Як спостерігати, як дракон SpaceX покидає МКС сьогодні

Космічне судно Dragon SpaceX відправиться з Міжнародної космічної станції (МКС) у вівторок, перевозячи низку вантажів та наукові експерименти назад з космосу на Землю. І ви можете спостерігати за вильотом, як це відбувається, у прямому ефірі на телеканалі NASA.

Як спостерігати за від'їздом Дракона

Висвітлення вильоту корабля Дракон з МКС розпочнеться о 5:45 ранку за тихоокеанським часом сьогодні, у вівторок, 7 квітня. Зверніть увагу, що це найновіший час, оскільки раніше подія була запланована на ранок понеділка, але її довелося перенести до вівторка вранці.

Подія буде показана в прямому ефірі на телеканалі NASA, який ви можете переглянути за допомогою вбудованого відео вище. Пряма трансляція стосуватиметься видачі команд від управління місією в Х'юстоні та випуску Дракона з МКС за допомогою роботизованої руки МКС. Курирувати операцію з МКС буде Ендрю Морган, астронавт НАСА, який буде відповідати за резервне копіювання наземних контролерів і моніторинг Дракона на його відході.

Який вантаж перевозить Дракон

Дракон перевозитиме з МКС на Землю понад 4000 фунтів наукового обладнання та інших вантажів. До складу вантажу входить ряд наукових експериментів, які тепер можна проаналізувати.

Існує експериментальна система використання мікроорганізмів для створення поживних речовин, яка називається BioNutrients, і яку можна використовувати для доповнення раціону космонавтів у космосі для забезпечення всіх необхідних їм вітамінів та мінералів. Існує також експеримент із друкуванням людських органів у космосі, оскільки зростаючі тканини в умовах мікрогравітації можуть мати певні переваги перед вирощуванням їх на Землі.

Іншим біологічним проектом є дослідження Engineered Heart Tissues, яке використовує серцеві клітини, вирощені зі стовбурових клітин, щоб побачити, як ті, що вирощуються в умовах мікрогравітації, відрізняються від тих, що вирощуються в гравітації Землі. І нарешті, проводиться розслідування того, як мікроорганізми ростуть на вологих поверхнях у структури, що називаються біоплівками, які можна використовувати для покриття поверхонь космічних кораблів для захисту як екіпажів, так і обладнання.

Останні повідомлення