EA розпочинає бета-тестування SimCity 25 січня

Будьте готові запустити своє віртуальне місто прямо в землю наступного тижня, оскільки Electronic Arts та Maxis готові відчинити ворота дляSimCity, воскресіння 2013 року основної гри-симулятора Уілла Райта. Гра має вийти до 5 березня, але Electronic Arts готовий розпочати тернистий процес тестування меж гри, шукаючи збоїв і намагаючись збалансувати свої внутрішні системи, щоб підготуватися до потоку гравців, які підпишуться в Інтернеті. гра цієї весни. З цією метою EA проводить публічний бета-тест дляSimCity. Якщо ви хочете будувати в січні, ось ваш шанс.

Починаючи з п’ятниці та закінчуючи понеділком, EA приймає заявки на участь у публічному бета-тесті дляSimCity. Само тестування відбудеться з 25 по 28 січня.

«Завжди захоплюючий момент поділитися грою, яка все ще перебуває в стадії розробки зі своїми шанувальниками до запуску, - сказала Максис Віце-Люсі Бредшоу в прес-релізі EA, - Ця бета-версія допоможе команді вдосконалити аспекти сервісу в прямому ефірі.SimCity забезпечити безперебійну та зручну роботу під час запуску ".

Те, про що Бредшоу не згадує, це те, що цей тест також адаптує багато з нихSimCityНайбільш завзяті шанувальники деяких нових обмежень, що містяться в оновленні серії.SimCity на відміну від попередніх записів у серії, для відтворення потрібне постійне з’єднання з Інтернетом. Фактично, гравці навіть не зможуть зберегти свою гру, не підтримуючи зв’язок із серверами EA. Служба прямої передачі, на яку посилається Бредшоу, стосується того, наскільки добре EA зможе орієнтуватися в проблемних аспектах ігор за допомогою постійних зв’язків. Blizzard’sDiablo 3 пройшов роки бета-тестування перед виходом у травні 2012 року, проте ця гра все ще страждала від безлічі проблем з мережею під напругою мільйонів гравців, які одночасно підключалися до серверів.

Міські планувальники, які планують претендувати на позицію в тесті, також повинні загартувати свої очікування, оскільки EA суворо обмежує час, який гравці матимуть у грі. Кожна сесія триває лише одну годину.SimCity симуляції регулярно проводяться набагато більше часу, але бета-тест не є інструментом для збору відгуків про якість гри. Це стрес-тест.

Гравці можуть записатись на тест тут.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found