Як зробити зображення вірусним - відповідь знайшли дослідники

що робить вірусне зображення кота ньян

Меми - це великий бізнес, і "зараження вірусом" зараз є маркетинговою стратегією, а не просто терміном, який лікарі кажуть із заклопотаними обличчями. І зображення частіше дістаються до спільного використання, ніж текст, що є однією з причин, чому Imgur, сайт хостингу фотографій, який розпочав розповсюдження зображень через Reddit, зараз затьмарив трафік Reddit.

Маючи на увазі зростаючу важливість вірусної віртуальності зображення, італійські дослідники використовували Google+, щоб спробувати розкрити ключ до вірусного успіху в Інтернеті (можливо, вони могли б просто запитати у Йони Перетті, але що б там не було).

Вони розглядали зображення, якими користуються Google+, з великою кількістю підписників, і розглядали декілька факторів як вірусні фактори впливу, порівнюючи статичні зображення з анімованими, перевіряючи, яка орієнтація фотографій є найбільш популярною, та вивчаючи важливість обличчя у вірусному успіху. Дослідники виявили, що GIF-файли та анімовані зображення частіше діляться, ніж статичні зображення. Вони пояснили це, зазначивши, що GIF-файли зазвичай "смішні, милі чи вигадливі". Проникливе спостереження. Вони також виявили, що портретні фотографії обмінюються частіше, ніж квадрати, в стилі Instagram, а пейзажні фотографії найменш досягають вірусного успіху. Фотографії, що містять одне обличчя, використовуються дещо більше, ніж інші, а кольорові зображення - більше, ніж ті, що мають приглушені або чорно-білі кольорові схеми.

Дослідники відзначили, що повторне використання зображення та коментування або схвалення зображення - це два дуже різних явища. Коли хтось натискає +1, він надає зображенню печатку схвалення, але не обов’язково використовуючи зображення, щоб представляти себе. З іншого боку, коли хтось повторно ділиться зображенням, він робить саме це. Люди схильні повторно ділитися позитивними зображеннями частіше, ніж негативними, мабуть, тому, що вони хочуть зобразити себе оптимістичними.

Тож, якщо ви намагаєтесь отримати зображення, яке стане вірусним у Google+, виберіть щасливий кольоровий GIF із книжковою орієнтацією.

Але як щодо інших мереж?

Це не перший раз, коли дослідники намагаються з’ясувати, чому певні речі стають вірусними. Дослідники з Університету Алабами дослідили, чому відео стають вірусними, і виявили, що найважливішим фактором є емоційний зв’язок - якщо хтось вважає відео особливо приємним або огидним, вони, швидше за все, поділяться ним. Вони назвали це явище "емоційною заразою", і я майже впевнений, що це пояснює, чому існує Upworthy. Незважаючи на те, що їхнє дослідження було зосереджене на відео, логічно припустити, що те саме стосується зображень, і що емоційний зв’язок відіграватиме певну роль у віральності зображень.

На Reddit особистий бренд користувача важливий, коли йдеться про вірусність (відомі користувачі мають більший успіх, ніж люди, які використовують одноразові облікові записи), і одні й ті самі зображення спільно використовуються багатьма користувачами з різним ступенем успіху, залежно від підпису, хто його подає , і який день вони його публікують (обідній час найкращий для пікового вірусного потенціалу).

Співробітники Facebook вивчили, чому певні фотографії вірусні на сайті, і знайшли два різні шляхи до вірусного статусу: По-перше, якщо джерелом є користувач з високим профілем, фото, швидше за все, стане вірусним (те, що пояснює популярність Джордж Такей). Але вони також знайшли другий, більш органічний шлях, коли фотовирусність не пояснювалася популярністю джерела. Дослідники не заглиблювались у те, що зробило певні фотографії більш доступними для використання, ніж інші (і оскільки Facebook не повністю підтримує GIF-файли, ми знаємо, що GIF-файли тут не мають переваг). Оскільки стрічка новин Facebook - це велика халепа, спільні зображення часто закопуються, що негативно впливає на їхні шанси заразитися вірусом.

Ніхто не придумав вірного методу вірусного використання зображень, але виходячи з того, що ми знаємо, вам потрібен яскравий, яскравий образ із емоційним ударом - бажано GIF, залежно від того, де ви ділитесь. І оскільки кішки керують усім навколо мене, коли мова заходить про популярність в Інтернеті, введення кота в кадр, безумовно, не зашкодить вашій справі.

Виходячи з моїх підрахунків, це ДУЖЕ добре в Google+ (якщо я, ви знаєте, насправді користувався послугою):

кішка (7362) Анімований Gif на Giphy

Тільки будь ласка, для мене не використовуйте фразу "відновіть свою віру в людяність", коли ви ділитесь зображенням.

Останні повідомлення