Ще один соціальний бот кусає пил, оскільки Instagress закривається на прохання Instagram

instagramСьогодні в Instagram стало менше фальшивих коментарів після того, як компанія закрила Instagress, автоматизованого бота Instagram, за запитом на початку цього тижня.

Подобання та коментування інших зображень - це популярний спосіб як спробувати завоювати нових підписників, так і стимулювати взаємодію в Instagram, а з Instagress він автоматично любив і коментував фотографії на платформі в надії зробити саме це. Для користувачів платформи Instagress був зручним способом маркетингу в Instagram, фактично не витрачаючи часу, необхідного для того, щоб поставити лайк та коментувати окремі публікації. Для справжніх людей-інстаграмерів боти приводили до фальшивих загальних коментарів до своїх публікацій.

Тепер відвідувачів веб-сайту Instagress натомість вітає повідомлення про закриття. "На прохання Instagram ми були змушені закрити наш веб-сервіс, який так сильно допоміг вам у подорожі Instagram", - йдеться на веб-сайті.

Instagram поділився планами щодо усунення фальшивих акаунтів ще в 2014 році, але через рік один звіт про дослідження показав, що аж вісім відсотків акаунтів управляються ботами. Того ж року нові фільтри спаму та видалення 18 мільйонів підозр у фальшивих акаунтах ускладнили купівлю підписників Instagram.

Instagress - лише один із декількох у своєму роді, призначений для автоматизації діяльності в Instagram для розширення охоплення, по суті, дозволяючи користувачам купувати підписників. Раніше платформа Instagress коштувала користувачам 10 доларів на місяць, тоді як інші сервіси, такі як Rantic, продавали вподобання, коментарі та послідовників за фіксованими пакетами. Проблема боттингу також не впливає лише на Instagram - можна також придбати ретвіти, підписників у Facebook та перегляди YouTube, щоб назвати лише деякі.

Instagress дозволяє користувачам входити в систему, щоб вимагати відшкодування, яке, за заявою компанії-бота, буде видаватися в порядку першого в першому.

Instagram не коментував закриття, але політика розробника платформи забороняє "будь-яку програму обміну" як "", "спільний доступ", "коментар" або "послідовник", а також "несанкціоноване комерційне спілкування або спам".

Останні повідомлення