Генеральний директор Twitter Джек Дорсі отримав річну зарплату в розмірі $ 1,40 у 2018 році

Девід Беккер / Getty Images

Генеральний директор і засновник Twitter Джек Дорсі отримав заробітну плату у розмірі лише 1,40 долара в 2018 році. Ні, за це ви навіть не можете отримати дві речі в доларовому магазині.

Заробітна плата Дорсі була виявлена ​​на цьому тижні в компанії, яка подала заяву в Комісію з цінних паперів та бірж США, яка також показала, що він відмовився майже від усіх компенсацій і вигод, оскільки він повернувся на посаду генерального директора Twitter у 2015 році після того, як залишив посаду в 2008 році, через два роки після компанія запустила.

«На підтвердження своєї прихильності та віри в довгостроковий потенціал створення цінності Twitter наш генеральний директор Джек Дорсі відмовився від усіх компенсацій та пільг за 2015, 2016 та 2017 роки, а в 2018 році відмовився від усіх компенсацій та пільг, крім заробітної плати $ 1,40 », - йдеться у заяві.

Мізерна сума майже напевно пов’язана з обмеженням у 140 символів, яке раніше використовував Twitter, перш ніж збільшити його до 280 символів у 2017 році. Чи означає це, що Дорсі знаходиться на межі, коли його зарплата подвоїться до значних 2,80 доларів у 2019 році, ще залишається з’ясувати. Тим не менше, він також може скористатися річною зарплатою у розмірі 2,75 доларів, яку він отримує від Square, платіжної компанії, яку він також керує. До речі, ця цифра стосується 2,75%, яку компанія отримує за проведену транзакцію.

Мільярдер Джек Дорсі

Звичайно, людині у верхній частині Twitter не вистачає декількох доларів, оскільки він завжди може звернутися до своїх акцій та пільг компанії, коли він витратив всю свою сукупну річну зарплату в розмірі 4,15 доларів США.

Зниження жирної зарплати - це в значній мірі символічний жест, який дає можливість Дорсі повідомити своїй команді свою віру в потенціал бізнесу, оскільки вартість акцій, які він обналічує, буде пов'язана з тим, як працює компанія.

У статті, опублікованій у грудні минулого року, "Форбс" повідомляв, що наприкінці 2018 року Дорсі продав 1,7 мільйона своїх акцій у "Сквер", віднісши йому майже 80 мільйонів доларів після розрахункових податків. Він додав, що чистий капітал Дорсі на той час становив близько 4,7 млрд. Доларів, а його акції площею 61 млн. Складали 3,9 млрд. Доларів. Як повідомляється, частка Дорсі в Twitter коштує близько 600 мільйонів доларів, хоча в 2018 році він залишив свої акції в соціальній мережі недоторканими.

Як зазначає Форбс, Джек Дорсі - не єдиний керівник компанії, який відмовляється від зарплати, а інші технічні боси Силіконової долини славляться тим, що роблять. Наприклад, Марк Цукерберг у Facebook, разом із Ларрі Пейджем та Сергієм Бріном від Google, щороку беруть лише 1 долар США, а компенсація замість цього пов’язана з результатами діяльності компанії.

Останні повідомлення