Стимулюючі виплати: як США так погано розпочали свою діяльність?

Цього тижня мільйони американців прокинулись, знайшовши додатково 1200 доларів на своєму банківському рахунку в рамках пакету стимулів для коронавірусу.

Але мільйони цього не зробили.

Потім відбулося виверження людей, які запитували, як: Як можливо, щоб одна з найдосконаліших країн на Землі зазнала невдачі у більшості своїх громадян саме тоді, коли це їм найбільше потрібно?

Відповідь не проста. Коротка відповідь? Розподіл США платіжів стимулювання коронавірусу, здійснених Службою внутрішніх доходів (IRS), з самого початку був недосконалим. Порівняння реакції Америки з реакцією інших країн також виявило тріщини в одній із найстаріших установ країни.

Стара технологія, невеликий бюджет

"Головне, що у нашого федерального уряду є проблеми, пов'язані з технологіями", - сказав Ден Хенн, представник CPA у місті Рокледж, штат Флорида. "Система технологій IRS застаріла у багатьох відношеннях".

Технологія, за якою Служба внутрішнього доходу (IRS) обробляє ваші податкові декларації, є жартом, що триває десятки років: половина комп’ютерів агентства працює на стародавньому програмному забезпеченні Microsoft та коді, якому більше 50 років. Технологія агентства настільки смішна, уповноважений IRS Чарльз Реттіг заявив, що модернізація - це головний пріоритет. Оновлення відбулося недостатньо скоро.

Але застарілі технології - це не єдине, проти чого зараз працює IRS. Протягом багатьох років бюджет для податкової служби по суті був випорожнений. В даний час податкових ревізорів менше, ніж у 1953 році. Це означає, що менше людей, здатних перевіряти несплату податків, призводить до втрати урядом мільйонів доларів щороку.

Канадець: Чи можу я отримати стимул $?

Канада: Так, перейдіть на цей веб-сайт і отримайте його за 2 дні.

Американець: Чи можу я отримати стимул $?

Америка: Через 3 місяці ми прив’яжемо ваш чек до повітряної кулі, що пливе десь на Землі. У вас є 1 година, щоб знайти повітряну кулю, або повітряна куля отримає гроші.

- Кітон Патті (@KeatonPatti) 10 квітня 2020 р

Поєднайте погані технології, невеликий бюджет та пандемію, і ви отримаєте суспільну кризу, майже не спілкуючись. Багато співробітників податкової служби, які видають стимулюючі виплати, теж самі працюють вдома, самоізольовано, сказав Хенн, і відключили громадськість до будь-яких можливостей обслуговування клієнтів.

Веб-сторінка податкової пільги щодо коронавірусу IRS останніми днями також була завалена повідомленнями про помилки, і на видному місці написано: "Не дзвоніть" - багато людей залишаються без доступу до Інтернету або з пом'якшуючими обставинами лише з надією та молитвою про те, що пошта ... зрештою.

Відсутність спілкування

Джанет Хольцблатт, старший науковий співробітник Центру податкової політики, зазначила, що такий тип стимулюючих заходів є безпрецедентним у багатьох відношеннях, але розчарування платників податків могло б бути запобігано, якби Податкова служба повідомила конкретну інформацію щодо того, що вона збирається використовувати для відправлення платежу спереду, чітко, коротко і широко.

"Ви повинні пам'ятати, що IRS - це людина", - сказав Гольцблатт, який зазначив, що саме агентство зазнало значних скорочень і закрило свою основну діяльність, центри податкової допомоги та навіть припинило відкривати пошту.

Ілюстрація: Мальте Мюллер / Getty Images, Адаптація: Кріс Деграу / Цифрові тенденції

Гольцблатт також зазначив, що важливо віддати належне, коли це потрібно. У минулі рецесії, як 2001 та 2008 роки, коли надавали пільги платникам податків, місяці планування входили у політику та розподіл платежів, перш ніж люди побачили готівку на своїх рахунках. Минуло три тижні з часу прийняття Закону про ДОГЛЯД.

"Чи щось коли-небудь працює ідеально в перший день?" вона сказала. [Податкова служба] досягла більшого, ніж я очікувала, але я не здивована, що ці збої з’явилися ”.

Сторонні розробники податків

Багато людей, які подали свої податки до сторонніх податкових підготовників, таких як TurboTax, H&R Block або Jackson Hewitt, виявили, що вони не отримали своїх перевірок стимулів.

Помилка виникає, оскільки IRS не матиме у файлі інформації про прямий депозит користувачів - лише тимчасовий банківський рахунок, куди сторонні підготовники можуть отримати доступ, щоб зняти свою частину спочатку, перш ніж надіслати решту вам. Washington Post повідомляє, що це може постраждати до 21 мільйона людей, і Міністерству фінансів США вже відомо.

Представник TurboTax повідомив Digital Trends, що зрештою, IRS відповідає за розподіл перевірок стимулів.

"Податкова служба несе відповідальність за визначення платнику податків права на отримання стимулу та, якщо платник податку має право, як і коли їм будуть доставлені виплати".

У заяві Digital Trends представник H&R Block заявив, що [[IRS] створив плутанину, не завжди використовуючи інформацію про кінцевий банківський рахунок клієнтів для стимулюючих платежів. Ми поділяємо розчарування наших клієнтів тим, що багато з них ще не отримали таких вкрай необхідних платежів через рішення IRS, і ми активно працюємо з IRS, щоб отримати стимулюючі платежі, що надсилаються безпосередньо на рахунки клієнтів ".

Не всі файли

Порівняно з іншими країнами, де кожен громадянин повинен подавати податкову декларацію щороку, США цього не роблять.

"Невід'ємною вадою є те, що ми базуємо її на інформації про податкову декларацію", - сказала Хенн.

Мільйони американців, які отримують менше певного доходу, пенсіонери, інваліди або працюють на соціальному забезпеченні, не повинні подавати податкову декларацію, через що стимулювання коронавірусу набагато важче дістатися до цих людей.

У Канаді, де всім громадянам пропонується подавати податки, навіть якщо вони цього не вимагають, одна особа назвала видаткову допомогу Канади (CERB), більш щедрий канадський еквівалент виплати стимулів, “Financial Post” як “так просто Я думав, що це фальшивка ".

Реакція Канади на коронавірус розрекламована у всьому світі, де деякі критики різко контрастують між США та їх північним сусідом. Мільйони канадців змогли подати заявку на ЦЕРБ через Інтернет-портал, і в перший день, коли портал відкрився, АКР обробляла майже 1000 заяв на хвилину. Більшість канадців отримали платіж протягом трьох днів після реєстрації.

У заяві Digital Trends представник канадського дохідного управління (CRA) сказав: "Ми знали, що мільйони канадців терміново покладаються на нас, щоб доставити їх у час потреби, і для нас була честю не підвести їх".

Старший брат

Хенн заявила, що безладне розгортання стимулів не є повністю виною уряду. Багато людей, які щороку подають податки, спеціально не використовують точну банківську інформацію та адресують інформацію.

"Ви не можете покласти все на IRS, є люди, які не хочуть спілкуватися з IRS", - сказав він. "Зараз це повертається, щоб вкусити деяких людей".

Останні повідомлення