Відео ISS про те, як мити волосся в космосі, виявляється враженим серед користувачів YouTube

МКС для миття волоссяКоли я почув, що астронавт на Міжнародній космічній станції (МКС) опублікував на YouTube відео, де показано, як мити волосся в космосі, я спочатку відповів: "Я думав, Кріс Хедфілд повернувся на Землю".

Пам’ятаєте, Хадфід був харизматичним космічним мандрівником, який під час свого недавнього перебування на МКС розважав землян різноманітними сценками та трюками, серед яких, зокрема, кавер на трек Боуї «Космічна дивина», із відео з Хадфілдом і його гітара плаває навколо космічної станції.

Повернувшись до Хадфілда на Terra Firma, астронавт Карен Найберг цього тижня взяла на себе продовження розваги, опублікувавши на YouTube відео (нижче), в якому описує химерні, але цілком зрозумілі кроки, які потрібно пройти, щоб очистити волосся, коли ти розташоване в 220 милях над планетою. Дійсно, мати справу з водою в невагомому середовищі ще ніколи не виглядало настільки складно.

Щоб змити весь цей набридливий космічний пил, Найберг каже, що вона використовує ті самі речі, що й ти вдома - тобто. води, шампуню, рушника та гребінця. Поки що так нормально.

Коли вона починає вичавлювати воду з мішка, все відразу стає хитромудрим, і Найбергу доводиться ловити краплини води, коли вони відпливають від неї. З задираним волоссям вона робить все можливе, щоб втерти воду перед додаванням шампуню.

"Не стоячи під проточною водою, вам потрібно трохи використати рушник, щоб допомогти вивести частину бруду", - пояснює Найберг.

Доля крапель води

Як тільки її волосся набуває статусу "скрипучого чистого", Найберг пояснює, що стає з водою в її волоссі та всіма тими краплями, яких вона не могла зловити.

"Коли вода випаровується з мого волосся, вона стане вологістю в повітрі", - каже вона. "Тоді наша система кондиціонування буде збирати його в конденсат, а наша система обробки води перетворить його на питну воду".

Відео YouTube стало вірусним, за кілька днів набравши понад півмільйона переглядів. Точний мотив Найберга для його публікації не зовсім зрозумілий, але якщо він навіть надихає один молода людина, щоб цікавитись космосом або, можливо, перукарським мистецтвом, тоді, мабуть, вона може почуватись добре в цьому.

У будь-якому випадку, захоплююче дізнатись більше про життя на космічній станції, величезному супутнику, який, якщо ви підпишетесь на сповіщення електронною поштою Spot the Station від NASA, ви можете час від часу спостерігати за тим, як проходить ваш будинок. Якщо ви придивитеся досить уважно, ви, можливо, навіть зможете побачити, як астронавти миють волосся - або роблять своє наступне відео на YouTube.

Останні повідомлення