У Цинциннаті кредитує Dynavision D2 за футбольний табір без струсу мозку

як крихітні маленькі вогники допомогли університету Цинциннаті отримати демонстрацію футбольного табору Dynavision D2 з вільним падінням головного мозку

Автомобіль можна обмотати найміцнішою сталлю, розробити на зони зім’яття та обладнати повітряними подушками, що закривають усі закутки в салоні. Тим не менше, антиблокувальні розриви, контроль тяги та подібні технології також сприяють найкращій стратегії виживання в аварії: уникнути її взагалі.

В Університеті Цинциннаті футбол Bearcats щойно завершив свій осінній табір, не маючи жодного із 105 гравців, які страждали від струсу мозку, і пояснення команди щодо того, як не задіяні всі нові діагностичні засоби, сенсорні технології або дані про посилений удар проникли в елітні футбольні програми за останні кілька років. Швидше, вони зараховують щось набагато простіше: правильну техніку вирішення. Ну, це і Dynavision D2, від Performance Enterprises.

"У світі боксу, ММА та бойових мистецтв є класичний вираз - це удар, удар чи удар, якого ви не бачите, вибиває вас з ладу", - говорить д-р Джозеф Кларк, професор неврології, доктор філософії, та незалежний нейродіагностик для Bearcats. Dynavision - це затверджений FDA тренер із навичок зору, призначений для поліпшення координації очі-рука, рівноваги, передбачення та часу, сприйняття глибини та функціонального периферійного зору. Це останній, який Кларк приписує тому, що допомагає футболістам уникати перших зіткнень. "Теорія завжди була такою, що якщо ви бачите, як щось краще відбувається навколо вас, ви, швидше за все, зможете відповісти на них і підготуватися або прийняти, або нанести цей удар".

Dynavision D2Інші дослідники в цій галузі погоджуються з Кларком. "Одним з небагатьох добре відомих фактів про струс мозку є те, що найбільшим визначальним фактором того, перетворюється певний удар у струс мозку, чи ні, є те, чи вражений гравець бачить наближення удару", - говорить Крістоф Мак, генеральний директор компанії X2 Biosystems, лідер у технології датчиків удару. “Ви бачите, як лайнбек кидається на вас і залучає все ваше тіло. По суті, те, що ви робите, - це взяти енергію цього удару і змусити її впливати на всю масу тіла ".

Гравці, які використовують систему, фокусуються на центрі великої дошки, торкаючись однієї з 64 кнопок, коли вони світяться в полі зору. Квотербеки (ті шовоффи) читають картки, що тримаються по периферії поля зору під час навчання Dynavision. Навіть незначні вдосконалення здатності гравця обробляти інформацію в напруженому середовищі можуть принести дивіденди з точки зору безпеки гравця. Нерви передають інформацію зі швидкістю близько 120 метрів в секунду, каже Кларк, і очі також дуже швидко реагують. Здатність змінювати положення тіла та м’язів, напружувати та контролювати голову та шию або вносити інші важливі корективи може статися за мілісекунди, і може бути достатньою для запобігання удару від струсу мозку. Кларк вважає, що Dynavision, який Bearcat використовував протягом чотирьох сезонів, сприяв тенденції до зниження діагнозу струсу мозку серед гравців як частину цілісної програми, що включає освіту, діагностику та розумні рішення щодо повернення в гру.

"Ніщо не позбавить усіх струсів, тому що футбол та інші види спорту - це жорстокі ігри", - говорить Кларк. "Можливість пом’якшити ситуацію завдяки кращому баченню - це стратегія, яку ми застосовуємо тут, в Університеті Цинциннаті, і ми бачимо дуже багатообіцяючі результати, які допомагають запобігти травмам у наших спортсменів".

Останні повідомлення