Великі бездротові слоти? Гра «AnkiDrive» натякає на те, як автономне водіння може стати реальністю

ankidrive

У першій презентації на Всесвітній конференції розробників від Apple (WWDC) у понеділок була представлена ​​крута автомобільна гра, яка може негайно позначитися на майбутньому автономного водіння в реальному світі.

Команда з Анкі дебютувала гру типу "слот-машина" під назвою "AnkiDrive", яка показала три - і через кілька гикавок - потім чотири машини (справжні, фізичні машинки, а не машини на екрані) на невеликій доріжці (вгорі), яка катається вийшов як великий плакат. За винятком того, що маленькі автомобілі, що працюють від акумуляторів, не дотримувались жодних слотів, і ними бездротово керувало програмне забезпечення типу AI на комп'ютерних продуктах Apple, що працюють поблизу. Співзасновник Anki заявив: "Ми використовуємо пристрої iOS не просто як пульти дистанційного керування, а як мозок автономних пристроїв".

Коли машини наближались до колії, комп’ютери автоматично визначали їх місцезнаходження та (як правило) не давали їм зіткнутися. І вони теж не зовсім скралися. Спостерігати, як вони сповільнюються, повертаються, пришвидшують, дають простір і проїжджають - все самостійно - було захоплююче.

Був представлений "спеціальний" четвертий автомобіль, і розробники Anki доручили іншим автомобілям спробувати заблокувати його прогрес, тоді як четвертий автомобіль працював, щоб обійти їх - все автономно та під час перебування на трасі. Що особливого було у червоній четвертій машині? Звичайно, це була гра, тому вона була “озброєна” і продовжила збивати інші машини з колії за допомогою віртуальних ракет.

Але спостерігаючи за грою, було приємно уявити собі дію набагато ширших масштабів, скажімо, міську, і машини, повні людей, що базікають по телефонах та їздять без будь-якого догляду, бо машиною керував бездротова мережа та накачана версія інтелектуальної програми.

У поєднанні з вдосконаленими версіями автомобільних технологій, які зараз доступні, включаючи автоматичне гальмування, запобігання зіткненню ззаду, запобігання зіткненню пішоходів / велосипедистів, попередження про виїзд з смуги руху (з автоматичним рульовим управлінням), виявлення сліпих зон, можливість автоматичного паралельного паркування, адаптивний круїз-контроль - і так далі - технологія маленької гоночної гри може стати ще однією відсутньою ланкою для забезпечення безпечного, надійного автономного водіння до міст, що перевантажені.

  • Повне висвітлення цьогорічного проекту WWDC

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found