Як перевірити, чи Apple сповільнює ваш iPhone - Unlockr

Примітка. Це "виправлення" можливе, лише якщо ви використовуєте iOS 10.2.1 на iPhone 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus або SE. Якщо ви використовуєте iPhone 7 або 7 Plus, вам потрібно мати iOS 11.2 або новішої версії. Якщо у вас немає одного з вищезазначених пристроїв, на якому працює iOS 10.2.1 або iOS 11.2, тоді заміна акумулятора, швидше за все, не вплине на швидкість процесора.

Якщо ви ще не були в курсі, нещодавно Apple визнала, що навмисно уповільнює швидкість процесора на старих моделях iPhone, щоб компенсувати погіршення стану батарей. Після публічних вибачень за інцидент - і після отримання потоку споживчих реакцій - компанія оголосила, що запропонує замінні акумулятори приблизно за 30 доларів, що становить знижку в 50 доларів. Припускаючи, що акумулятор є головним джерелом недавньої млявості вашого iPhone, вибір на заміну від Apple повинен збільшити швидкість обробки та дозволити йому працювати в звичайному режимі в найближчому майбутньому.

Перш ніж вирушати до місцевого магазину Apple, щоб отримати запасний акумулятор, важливо переконатися, чи справді він вам потрібен. На перший погляд, це може здатися важким завданням, але це відносно просто, якщо запустити діагностичний тест на своєму iPhone за допомогою такої програми, як Geekbench 4.

Попередня Наступна 1 з 3 iPhoneiPhoneiPhone

Додаток freemium доступний в App Store і дозволяє швидко перевірити швидкість процесора. Тест центрального процесора займає певний час, але виходячи з вашого балу Geekbench, ви дізнаєтесь, чи страждає на ваш iPhone страшне уповільнення. Якщо ваш показник Geekbench на 500 балів або близько того нижче середнього - оцінка, яка потрапляє в діапазон 500, може бути результатом нормальних робочих умов - тоді ваш телефон, ймовірно, страждає внаслідок передбачуваного програмного забезпечення від Apple. Якщо це справді так, радимо замінити акумулятор швидше, ніж пізніше.

Ось список середніх балів Geekbench для кожної моделі iPhone:

  • iPhone 6/6 Plus - 1400
  • iPhone 6S / 6S Plus - 2300
  • iPhone SE - 2400
  • iPhone 7/7 Plus - 3400

Знову ж таки, заміна акумулятора поверне вам 30 доларів США і передбачає поїздку до місцевого магазину Apple. Якщо ви хочете дешевший варіант і хочете зробити це своїми руками, ви також можете придбати запасний акумулятор у The Unlockr всього за 15 доларів.

Девід Коген - постійний співробітник Digital Trends - веде TheUnlockr, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його в Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Останні повідомлення