Facebook повідомляє, що користувачі щодня завантажують близько 350 мільйонів фотографій

згідно з facebook, у соціальну мережу щодня завантажується 350 мільйонів фотографій, і це просто божевільна купа поляроїдів

Коли на цьому тижні Internet.org опублікував доповідь, де серед іншого деталізується - технології та інструменти Facebook, які компанія розробила для того, щоб підключити весь світ до Матриці, щоб отримати весь світ в Інтернеті, - це також дало нам змогу підглянути цей тип даних, якими вони обробляють щодня. І, на здивування, одна з речей, яку ми найбільше любимо, використовуючи Facebook, - це задишка! - завантаження та обмін фотографіями.

"Понад 250 мільярдів фотографій було завантажено у Facebook, і щодня в середньому щодня завантажується понад 350 мільйонів фотографій", - показала соціальна мережа. Кількість таких масштабів може спочатку трохи шокувати, але враховуючи те, як багато користувачів Facebook заходять на сайт через свої смартфони та наскільки ми залежні від цього пристрою як камери, цифри мають сенс. Також не слід ігнорувати той факт, що Facebook володіє Instagram, швидкозростаючим додатком, з якого багато користувачів надсилають фотографії до Facebook.

"Facebook є найбільшим сайтом для обміну зображеннями в Інтернеті, і зображення представляють найбільше джерело використання даних у Facebook", - йдеться в доповіді. Любов пересічного користувача Facebook до фотографії є ​​причиною того, чому соціальна мережа придбала Instagram і чому вона постійно покращує обмін фотографіями, зовсім недавно завдяки новій функції "Спільні альбоми", яка дозволяє контактам співпрацювати та упорядковувати зображення в одному альбомі. Саме завдяки цьому тривають зусилля щодо оптимізації завантаження фотографій на сайт з точки зору роздільної здатності та формату, і все для загальної мети ефективності.

Інформація, яку Facebook надав про кількість фотографій, які вони зберігають на серверах компанії, є лише невеликим шматочком ще більш гігантського пирога. Щодня, за даними газети, у всьому світі на Facebook надходить понад 4,75 мільярда предметів, включаючи оновлення статусу, публікації на стінах, фотографії, відео та коментарі. Крім того, щодня в ефірі Facebook з’являється понад 4,5 мільярда вподобань, а також понад 10 мільярдів повідомлень. Не дивно, що він повинен будувати такі масивні центри обробки даних; ми стаємо віртуальними щурами.

[Зображення через Flickr]

Останні повідомлення