Як користуватися Facebook

Судячи з його понад 2 мільярдів активних користувачів щомісяця, більшість людей чули про Facebook. Однак там все ще є кілька людей, які не скочили на соціальну мережу. Якщо ви нарешті вийшли з ладу та приєдналися до найпопулярнішої у світі мережі соціальних мереж або просто шукаєте більше інформації про веб-сайт, яким ви регулярно користуєтесь, ласкаво просимо! Ми тут, щоб допомогти вам здійснити перехід. Приєднатися до Facebook - це просто і безкоштовно - і це чудовий спосіб підтримувати зв’язок з друзями та родиною, знайомитися з новими людьми та висловлюватися.

Наш путівник у Facebook - це далеко не все, що охоплює платформу, але нижче наведено деякі основи для будь-якого початківця соціального мережевого користувача. Тільки пам’ятайте, щоб ці налаштування конфіденційності були перевірені!

Реєстрація

По-перше, вам потрібно буде зайти на офіційний веб-сайт Facebook і зареєструвати обліковий запис. Сайт запитає у вас своє ім’я та прізвище, а також номер вашого мобільного телефону або адресу електронної пошти (будь-який варіант). Вам також потрібно буде ввести свій день народження та стать, що допоможе іншим знайти вас на сайті. Переконайтеся, що ви також вибрали пароль, який легко запам’ятати і, крім того, досить надійний, щоб інші могли вгадувати.

Хоча слово про використання вашого справжнього імені: Хоча Facebook пом'якшив свої вимоги щодо використання чогось іншого, крім вашого справжнього імені, в деяких випадках, загалом, сайт змусить вас використовувати своє справжнє ім'я у своєму профілі. Ті, хто не ризикує заблокувати свої рахунки, доки вони не підтвердять свою особу. Безумовно, це процес, тому радимо використовувати своє справжнє ім’я з самого початку.

Встановлення налаштувань конфіденційності

Створивши свій обліковий запис (або увійшовши до існуючого), налаштуйте параметри конфіденційності, щоб ви могли контролювати, хто має доступ до вашої інформації та профілю. Ці налаштування можна знайти, натиснувши стрілку вниз, розташовану праворуч на самій верхній панелі інструментів підНалаштування якщо ви знаходитесь на робочому столі або натиснувши три вертикальні лінії в правому нижньому куті та прокрутивши внизу отриманого меню, якщо ви використовуєте мобільний телефон. Потім шукайте Конфіденційність або Ярлики конфіденційності посилання та клацніть на ньому.

Тут ви можете налаштувати параметри конфіденційності за замовчуванням. У вас є три основні налаштування, а також спеціальна опція для ще більшого контролю. Ви навіть можете змінити їх на льоту, розміщуючи вміст. Рекомендуємо уникати залишати свою інформацію відкритою для всіх. Пам’ятайте, те, що відбувається на Facebook, не завжди залишається на Facebook. Ось що вони означають:

Публічний: Кожен може бачити ваш вміст, включаючи той, з ким ви не дружите.

Друзі: Тільки ті, з ким ви пов'язані як друзі, зможуть бачити ваші публікації.

Тільки я: Як сказано, цей вміст приховано від очей, і його можете бачити лише ви.

Якщо ви хочете отримати більше контролю, натиснітьБільше варіантів або Докладніше про налаштування конфіденційності та вивчити деякі користувацькі параметри. У міру отримання друзів Facebook автоматично додаватиме нові групи конфіденційності, щоб публікації мали можливість показувати лише тим, з ким ви працюєте чи працювали, школам, які ви відвідували, або навіть людям, які живуть поруч з вами. Це досить круто.

На цій сторінці також містяться опції для контролю над тим, хто може надсилати вам запити на подругу, а також параметри управління тим, як інші люди у Facebook можуть вас знайти. Ми також рекомендуємо серфінг навколоГрафік та позначення на вкладці, якщо ви хочете додатково поговорити, хто може розміщувати матеріали на вашій хронології та чи можуть вони позначати вас у публікаціях та іншому вмісті.

Важливо переконатися, що ці налаштування конфіденційності відповідають вашим потребам. Ретельно продумайте загальнодоступні фотографії та інформацію та подумайте, що ваш роботодавець чи бабуся подумають про ваш профіль.

Зробити це своїм власним

Facebook часто є виразом особистості, то чому б йому не повеселитися? Нижче наведено деякі з багатьох особистих аспектів, які ви можете налаштувати у Facebook, та їх значення.

Зображення профілю: Завантажте, зніміть зображення з веб-камери або виберіть фотографію з альбому як типову фотографію профілю. Не турбуйтеся надто про розмір - Facebook обріже його для вас, але майте на увазі, що ваше зображення профілю завжди відображатиметься незалежно від налаштувань конфіденційності.

Фото на обкладинці: Завантажте, зробіть або виберіть фотографію з альбому, яка буде типовою фотографією за замовчуванням, яка простягається у верхній частині вашого профілю. Знову ж, будь-яке зображення, яке ви використовуєте, можна обрізати, змінити його розташування або змінити за рядком.

Оновіть свою інформацію: У розділі "Про мене" у своєму профілі ви можете ввести інформацію про все - від своєї історії роботи та освіти до улюблених цитат та місця проживання. Це також те, де ви вказуєте основи, такі як ваша контактна інформація, вік, стать, релігія та статус стосунків, серед іншого. Ви навіть можете написати коротеньку біографію про себе, якщо дійсно хочете в неї потрапити, або додати рядок-два до розділу "Вступ", який знаходиться безпосередньо внизу та трохи ліворуч від вашої обкладинки та зображення профілю.

Сподобалось: Шукайте улюблені групи, спортивні команди, книги, компанії та все інше, що ви можете подумати, у рядку пошуку у верхній частині сторінки. Клацніть на Подібно до коли ви знайдете те, що шукаєте. Якщо він існує, є велика ймовірність, що для нього є сторінка.

Пошук друзів

Facebook може бути самотнім без друзів, тому відмовтеся від цих запитів про друзі. Після того, як ви зібрали кількох друзів, Facebook почне пропонувати іншим людям стати вашими друзями на основі спільних друзів та інтересів. Нижче наведено два методи пошуку друзів.

Пошук:Рядок пошуку у верхній частині сторінки - це найшвидший і найпростіший спосіб знайти своїх друзів на Facebook. Просто введіть ім’я своїх друзів, сім’ї та колег у рядок пошуку. Це простий спосіб знайти практично всіх на сайті.

Імпорт: Facebook дає можливість імпортувати контакти з іншого місця. Сайт може здійснювати пошук за допомогою контактів у Windows Live Messenger, AIM, Yahoo, Outlook та Gmail, а також у більшості інших служб електронної пошти. Перейдіть на сторінку Знайти друзів, щоб розпочати.

Робота з фото та відео

Хоча це круто дізнатися, що відбувається у житті ваших друзів, на фотографії та відео набагато цікавіше дивитися. Ось як використовувати ці функції, зокрема Facebook Live.

Завантаження окремих фотографій та відео: Якщо ви просто завантажуєте лише одну фотографію, використовуйтеФото / Відео варіант, розташований на місці, де ви зазвичай вводите текст повідомлення про стан. Вам просто потрібно буде перейти до файлу, щоб завантажити його. Якщо ви хочете додати текст, який буде поєднаний із фотографією чи відео, введіть його в текстове поле, перш ніж клацнути синім кольором Опублікуватикнопку.

Створення фото- або відеоальбому: Якщо у вас є кілька фотографій або відео - скажімо, з недавньої відпустки - використовуйте Фото / відеоальбом варіант. Це об’єднає всі ці фотографії та відео разом, що, якщо ви є організатором, сторінка ваших фотографій стане чистішою та зручнішою для навігації.

Використання Facebook Live:Якщо ви хочете розпочати трансляцію з вашого мобільного пристрою в режимі реального часу, все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопкуПрямий ефіру верхній частині програми та торкніться Йти жити. Ви можете додати опис до свого відео, вибрати функцію та вибрати аудиторію. Ви миттєво почнете трансляцію, і ви зможете побачити, скільки людей дивляться, і їх коментарі в режимі реального часу. У вас є можливість виходити в прямому ефірі лише в мобільній версії Facebook, але ви можете переглядати відео інших людей на своєму телефоні чи комп’ютері.

Спільний доступ до вмісту

Спільне використання - це суть Facebook, тому, хоча ви в кінцевому рахунку контролюєте те, чим ділитесь, переконайтеся, що ви хоч робите це цікавим для своїх друзів. Як уже зазначалося, у вас є можливість обмежити, з ким ви ділитесь кожною публікацією, тому не всі повинні бачити це, якщо ви цього не хочете. Ось основи того, чим ви зараз можете поділитися на сайті.

Оновлення статусу: Що у вас на думці? Оновлення статусу відображатимуться як публікації на вашій хронології та у стрічці новин. Тут ви можете легко ділитися текстом, фотографіями, відео та посиланнями з обраними вами людьми, вставляючи вміст і натискаючи синій Опублікувати кнопку.

Почуття та дії:Facebook також дозволяє вам ділитися своїми почуттями або тим, що ви можете робити, у своїх статусах. Вони з’являтимуться у верхній частині оновлення статусу як щось на зразок “Брі Барбі почуває себе розважено” або “Брендон Уайдер дивиться“ Ходячих мерців ”. Ви можете це зробити вже в тексті свого оновлення, але деякі воліють ділитися цим способом.

Реєстрація:Хочете показати, що у вас є квитки на велику гру або концерт? Реєстрація дає вам можливість вибрати конкретне місце та час, коли ви розміщуєте повідомлення. Просто натисніть піктограму шпильки в меню спільного доступу, щоб знайти найближчі місця зі спадного списку, або просто введіть конкретне місце.

facebook-messenger_feat

Життєві події:Facebook прекрасно працює над тим, щоб поділитися цими великими моментами, що змінюють життя, наприклад, закінчити коледж або мати дитину. У вашому профілі все, що вам потрібно зробити, це натиснути на Життєва подія в меню спільного доступу та виберіть тип події. Потім просто введіть специфіку.

Позначення: Функція позначення дозволяє вам позначити своїх друзів і поділитися публікацією з кількома їх часовими шкалами одночасно. Просто введіть символ амперсанда («@») у поле спільного доступу та виберіть друзів, яких ви хочете позначити, із випадаючого меню, що з’явиться. Ви завжди можете ввести ім’я, якщо особа, яку ви хочете позначити, не має облікового запису Facebook.

Спільний доступ за іншими термінами:Іноді ви можете просто захотіти поділитися речами з конкретним кимось, замість того, щоб транслювати їх усім, кого ви знаєте. На щастя, спільний доступ на чужій хронології, по суті, працює так само, як використання поля спільного доступу на власній сторінці. Перейдіть на сторінку їх профілю та вставте вміст, теги або місце, яким хочете поділитися, у поле спільного доступу на їхній часовій шкалі. Після цього натисніть синій Опублікувати кнопку.

Вподобання: Перевіряючи те, чим поділились інші, обов’язково повідомте їм, що ви думаєте про вміст, натиснувшиПодібно до кнопку, розташовану під їх публікацією. Ви також не обмежені цим типом відповіді. Ви також можете відповісти безліччю смайлів - "Любов", "Гнів" тощо. Просто наведіть курсор наПодібно до, щоб відкрити параметри, або натисніть і утримуйте кнопкуПодібно до, якщо використовується мобільний додаток.

Facebook надає вам можливість сподобатися, прокоментувати або поділитися майже будь-якою публікацією, яку ви можете переглянути на сайті. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати один із варіантів під постом.

Надсилання повідомлень

Це не настільки особисте чи вигадливе, як ваша електронна пошта, але Facebook неймовірно зручний, коли йдеться про приватний контакт з людьми. Або, можливо, ви просто хочете відмовитися від Skype або обміну текстовими повідомленнями для чогось більш всеохоплюючого. У будь-якому випадку, Facebook вас охопив.

Повідомлення:Існує кілька способів надіслати приватне повідомлення людям у Facebook, і для цього вам не потрібно дружити з кимось. Один із способів - натиснути Месенджер на вкладці ліворуч від домашньої сторінки, виберіть Нове повідомлення (схожий на аркуш паперу та олівець) і виберіть ім’я (імена) зі спадного меню. Потім введіть повідомлення внизу екрана та натисніть Надіслати. Вам не потрібно залишатися на цій сторінці, оскільки нові повідомлення з’являться внизу сторінки, поки ви знаходитесь десь у Facebook.

Відеодзвінки:Facebook робить відеодзвінки вітряком. Просто натисніть піктограму відеокамери в будь-якому діалоговому вікні чату, щоб розпочати відеодзвінок з одним із друзів за допомогою веб-камери за замовчуванням. Хоча ви не можете спілкуватися з кількома людьми одночасно, ви можете продовжувати користуватися чатом Facebook, беручи участь у відеодзвінку.

Інші особливості

Facebook постійно впроваджує нові функції та розширює обмеження того, що може зробити сайт соціальних мереж. Від груп до ігор, сайт постійно розсуває кордони і випускає всілякі смаколики. Ми не будемо заглиблюватися надто глибоко у всі, але ось деякі з найпопулярніших.

Групи:Це чудовий спосіб створити приватний простір або приєднатися до нього для людей, які поділяють спільні інтереси. Хочете побити рекорд Гіннеса або приєднатися до групи, де учасники продають квитки на концерти номіналом? Наразі для обох існує група у Facebook, на випадок, якщо ви хвилюєтесь.

Тички:Той, кого ти тикнеш, отримає повідомлення про те, що ти його тикнув. Ми не до кінця розуміємо суть цього, але ви можете зробити це все одно. Здається, ця функція також стає все більш захованою з кожним оновленням Facebook, тож хто знає, чи буде функція існувати набагато довше.

зображення-4

Програми: Facebook пропонує безліч безкоштовних програм, деякі з яких насправді корисні. Обов’язково перегляньте кілька наших улюблених.

Хронологія: Ця функція в основному є профілем всього вашого життя у віртуальній короткій мові. Не соромтеся прокручувати своє минуле, щоб перевірити старі фотографії, публікації та все інше, про що ви, можливо, забули роками. Хронологія не завжди була обов’язковою, але зараз вона потрібна, тож звикайте.

Іти далі

Це був вихор поломки Facebook, але зараз настав час застосувати всі поради! Найкращий спосіб по-справжньому навчитися користуватися Facebook - це використовувати Facebook. Хто б міг подумати? Відвідайте довідковий центр Facebook, щоб отримати додаткову інформацію.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found