Як і де дивитися подію Apple на Mac від 30 жовтня

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Схоже, що минулого тижня нас пригостили новими iPhone XS та XR, але вже настав час для чергової події Apple. Цього разу ми очікуємо побачити новий MacBook, новий Mac Mini, нові iPad і багато іншого - серйозно вводячи обчислювальну лінійку продуктів Apple у 2018 рік і пізніше.

Звичайно, вам може бути цікаво, як і де ви можете самостійно спостерігати за подією Apple. Зрештою, навіть якщо ви не всі, хто цікавиться продуктами Apple, випуски Apple, швидше за все, матимуть суттєвий вплив на світ техніки в цілому. Однак саме тому ми підготували цей посібник - щоб допомогти вам точно з’ясувати, де і як слід спостерігати за подією Apple 30 жовтня.

На відміну від попередніх подій Apple, подія 30 жовтня відбувається в Нью-Йорку, і вона починається о 10:00 за східним часом, що дорівнює 7 ранку за тихоокеанським часом.

Як спостерігати за подією Apple на ПК або Mac

Зазвичай Apple обмежує потокове передавання своїх подій до Safari на Mac або Microsoft Edge на ПК, і ми сподіваємось, що ця подія залишиться незмінною. Однак у вересневій iPhone-події Apple докладно зазначила, що ваш браузер повинен підтримувати MSE, H.264 та AAC - в основному це означає, що можливо передавати подію в Google Chrome або Firefox. Майте на увазі, що якщо ви не пройдете Safari або Edge, немає гарантії, що ваш потік буде працювати належним чином. Але сьогодні ми чудово транслюємо сьогоднішню подію на ПК з ОС Windows за допомогою Chrome.

Незалежно від того, яким пристроєм чи браузером ви користуєтесь, вам потрібно зайти на веб-сайт Apple, щоб транслювати подію 30 жовтня.

Як спостерігати за подією Apple на iPhone або iPad

Можливо, вам більше цікаво спостерігати за подією на своєму iPhone або iPad - у цьому випадку вам знадобиться пристрій під управлінням iOS 10 або новішої версії. Щоб спостерігати за подією на своєму iPhone або iPad, вам потрібно буде відкрити Safari та перейти на веб-сайт Apple.

Як дивитись подію Apple на Apple TV

На щастя, ви можете спостерігати за подією на великому екрані, але процес перегляду на вашому Apple TV трохи відрізняється від перегляду на вашому iPhone або комп’ютері.

Щоб дивитись на своєму Apple TV, вам потрібно зайти в App Store і завантажити додаток “Apple Events”, який буде доступний в App Store незадовго до початку події. З цієї програми ви зможете транслювати подію для себе.

Як спостерігати за подією Apple у Twitter

Як і подія iPhone, Apple буде транслювати свою подію в Twitter - тобто, якщо у вас є програма Twitter або доступ до веб-сайту Twitter, ви зможете транслювати її без використання Safari. Щоб транслювати подію в Twitter, все, що вам потрібно зробити, - це "сповістити" твіт нижче, і Apple надішле вам оновлення про цей потік, коли він стане доступним 30 жовтня.

Приєднуйтесь до нас 30 жовтня о 14:00. дивитись #AppleEvent у прямому ефірі. Натисніть ❤️ нижче, і ми надішлемо вам оновлення в день події. pic.twitter.com/j8nukqP1n8

- Apple (@Apple) 25 жовтня 2018 р

Залишайтеся з нами

Незалежно від того, дивитесь ви подію Apple чи ні, ми розглянемо всі основні анонси тут. Поїдьте сюди, щоб ознайомитися з усіма висвітленнями подій Apple, пов’язаними з подіями від 30 жовтня.

Останні повідомлення