Що таке Vero і як його видалити?

логотип програми vero

Ви, напевно, чули про Vero, "новий" додаток для соціальних мереж, який обіцяє бути "менше медіа, більше соціальним". Можливо, ви бачили знімки екрана програми, якими поділилися в історіях ваших друзів в Instagram, із титрами на кшталт: «Я випробовую це. Додай мене!" Або, можливо, ви натрапили на це в App Store, де він досяг першого місця серед додатків для соціальних мереж - незважаючи на коливання навколо рейтингу двох зірок (у Google Play Store це нічим не відрізняється).

Vero - це, безперечно, незаперечно, найпоганіший додаток у соціальних мережах.

Хоча це існує з 2015 року, протягом останніх кількох тижнів компанія Vero отримала величезний поштовх. Причиною того, що він став популярним серед користувачів Instagram, швидше за все, є той факт, що він побудований на старому старому, вільному від алгоритмів, тимчасово організованому каналі публікацій. Vero також планує залишатися без реклами і в якийсь момент введе щорічну плату за обслуговування. Наразі всі нові користувачі отримуватимуть безкоштовний пожиттєвий доступ, повідомляє компанія.

Незважаючи на те, що всі основні платформи соціальних медіа запровадили алгоритмічне сортування, користувачі Instagram особливо відверто заявляють про свою ненависть до цього. Вони не переставали скаржитися на алгоритм з тих пір, як його впровадила компанія, і ось з’являється новий додаток, який обіцяє, що ніколи не зробить тієї ж помилки - і він (такий, якийсь) навіть трохи схожий на Instagram. (Його навіть називають клоном Instagram, але будь-хто, хто має будь-який сенс дизайну, не висловив би цього твердження; Vero - це, безперечно, незаперечно, найпотворніший додаток у соціальних мережах).

У кращому випадку Vero - поганий додаток

Майже так само швидко, як Веро піднялася до слави, вона опинилася заплутаною в суперечках. По-перше, досвід на даний час є похмурим, і багато користувачів повідомляють про перешкоди, як тільки вони намагаються зареєструватися. Незважаючи на те, що це може бути замінене, оскільки Vero просто не готова впоратися зі швидким припливом нових користувачів (згідно з повідомленням на його веб-сайті він перевищив мільйон реєстрацій), є ще одна проблема, яку неможливо вирішити за допомогою програми для стиснення помилки: засновник Vero, ліванський бізнесмен і мільярдер Айман Харірі, не зовсім має скрипучу чисту репутацію.

навушники програми app -

Він син колишнього прем'єр-міністра Лівану Рафіка Харірі (який подав у відставку в 2004 році, а наступного року був убитий), а раніше працював генеральним директором будівельного бізнесу своєї родини Саудівським Огером. Співробітники компанії подали близько 31 000 скарг на невиплату заробітної плати, мали обмежений доступ до їжі та води та жили в трудових таборах, як нещодавно писав Daily Beast.

Зі свого боку, сама Vero не отримувала таких скарг, проте минулих ділових відносин засновника цілком достатньо, щоб спонукати багатьох користувачів кинути додаток або взагалі уникнути його. На жаль, якщо ви вже зареєстрували обліковий запис і хочете його видалити, це непростий процес.

Як видалити Vero

У Vero немає простої опції "видалити обліковий запис". Існує два способи як мінімум спробувати видалити свій обліковий запис, але обидва вони передбачають подання “запитів” і не є точно гарантією того, що ваші дані будуть фактично видалені.

Перший варіант - подати запит через веб-сайт Vero. Це загальна форма запиту на обслуговування, тому вам потрібно буде фактично вказати, що ви вимагаєте видалити свій обліковий запис.

У Vero немає простої опції "видалити обліковий запис".

Другий варіант живе в додатку і, здається, принаймні, буде трохи зрозумілішим. У меню підтримки виберіть «Видалити мій обліковий запис» у розділі «До кого ви хочете зв’язатися?» меню. Заповніть опис і причини, за якими ви хочете видалити свій обліковий запис, а потім натисніть кнопку "Надіслати". У будь-якому випадку, вам, мабуть, доведеться почекати, поки представник Vero відповість "якомога швидше".

Фотограф Джес Селіг, у якої 28 тисяч підписників в Instagram, був одним із багатьох фотографів, яких заманили на Vero за його часову шкалу без алгоритмів. Після "величезної" втрати участі у своїх публікаціях в Instagram після оновлення алгоритму, Веро, здавалося, варто було пострілу. Але незабаром вона розчарувалася в досвіді користувачів і вирішила подати запит на видалення свого облікового запису. Вона отримала таку відповідь від Vero та поділилася нею з Digital Trends:

Привіт,

Ми отримали ваш запит на видалення вашого облікового запису на Vero.

Ваш обліковий запис налаштовано на процес видалення та буде ПОСТАНОВО ВИДАЛЕНО. Ми надішлемо вам підтвердження, як тільки ваш рахунок буде видалено.

Через надзвичайно великий трафік наші сервери в даний час перевантажені. Як результат, процес видалення триває довше, ніж очікувалося. Ми працюємо якомога швидше, щоб обробити ваш запит на видалення, і ми дякуємо вам за терпіння.

Будь ласка, НЕ відповідайте на це повідомлення, оскільки ваш запит може зайняти більше часу.

Дякуємо, що спробували Vero!

На даний момент терпіння, здається, є єдиним варіантом. Здається, Vero не був готовий ні до масового напливу користувачів, ні до їх раптового виходу. Ви також можете, звичайно, видалити програму зі свого телефону - це не призведе до стирання вашого облікового запису, але, принаймні, не дозволить Vero заважати вам, якщо ви готові відмовитись від нього.

Оновлено, щоб додати відповідь Vero на запит на видалення облікового запису.

Останні повідомлення