Отримайте узгодженість Windows 10 за допомогою нового OneDrive Flyout

Onedrive Pablo Calvog / Shutterstock У понеділок Windows 10 - це справжня суміш старих елементів Windows 7 та нових елементів у стилі Windows 10, які можуть створити дещо роз’єднаний досвід. Наприклад, є суміш налаштування Windows 10 та панелі керування Windows 7 для налаштування ПК з Windows.

Ще одним дуже маленьким, але все-таки помітним прикладом є спливаюче меню (або спливаюче меню), яке з’являється при натисканні на піктограму певних програм у Windows 10. Прикладом є служба хмарного сховища Microsoft OneDrive із обмеженим спливаючим меню за функціональністю і не суворо дотримується умов користувальницького інтерфейсу Windows 10. Це було змінено в останній збірці Windows 10 Insider, і кроки, щоб отримати нову, більш зручну версію для OneDrive, досить прості у реалізації, повідомляє OnMSFT.

Платформа OneNote у старому стилі. Платформа OneDrive у старому стилі.

Для початку перемоги це стосується лише ПК, на яких встановлена ​​збірка Windows 10 Insider 14986. Якщо ви не є учасником програми Insider з ПК, який працює на Fast Ring, тоді у вас ще не буде цієї опції. Якщо ви працюєте на ПК із встановленою збіркою 14986, тоді ви можете скористатися цими параметрами, щоб увімкнути новий виліт, але з одним величезним застереженням - кроки передбачають зміну реєстру Windows 10, що завжди є ризикованим, і викид може не вмикатись за замовчуванням оскільки це спричиняє проблеми, про які Microsoft вже знає.

Тим не менш, досить просто ввімкнути нове спливаюче меню:

  1. Оновіть до OneDrive версії 17.3.6720.1207 або новішої, якщо ви використовуєте попередню версію. Ось посилання для завантаження.
  2. Натисніть Windows + R, щоб відкрити вікно Виконати, введіть “regedit” і натисніть клавішу Enter. Або просто введіть “regedit” у вікні пошуку Cortana і натисніть на отриману команду.
  3. У Редакторі реєстру перейдіть до Computer \ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ OneDrive.
  4. Клацніть правою кнопкою миші на будь-якій порожній частині правого вікна та виберіть Створити> DWORD (32-бітове значення. Дайте йому назву «TeamSiteSyncPreview».
  5. Двічі клацніть, щоб відкрити новий елемент DWORD і змінити його значення на "1".
  6. Закрийте редактор реєстру.

Ви також можете завантажити цей файл TeamSyncSitePreview.reg від корпорації Майкрософт. Збережіть його як файл .reg, а потім відкрийте його місцезнаходження у Провіднику Windows. Двічі клацніть на файлі, щоб запустити його, прийнявши будь-яке попередження щодо безпеки, натиснувши "Запустити" та "Так" відповідно.

Розмітка нового стилю OneNote. Розмітка нового стилю OneDrive.

У будь-якому випадку, після того, як ви внесли виправлення, ви побачите новий модуль, який надасть вам стан синхронізації, а також чудові кнопки для переходу прямо до папки OneDrive та відкриття налаштувань OneDrive. Якщо ви досить сміливі та користуєтесь Інсайдером Windows на Fast Ring, ви можете отримати ранній доступ до крихітної, більш послідовної роботи Windows 10.

Останні повідомлення