Веб-путівник цифровими альбомами

Можливо, ви думаєте, що скрапбукінг - це хобі своєї первісної та належної тітки чи бабусі, влаштовуючи картинки та пам’ятки для нащадків. Але це набагато більше, ніж маленькі бабусі; насправді скрапбукінг - це 2,5 мільярди доларів на рік, і це цифра, яка купує багато спогадів.

Але в наші дні замість фотографій, ножиць та клею все більше і більше цього щасливого минулого зберігається у цифровому вигляді. Однак не для веб-сторінок. Записки все ще існують, роздруковані або надіслані електронною поштою друзям і родичам. Але вся робота виконується на комп’ютері.

Тим, у кого за поясом достатньо часу на жорсткому диску, що може здатися досить простим - просто викладіть все у Photoshop чи щось подібне. А деякі роблять. Однак все більше і більше скрапбукерів використовують спеціальне програмне забезпечення, яке стало великим бізнесом - цифровий скрапбукінг навіть має власний журнал. На Амазонці є принаймні десять книг, присвячених ремеслу.

Набагато більше, ніж будь-який редактор газет, скрапбукери будуть мучити годинами над макетом сторінки та її фонами та матами для фотографій - що може бути характерним для свята, пори року чи чогось іншого. Digital пропонує можливість нескінченно майструвати, повернутися через тиждень і змінити ситуацію одним натисканням кнопки; ніколи нічого не вкладено в камінь.

Показово, що сім’я відчуває за скрапбукінгом те, що багато комерційних сайтів, що продають програмне забезпечення для ремесла, вважають себе громадами. Це також причина, через яку багато сайтів цифрового скрапбукінгу заохочують людей стати учасниками (безкоштовно). Наприклад, сайт Digital Scrapbook Place не лише продає програмне забезпечення, але пропонує навчальні посібники та інформацію про персонал, який керує сайтом. Їх продукція охоплює гаму твердих альбомів до програм, спеціально розроблених для скрапбукерів, таких як зимові та різдвяні фони для цифрового завантаження до шрифтів та цитат. У них навіть є щомісячний клуб завантажень. Інші веб-сайти публікують члени електронних бюлетенів. Якщо це звучить дуже затишно, добре, можливо, це так, але це просто приваблює мислення скрапбукерів, які справді почуваються частиною спільноти. Пам’ятайте, що багато в чому скрапбукінг - це американське народне мистецтво, яке народилося незабаром після того, як камери стали звичними побутовими предметами.

Scrapbook Bytes - це гарне місце для початківців, оскільки його покрокові навчальні посібники можуть допомогти тим, хто має лише базові навички роботи з комп’ютером. Скрапбукінг, як вони слушно зазначають, може бути способом прояву творчості.

Звичайно, вам потрібна програма для цифрових зображень, яка є основою всього, щоб обрізати та маніпулювати своїми фотографіями (чи Байти записокзроблено за допомогою цифрової камери, відскановано або поставлено на компакт-диск), і є багато доступних, будь то Adobe Photoshop, який за ціною 649 доларів представляє значні інвестиції - а також круту криву навчання, щоб використовувати всі його можливості - або Microsoft Digital Image Pro, набагато дешевше - $ 99,95. Є, звичайно, багато інших; просто озирніться навколо. Швидше за все, у вас може бути навіть така програма, як JASC Paint Shop, включена в якусь іншу програму, і багато пропонують обмежені безкоштовні пробні версії, щоб ви могли їх перевірити.

Як ознака того, наскільки великим став цифровий скрапбукінг, багато великих компаній виробляють для нього програмне забезпечення. Існує HP Scrapbook Assistant від Hewlett Packard або Scrapbook Studio від Hallmark (можливо, це щось незрозуміле розширення з вітальних листівок для них), які працюють у діапазоні від 20 до 30 доларів США, і пропонують деякі основні фони та теми, щоб когось запустити.

Початок - це одне, і нам усім потрібно робити кроки дитини в чомусь новому і робити помилки (звичайно, чудова річ у цифрових технологіях полягає в тому, що помилки легко усунути). Але, коли скрапбукери дізнаються більше, вони стають більш амбіційними - і саме тут сайти, присвячені ремеслу, справді вступають у свої права.

Scrapbook Graphics - один із багатьох сайтів, що пропонує все більш досконалий набір програмного забезпечення. Такі речі, як "Шукати всередині торгових карток художників", можуть прикрасити сторінки так, як не міг би впоратись жоден паперовий скрапбукер, переносячи скрапбукінг у сферу світу торгових карток хлопців до підліткового віку, дивний і сюрреалістичний поєднання - якщо ваша дитина не любить Ю-Гі -О

Одна з найдивніших речей цифрового скрапбукінгу полягає в тому, що в більшості випадків ці сторінки не призначені для Інтернету. Можна подумати, що це було б логічним місцем для них, продовженням роботи за комп’ютером. Але скрапбукери, схоже, воліють насправді мати сторінку в своїх руках і в записках - фізичній особі, яку мало хто хоче залишити позаду.

Паперові скрапбукери процвітають у безладі. Є купи паперу, вирвані з журналів, нескінченні фотографії та інші речі, які можуть, а можуть і не бути в кінцевому підсумку. Все це нагромаджується і займає простір. Перехід на цифрові технології може звільнити всю кімнату. Але це також може створити власну проблему - знайти все на своєму жорсткому диску. Тож на багатьох сайтах є підручники з маркування матеріалів та зберігання їх у папках - мабуть, базові речі, але покажіть мені когось, хто в якийсь момент не втратив файл, і я покажу вам того, хто заслуговує медалі.

Це свідчить про те, наскільки масштабним є це явище, що зараз кілька сайтів продають власні футболки, кепки та, звичайно, сумки. Очевидно, що це комерційна можливість (і безкоштовна реклама), але це також посилює почуття спільності.

Для полегшення давніх скрапбукерів у новий стиль існують початкові набори. Наприклад, Cottage Arts пропонує стартовий пакет із книгою, що містить інструкції для початківців, а також два компакт-диски з фонами та фотоматами та інші різноманітні смаколики для створення сторінок. Їх пакет Mega Starter пропонує широкий вибір компакт-дисків, а для справді хардкорних цін вони мають спеціальну ціну близько 200 доларів на 12 компакт-дисках. Якщо це здається великим зобов’язанням, для багатьох скрапбукерів це насправді досить невеликі інвестиції (подумайте, чи витратите ви на власні захоплення).

Деякі сайти можуть бути дуже вигадливими щодо того, що вони пропонують. Mangels Designs прикрашає свої цифрові фоторамки, куточки тощо - всі вони доступні для необмеженого завантаження за дуже скромну одноразову плату. Багато з дизайнів - це шаблони, що охоплюють будь-які випадки (весілля, народження тощо) та пори року, тоді як елементи цифрового брухту демонструють велику фантазію, із кнопками, кришками для пляшок, скріпками для квітів та навіть інструментами. Якщо ви хочете трохи розібрати ці сторінки, ви можете зробити це тут.

Оскільки все це призначене для друку, все має гарну роздільну здатність 300 d.p.i., як це було б на малюнках. Це вище, ніж ви використовували б для веб-публікації (сторінки з такою роздільною здатністю завантажувалися б повільно), але ідеально підходять для друку.

Це тому, що вони призначені не для глобального споживання, доступні всім і кожному, а для сім’ї та інших Дизайн мангелівблизькі друзі. Хоча сторінки можуть надсилатись електронною поштою родичам - що, враховуючи розмір, можливо лише у вік широкосмугового зв’язку, - вони в основному роздруковуються та зберігаються… у записках. Це може здатися ретроградним, але для скрапбукерів це не так. Перехід на цифрові технології - це просто засіб досягнення мети - а кінець - це фізична сторінка. Великою перевагою є те, що кожну сторінку можна нескінченно міняти, оновлювати або обробляти, роблячи скрапбукінг безперервним актом створення. А фільтри та ефекти у всьому програмному забезпеченні для цифрових зображень пропонують майже безмежні можливості у використанні зображень, доступні що завгодно, від світлого затінення до вставок.

Перехід на цифрові технології розширив можливості скрапбукінгу, і це допомагає йому позбутися образу лаванди, кардиганів і затхлих картин, які так довго переживають його. У кожного є спогади, які вони цінують, картини, які вони цінують, та події, які мають вирішальне значення в їхньому житті. Скрапбукінг - це просто спосіб збереження тих у художньому сенсі, що робить їх особливими, і ці програмні засоби допомагають цьому процесу, приблизно так само, як це робили ножиці, пасти та вирізки раніше. Кінець залишається незмінним, лише способи добратися до них різні.

Найбільш захоплюючим є те, як ця форма досить легко перейшла у цифрову епоху. Це свідчить не про всюдисущість комп’ютерів у сучасному житті, а й про те, як розвиваються традиції. Це правда, ніж багато хто із записок - і вони в основному жінки - старші, але, очевидно, вони знають або вчаться користуватися комп’ютером і не бояться носія. Зараз комп’ютер повністю перетнув покоління.

Не менш цікавим є той факт, що не підприємства вперше відчули потенціал цифрового скрапбукінгу; велика частина раннього програмного забезпечення насправді була написана ентузіастами для задоволення власних потреб. Лише пізніше, коли попит зростав, незліченна кількість комерційного програмного забезпечення почала надходити, стаючи все більш досконалою з часом. Цифровий скрапбукінг все ще є молодим мистецтвом, але вказує на те, що він стане дедалі популярнішим у міру того, як у нього вросте все більша кількість комп'ютерно грамотних поколінь. Протягом 20 років це, швидше за все, стане нормою, а не відгалуженням паперового скрапбукінгу, оскільки потенціал, який він пропонує, набагато більший. Це точно не скрапбукінг, який знала ваша бабуся.

Останні повідомлення