Як вимкнути верхній лівий перемикач програм у Windows 8.1

як вимкнути верхній лівий перемикач додатків у Windows 8 1Загальновідомо, що Windows 8 та 8.1 не популярні з багатьох причин.

Пов’язані: Як змінити фон початкового екрану в Windows 8 і 8.

Одним з них є введення таких функцій, як перемикач додатків, які ви можете активувати, навевши курсор миші на верхній лівий кут екрана.

Ми часто робили це випадково, коли прокручували вліво довгий список відкритих вкладок браузера у Firefox. Ця кнопка прокрутки розташована поруч із областю, де ви активуєте перемикач програм за допомогою миші у верхньому лівому куті екрана. Ці аварії трапляються досить часто і просто дратують.

Ця функція вимкнула багатьох прихильників Windows, коли вона дебютувала з Windows 8 у 2012 році. Багато її критиків вважають, що це непотрібне доповнення, яке просто зробило Windows 8 та 8.1 більшим головним болем для використання.

Пов’язані: П’ять речей, які ми дізналися про меню «Пуск» для Windows 9

На щастя, за допомогою простої програми існує спосіб відключити це. Однак майте на увазі, що ви все одно зможете активувати його з нижнього правого кута екрана. На жаль, вимкнути активацію з цієї області на основі побаченого неможливо.

Тим не менше, вимкнувши активацію з верхнього лівого кута екрана, ви будете натрапляти на неї набагато рідше.

До речі, якщо ви вважаєте, що сайт / автор може бути нестабільним, не хвилюйтеся. Ми відсканували папку та виконувану програму за допомогою Malwarebytes. Вони обидва вийшли чистими.

Як вимкнути меню Charms у Windows 8.1

Крок 1. Натисніть тут і завантажте Winaero Charms Bar Killer, натиснувши сіру кнопку з написом «завантажити».

Вимкнути брелоки (3)

Крок 2. Встановіть програму, як тільки закінчите її завантаження. Завантаження має зайняти менше секунди, враховуючи, що це менше мегабайта.

Вимкнути брелоки (4)

Крок 3. Після того, як ви встановите Willaero Charms Bar Killer, він оселиться у вашому системному треї. Знайдіть зелений значок і клацніть на ньому правою кнопкою миші.

Вимкнути брелоки (5)

Крок 4. Клацніть «Убити верхній лівий кут», клацнувши правою кнопкою миші на піктограмі системної панелі Winaero. Також натисніть «Запустити під час запуску».

Як вимкнути перемикач додатків

Це воно! Відтепер перемикач додатків не повинен з’являтися, коли ви наводите курсор на лівий верхній кут екрана.

Більше немає перемикача додатків у верхньому лівому куті

Останні повідомлення