Як уникнути перевищення кількості телефонів під час поїздки за кордон

дитина за допомогою смартфона

Цього тижня у пресу з’явилася чергова доповідь про те, що хтось закінчував жахливий рахунок за телефон, перебуваючи за кордоном. Цього разу британський підліток, який досліджував Нью-Йорк, повернувся додому, щоб знайти банкноту на суму 6000 доларів, яка, за словами батьків підлітка, була скупчена, зробивши "звичайні підліткові речі". Очевидно, це в першу чергу стосувалося розміщення фотографій та оновлень у Facebook. Незважаючи на те, що план платежів був розроблений для погашення рахунку, у пресі все ще є велика кількість віджимань рук про те, як мережа могла дозволити їй це вийти з-під контролю; але насправді, чи є сьогодні виправдання тим, що ми не розуміємо, що плата за міжнародний роумінг відрізняється від вартості вдома?

Про високу ціну міжнародного роумінгу написано майже стільки ж історій, скільки про масові рахунки, які випадкові відпочивальники повертаються додому, щоб знайти. Мобільні мережі надмірно платять за користування телефоном, коли ви перебуваєте за кордоном, і достатньо суєти, щоб більшість змусила щось з цим зробити - добровільно або, як у Великобританії, змушена зробити це регулятором зв’язку. Тож, хоча користуватися телефоном в іншій країні ніколи не буде дешево, є способи гарантувати, що вас не обтяжать рахунком, еквівалентним тому, який ви заплатите за наступні два-три відпустки разом.

Вимкніть роумінг даних

Це, безумовно, найкращий спосіб уникнути смішних звинувачень, оскільки він зупиняє отримання та надсилання даних телефоном. На iPhone налаштування знаходяться в розділі Налаштування> Загальне> Стільниковий, на Android є Налаштування> Бездротові та дротові мережі> Більше> Мобільні мережіі, нарешті, на Windows Phone це Налаштування> Мобільні мережі. При деактивованому роумінгу даних рахунки з трьома цифрами або більше перед десятковою комою значно менші.

телефон камериАле що, якщо вам потрібні дані?

Чесно кажучи, дані - це те, без чого не можна обійтися кожному з нас, то які ваші варіанти? По-перше, ви можете продовжити жонглювання активацією роумінгу даних. Багато програм використовують дані, навіть коли “сплять”. Ви також можете перемкнути поштовий клієнт на ручний, щоб він не перевіряв постійно, а потім завантажував нові повідомлення. За привілей роумінгових даних вам доведеться заплатити неабияку суму, тому не витрачайте їх даремно.

Найбільші запобіжні заходи проти великого рахунку будуть застосовані до того, як ви вийдете з дому, тому обов’язково зателефонуйте в службу обслуговування клієнтів вашої мережі та повідомте їм, що ви виїжджаєте за межі країни, але все одно потрібно користуватися телефоном. Подекуди це потрібно для того, щоб у будь-якому випадку ввімкнути міжнародний роумінг, тож використовуйте дзвінок, щоб одночасно запитати про спеціальні пакети чи доповнення.

Наприклад, пакет глобальної надбудови AT&T коштує 30 доларів США та забезпечує 120 МБ даних на місяць і може використовуватися в 150 країнах світу. Сплатіть 60 доларів, і ви отримаєте 300 МБ даних, плюс 1 Гб підтримки точки доступу Wi-Fi. Вам не потрібно додавати його до свого рахунку щомісяця, оскільки він має мінімальний місяць, тому ви просто вибираєте його на час, коли вас немає (і скасовуєте, коли повернетесь). План Verizon майже ідентичний, але коштує 25 доларів за 100 МБ. Якщо вам цікаво, наскільки далеко зайде 120 МБ даних, середня 8-мегапіксельна фотографія становить від 3 МБ до 4 МБ, тож добре поділитися принаймні 30.

У Великобританії схема EuroTraveller від Vodafone коштує 3 фунтів стерлінгів на день і дозволяє використовувати свою звичайну щомісячну допомогу за кордоном або 5 фунтів стерлінгів на день за 25 МБ, якщо ви їдете за межі Європи. Є також щоденний пакет на 100 Мб, вартість якого становить 8 фунтів стерлінгів, і навіть подібні системи для клієнтів Pay As You Go. Британський регулятор Ofcom змушує мережі попереджати клієнтів, коли вони досягають ліміту даних або витратили 50 євро, і можуть продовжувати використовувати дані лише за умови, що вони дозволили їх на той момент.

А як щодо дзвінків?

Дані є найдорожчою частиною вашого рахунку за мобільний телефон, але витрачайте достатньо часу на телефон, і ви також можете стягнути серйозні збори там. Verizon має свій Глобальний голосовий план, де щомісячний пакет за 5 доларів дає знижку 20 відсотків на свої звичайні тарифи, тоді як AT&T має варіацію щодо надбудови даних, де 30 доларів на місяць включають встановлену кількість включених хвилин, 30 в Європі, 80, наприклад, у Канаді та Мексиці. Це та сама історія з обміном повідомленнями; варіант 10 доларів на місяць включає 50 повідомлень, або ви можете отримати 600 за 60 доларів.

Жоден з цих варіантів не є дешевим - на AT&T ви могли б в кінцевому підсумку витратити додатково 70 доларів на поїздку, - але це включало б 120 МБ даних, кілька екстрених хвилин та 50 SMS-повідомлень. Двотижневі канікули для клієнтів Vodafone у Великобританії, які хочуть скористатися тарифом EuroTraveller, коштуватимуть 42 фунтів стерлінгів, або додаткові 112 фунтів стерлінгів, якщо вони вважають, що знадобиться 100 Мб даних щодня. Так дорого, але це далеко не так лякає, як альтернатива.

simcards-gsm-асоціаціяБільш хитра альтернатива

Якщо вам обов’язково потрібно використовувати телефон максимально повно, перебуваючи за кордоном, то існують інші способи зробити це, які не передбачають передачі пачок готівки у вашу мережу. Так, їм потрібно трохи більше попрацювати, але воно того варте. Скажімо, ви подорожуєте з США до Великобританії і володієте незаблокованим GSM-телефоном або телефоном у світі; як щодо того, щоб отримати в неї місцеву SIM-карту? Ви можете знайти торгові автомати з місцевими SIM-картами Pay As You Go у більшості європейських аеропортів або замовити щось на кшталт OneSimCard за 30 доларів США, що забезпечує значно нижчі тарифи для міжнародних мандрівників.

Однак, якщо ви знаєте когось, хто мешкає у Великобританії, то попросіть їх замовити SIM-карту в мережі GiffGaff. Це безкоштовно, і за 10 фунтів стерлінгів ви отримуєте необмежену кількість даних та SMS-повідомлення, пов’язані з Великобританією, а також 500 хвилин розмови. Додайте кредит у розмірі 10 фунтів стерлінгів і дзвінки в США коштують 3 п. За хвилину. Угоди не існує, і за умови, що ви час від часу накладаєте на карту деякий кредит, вона не буде деактивована і може бути використана знову в майбутньому. SIM-картки "Оплачуй по дорозі" поширені в усіх мережах Європи, тож уточнюйте у місцевого друга, чи плануєте ви поїздку, оскільки це може в кінцевому підсумку заощадити вам багато грошей, оскільки ви не можете перетратити.

Безліч варіантів, як уникнути банкрутства телефонних рахунків

Отже, після всього цього, як одному 14-річному вікові вдалося витратити 3800 фунтів стерлінгів лише за п’ять днів? Мережею в центрі цієї останньої історії є Orange, і ми знаємо, що телефон був Apple iPhone, підключеним до щомісячного контракту. За даними веб-сайту Orange, якщо жоден пакет міжнародного роумінгу не був активований, один мегабайт даних, що використовуються в Америці, коштує 8 фунтів стерлінгів. Це 24 фунтів стерлінгів на фотографію, або приблизно 475 Мб даних, що використовуються загалом.

Справа в тому, що якщо зазначений підліток хотів використовувати 500 Мб даних, перебуваючи в Нью-Йорку, у Orange є зручний пакет вартістю 175 фунтів стерлінгів, який пропонує саме це. Набагато розумніше, ми впевнені, що ви погодитесь і гарантуємо, що не потрапимо в газети, що блукають про вашу недостатню передбачливість.

Міжнародний роумінг - це дорогий бізнес, але варіантів уникнути банкрутства, якщо це важливо, є більш ніж достатньо. На жаль, ми будемо здивовані, якщо це буде останній раз історія із заголовком: «Несвідомий відпочиваючий збирає гігантський шок за телефонні рахунки», - з’являється в пресі.

Останні повідомлення