Коронавірус значною мірою впливає на економіку спільного використання

Два тижні тому житель Лондона доставив Uber до лікарні, а згодом підтвердили наявність коронавірусу. У відповідь додаток ridesharing тимчасово призупинив роботу водія - те, що він зробив із сотнями інших водіїв по всьому світу, побоюючись, що вірус продовжить поширюватися.

Не сподівайтесь забронювати місце для проживання в Пекіні за допомогою Airbnb. Платформа спільного користування домом, де користувачі можуть платити, залишаючись на чужому дивані, зупиняє всі бронювання в Пекіні через коронавірус і рекомендує господарям і користувачам "вжити необхідних заходів безпеки, щоб захистити себе під час подорожі". Повернення коштів отримають усі, хто забронював будинки в Пекіні за проживання в період з 7 лютого по 30 квітня.

Коронавірус, який заразив майже 83 000 людей у ​​47 країнах, викликав страх у всій галузі техніки. Конференції, такі як F8 Facebook та Mobile World Congress, були скасовані, і прогнозується дохід для таких компаній, як Apple та Microsoft, як очікується, через широкий вплив вірусу на ланцюг поставок. Запаси зазнали значних ударів пізно, деякі виробничі заводи в Азії припинили виробництво, а керівники Силіконової долини уникають рукостискань.

Ідея економіки спільного користування в той час, коли світ допомагає в полоні зростаючій інфекційній хворобі, це не зовсім така ситуація для споживачів чи інвесторів. Запаси Uber, Lyft, Airbnb та Grubhub продовжують падати, оскільки службовці охорони здоров'я попереджають про можливу пандемію.

Споживачі діляться другою здогадкою

В даний час економіка спільного користування - це багатомільйонна індустрія, і більшість американців залежать від неї щодня - чи вчасно їхати на роботу, чи отримувати салат на обід, чи бронювати місце для аварії в новому місті. Тож, коли поглиблюються побоювання щодо коронавірусу, експерти очікують, що споживачі вгадуватимуть свої звичні звички - наприклад, привітання з Uber.

"Будь-яка послуга, яка передбачає взаємодію з громадськістю, зазнає негативних наслідків", - сказав Майкл Соломан, професор маркетингу в Університеті Св. Йосифа та експерт із поведінки споживачів. "Люди не будуть так багато подорожувати і неохоче користуватимуться послугами самі".

Економіка спільного користування не є другом для # коронавірусу - Lyft, Uber та Grubhub потрапляють на цей тиждень. Що входить? Змирившись. На цьому тижні запаси Peloton та Zoom зросли.

- Стефані Руле (@SRuhle) 27 лютого 2020 р

Uber не відповів на запит про коментарі Digital Trends щодо того, чи буде він продовжувати призупиняти облікові записи, пов'язані з коронавірусом. У звіті Business Insider водії Uber заявляють, що досі не отримали від компанії офіційної інформації про коронавірус, тому деякі окремі водії повністю уникають пікапів в аеропорту.

Центри з контролю та захисту захворювань (CDC) не відповіли на запити щодо коментарів щодо того, чи планує він включати керівні принципи для тих, хто бере участь у спільній економіці.

Округ Солано, Каліфорнія (неподалік від СФ), є першим відомим випадком поширення вірусу корони від людини до людини.

Вас тут турбують літаки, а що щодо економіки спільного користування, Lyfts, Ubers, Scoots, одягу тощо.

- Лорен М. Картер (@ lmcarter621) 27 лютого 2020 р

У середу генеральний директор Grubhub Метт Малоуні заявив CNBC, що компанія все ще веде справи як завжди - поки щось не станеться, тоді ми "будемо над цим". Це реакційний крок, який, безумовно, підуть технологічні компанії.

Postmates, кур'єрська служба на вимогу, повідомили Digital Trends, що планують дотримуватися вказівок CDC.

“Здоров’я та безпека громади є головним для Postmates ... ми будемо продовжувати заохочувати працівників, торговців, споживачів та всіх дотримуватися профілактичних заходів, таких як миття рук та перебування там, якщо ви захворіли. Поки ми працюємо із звичним бізнесом, ми будемо продовжувати обмінюватися інформацією у міру того, як керівництво CDC змінюватиметься », - йдеться у заяві компанії.

У заяві Digital Trends представник Airbnb заявив: „Спалах коронавірусу спричиняє обмеження на поїздки та інші порушення, які мають прямий вплив на туристичний та туристичний сектори та не тільки. Хоча ніхто не може знати масштаб впливу спалаху коронавірусу, ми віримо, що історія показує, що коли відбуваються глобальні зриви, туристична галузь в довгостроковій перспективі відновлюється ».

У відповідь на коронавірус Airbnb дозволяє гостям та господарям скасовувати прийнятні бронювання без штрафних санкцій згідно з політикою пом’якшувальних обставин для тих, хто подорожує в межах материкового Китаю, звідки до нього або з нього.

Соломан прогнозує, що споживачі будуть проявляти підвищену обережність після спалаху коронавірусу, і це поширюється на платформи, з якими вони взаємодіють.

"Зараз у нас наростає істерика", - сказав він. «Чим більше людей починають чогось боятися, тим більше вони на це діють. Люди будуть ходити, поки це не буде під контролем ".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found