Фронтмен Cracker нарікає на низькі ставки роялті від Pandora

пандораДля багатьох людей потокові музичні послуги - це шлях у майбутнє. Зрештою, вони дають слухачеві доступ до цілої музичної бібліотеки, яка, в деяких випадках, включає пісні, які вони інакше не придбали б за дивовижно низьку щомісячну плату. Хто б міг сказати ні, ви можете запитати?

Ну, деякі музиканти припускають, що - якщо ви дійсно піклуєтеся про музику, - можливо, ви повинні бути одним із тих, хто віддає перевагу купувати музику, а не підписуватися на онлайн-сервіс, який передає її безпосередньо на вибраний вами пристрій. Пояснюють вони насправді не в системі доставки, а в рівні гонорару, який потокові служби платять в обмін на відтворену музику. Сума настільки мала, що одна стрімінгова служба Pandora стикається з позовом, який може змусити її платити більше грошей музикантам та авторам пісень.

Але, ви можете здивуватися, як мало грошей є музиканти, які отримують як частину нинішньої суперечливої ​​ставки роялті? Це випадок, коли послуга потокового передавання пропонує занадто мало грошей, або музиканти та автори пісень жадібні та хочуть занадто багато? Один музикант запропонував припинити плутанину, розкривши, скільки саме Пандора заплатила йому за понад мільйон відтворень пісні, яку він написав протягом фінансового кварталу.

У своєму дописі в блозі Trichordist Девід Лоурі з групи Cracker пояснив: «Як автор пісень Пандора заплатив мені 16,89 доларів за 1 159 000 п’єс« Низького »минулого кварталу. Менше, ніж я заробляю на одній продажу футболок. Гаразд, це невелике перебільшення. Це лише преміум-різнокольорові сорочки з довгими рукавами, і це лише в місцях, де комісія не бере. Але все ж."

Лоурі продовжує пояснювати, що йому належить лише 40 відсотків авторської винагороди за пісню, "отже, фактично сума, виплачена [сольним] авторам пісень, множиться на 2,5, або 42,25 дол. США". Використовуючи ці $ 42,25 як базову лінію, та продовжуючи 1159 000 відтворень, це перетворюється на 0,003 цента за п’єсу на Пандорі з точки зору роялті.

Для порівняння, Лоурі також поділився своїми винагородами за радіо. Від супутникового радіо Sirius XM він отримав 181,94 доларів за 179 п'єс - це 454,85 ​​доларів для єдиних авторів пісень, з урахуванням 40-відсоткового володіння Лоурі, або 2,54 доларів за авторські відрахування за п'єсу. На ефірному радіо (як AM, так і FM) пісня "Low" принесла йому $ 1373,78 за 18 797 п'єс. Знову ж таки, використовуючи правило 40 відсотків, це складає 3434,45 дол. США за загальний роялт авторів пісень за квартал і 18,271 цента за радіопрограму.

«Ось ідея. Чому Пандора не встає з дивана і не отримує справжню бізнес-модель, замість того, щоб просити роздатковий матеріал у Конгресу та художників? Наприклад: прямо зараз Pandora грає хвилину рекламних роликів на годину на своєму безкоштовному сервісі. Ось ідея! Грайте дві хвилини рекламних роликів і подвоюйте свої доходи! ", - додає Лоурі, перш ніж просити" всіх авторів пісень розмістити свої заяви про роялті та показати світові, наскільки страшні показники веб-трансляції для авторів пісень ".

У попередніх заявах з цього приводу Пандора зазначала, що "цінує і поважає тих, хто створює музику, і прагне платити ставку, справедливу для всіх виконавців".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found