тому, що це все-таки дорожче. Додайте периферійне обладнання, яке може коштувати потроє цифр, і у вас залишиться ігрова платформа, яка приваблює лише найвідданіших.

Контролер париПарові машини можуть все це змінити. Є багато питань, на які потрібно відповісти спочатку, включаючи їх вартість (буде кілька моделей від багатьох виробників, а також від самого Valve), наскільки їх легко оновити та наскільки зручний SteamOS. Однак, якщо він усуне ці перешкоди, це може змусити Microsoft і Sony переглянути нові підходи наступного покоління

PS4 та Xbox One побудовані як ПК середнього рівня із спеціальними операційними системами, що не настільки далеко від того, що пропонує Valve із Steam Machines. Якщо ви стежите за іграми, то, напевно, ви вже знаєте чимало про машини Valve. Але для випадкових шанувальників ігор консолі Sony і Microsoft наразі є головним привабливістю. Valve - велика компанія, але це ніщо в порівнянні з Sony. Весь персонал Valve міг займатися в їдальні Microsoft та мати вільне місце. Але через 3-4 роки нові консолі будуть рухатись своїми кроками, одночасно показуючи свої межі. Парові машини, навпаки, можуть стати вдосконаленням, щоб не вийти на новий рівень. Вони стануть модульними оновленими ігровими системами для вітальні, і про це почують випадкові геймери.

У цей момент і Sony, і Microsoft повинні почати потіти. Valve може не отримувати ексклюзиви, такі як Halo або Uncharted, але може запропонувати Час напіввиведення 3 (в теорії), Портал 3, новий Counter-Strike тощо. Він також представляє додатковий медіа-вміст, такий як фільми, і запропонує ринок цифрового перепродажу разом із обміном іграми.

Sony та Microsoft будуть змушені переглянути свою апаратуру та розпочати розробку PS5 та Xbox… Два?… Маючи на увазі оновлення. Це здається неминучим. Змагання - це завжди добре, але це новий вид змагань. Історія показала нам, що хороша ідея може спричинити швидкі зміни, і парові машини - це гарна ідея. Це будуть не лише два дещо подібні апаратні засоби (три, якщо рахувати Wii U), це буде дві філософії, що борються. І один буде настільки ж простим у використанні, можливо, в перспективі буде дешевшим, матиме кращу продуктивність і буде розвиватися разом із спільнотою на передовій. Sony і Microsoft повинні змінити свої стратегії, щоб не відставати, а геймери - це те, що виграє.

Тільки уявіть, що двох найбільших і найпотужніших виробників у світі змушують конкурувати з компанією, яка побудована на інноваціях та залученні громади. Це, друзі, буде гарним днем ​​для ігор.

Гаряча кава та новини

38 і Род-Айленд прямують до суду

ШилінгУ цьому тижні у випуску новин про "бідного Курта Шиллінга" розпочалась справа 38 студій проти Род-Айленда. Після катастрофічної позики штату Род-Айленд 38-ма студіям Шиллінга, що призвело до закриття студії, Шиллінг втратив майже все і розслідування SEC, суд тепер вирішить, чи були Шиллінг та 38 винні у скоєнні неправомірних дій. Єдиний спосіб, яким це може закінчитися добре для Шиллінга - це якщо він сам виголосить заключні висловлювання у кривавій шкарпетці та великій кількості сміливості.

Activision Blizzard запечатує угоду

Міграція хостаЩе у липневі дні липня Activision Blizzard оголосив, що покидає гніздо Vivendi і відлітає, щоб стати власною дитячою (великою міжнародною глобальною) корпорацією. Під керівництвом генерального директора Activision Blizzard Боббі Котіка викуп вартістю 8,2 мільярда доларів був заблокований рішенням суду штату Делавер після того, як акціонер Vivendi заявив, що потенційна компанія не вимагає належного схвалення на продаж. Якщо сказати це в термінах Call of Duty, це могло б бути схоже на те, що після завантаження відсталого хоста гра застигла під час пошуку нового хоста. Щоб угода не розвалилася, Acti Blizz подала власний позов, щоб дозволити їй рухатися вперед, який щойно був задоволений. Це означає, що Activision Blizzard, яка раніше була одним з найбільших видавців у світі, стає Activision Blizzard, одним з найбільших видавців у світі!

Dead Rising 3 не буде випущений у Німеччині

Dead Rising 3Рейтингова комісія Німеччини Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle, яка викликає залякування, вирішила, що назва Xbox One стартує Dead Rising 3 не отримає рейтингу, а це означає, що він не може бути опублікований у Deutschland. Це робить ідеальний хет-трик для назв Dead Rising - попередні ігри отримали подібний шанс. Конкретних причин не було вказано, але, схоже, це ще один приклад химерної системи рейтингів Німеччини, де з якихось незрозумілих причин ні нормально жорстоко розрізати мізки людям; але, шокуюче, добре показувати по телевізору частково оголене людське тіло. Божевільний (Додаткова примітка: нам дійсно потрібно досягти консенсусу щодо того, як виділити сарказм у тексті. Позначка ^, можливо?)

Останні повідомлення