Бездротові технології MIT могли відстежувати ваше здоров’я, відстежуючи вашу швидкість ходьби

Виміряти швидкість ходьби людини за допомогою носимого пристрою насправді набагато складніше, ніж ви можете подумати. Наприклад, такі пристрої, як FitBits, базують свою оцінку того, наскільки швидко людина рухається, виключно на кількості виконаних кроків, в результаті чого цифри не завжди є точними.

Новий дослідницький проект, проведений в Массачусетському технологічному інституті (MIT) Лабораторія комп'ютерних наук та штучного інтелекту (CSAIL), стверджує, що вирішив цей виклик - за допомогою системи, яка може вимірювати швидкість ходьби кількох людей з 95 до 99 відсотків точність. Найбільш вражаюче з усіх? Для цього не потрібні будь-які носні технології.

Натомість він передбачає настінний датчик під назвою WiGait, який можна розмістити в будинку людини. Аналізуючи бездротові сигнали, що відбиваються на тілі людини, команда може робити свої точні прогнози. Він також може визначити довжину кроку людини з точністю від 85 до 99 відсотків.

Джейсон Дорфман Джейсон Дорфман

Але хоча це, безумовно, вражаюче демо-версію інформатики, це те, що команда хоче зробити з цими даними, дуже захоплююче.

"Це базується на нашій попередній роботі щодо вимірювання дихання та частоти серцевих скорочень шляхом аналізу навколишніх бездротових сигналів без будь-яких носіїв", - заявив провідний автор Чен-Ю Хсу в інтерв'ю Digital Trends. «Ми уявляємо зв’язаний світ, де ми можемо обладнати свої будинки для використання зовнішніх бездротових сигналів для моніторингу нашого здоров’я, починаючи від відстеження показників, пов’язаних із хронічними захворюваннями, і попереджаючи нас про надзвичайні ситуації зі здоров’ям. Здатність WiGait контролювати швидкість ходьби, довжину кроку та зміни в звичках до мобільності - це великий стрибок у цьому напрямку.

У цьому випадку можливість вимірювати швидкість ходьби та довжину кроку може дати корисну інформацію про стан здоров’я. Це вже підтверджено незалежними дослідженнями. Наприклад, такі функції, як когнітивний спад та можливі серцеві захворювання, можна було б відчути, дивлячись на швидкість, з якою рухається людина. У майбутньому команда також сподівається проводити його на людях, які страждають від порушень ходьби, таких як хвороба Паркінсона, прогресування якої може відслідковуватися довжиною кроку людини, оскільки хвороба характеризується невеликими кроками перемішування.

"Багато з нас турбуються про здоров'я своїх батьків та дідусів і бабусь", - продовжив Хсу. «Ми розглядаємо це як заповнення потреби в домашньому неінвазивному моніторингу здоров’я, який може дати нам спокій щодо здоров’я наших близьких. Ми вважаємо, що такий розумний пристрій, який аналізує бездротові сигнали, може вирішити деякі ключові проблеми, з якими ми стикаємось у галузі охорони здоров’я ".

Останні повідомлення