Створення звуків Kick Ass 2

інтерв’ю, як Метью Марджесон створив звуки суперзлодія в kick ass 2 ka2a

Удар 2 відкривається в кінотеатрах на цих вихідних, повертаючи зеленого костюма, що володіє естафетами, не справжнього супергероя, разом із його когортою Hit Girl та безліччю нових розгублених шанувальників. Цей Kick Ass його в розпал юстиції назавжди, групи героїв-невласників, які одягають власну одежу та виходять на вулиці.

Метью Марджесон Метью Марджесон

З усіма цими новими персонажами з’являється абсолютно нова музика, включаючи тему нового лиходія люб’язно наданий композитором фільму Метью Марджесоном. Хоча деякі результати фільму прислухаються до першого фільму, включаючи знакову тему "Kick Ass Theme", тут також є маса нових мелодій. Марджесон отримав завдання створити звук для головного негідника у фільмі - Мати-ебанка. Хоча його герой-приманка "Червоний туман" не був надто героїчним у першому фільмі, тепер він хоче помститися за смерть свого батька, спонукаючи його стати злиденем із тематикою S&M у стилі вінілу, який не хоче нічого іншого, як убити Кіка Асса.

Ми поговорили з Марджесоном про створення теми The Mother Fucker, оцінку фільму, про те, як він розпочав роботу, та тонкощі створення музики для кіно та відеоігор. Прочитайте повне інтерв’ю та ознайомтеся з результатами для фільму, який зараз виходить у кінотеатрах.

Яким був ваш перший платний концерт, який працював із музикою?

Коли я прийшов сюди, я працював у кількох різних бібліотечних компаніях - це насправді не була творчою роботою, це було більше сидіти перед робочим столом, працюючи з Excel, але це стосувалося отримання грошей композиторам, які займаються музикою реаліті шоу. І тому, незважаючи на те, що це не було для мене творчим виходом, це було справді освітньою сходинкою для вивчення того, як працює ASCAP, та вивчення того, як працюють роялті. Тому що є люди, які постійно працюють над тим, щоб намагатись зарплатити композиторам. І це була моя перша робота в Лос-Анджелесі, де я, так би мовити, насправді ступив ногою у двері.

Незабаром після цього я почав працювати технічним помічником на ім'я Клаус Бадельт, який був композитором першого Пірати Карибського моря, Ультрафіолет, Костянтин, якісь справді хороші фільми, і це був мій перший раз, коли я міг сидіти в кімнаті з композитором і фактично отримував деякі практичні знання щодо Pro Tools and Logic та цих різних програм, і справді занурювався таким чином у реальність , живі, робочі ситуації.

Отже, ви також виконали роботу з написання відеоігор. Чи композиція для цих двох середовищ відрізняється чи схожа з вашої точки зору?

MM_Scoring_2

Знаєте, гарне запитання. Я буду говорити за це за себе, тому що знаю багатьох композиторів, які займаються і відеоіграми, і телебаченням, і фільмами, або всіх трьох, або що завгодно, і кожен має різний погляд на це, і кожен має різні сильні сторони та різні слабкі сторони їхнього стилю роботи. Для мене, зокрема, я хотів би розділити музику фільмів на дві категорії. Тепер з цими двома, і з відеоіграми, і з багатьма з цих ігор, ви насправді граєте у фільм, іншими словами. Отже, у вас є ігрова музика, а потім у вас є ці кат-сцени, ці кінематографічні сцени, які грають, можливо, після того, як ви переграли рівень чи світ чи щось інше, і оцінка їх, для мене, дуже схожа на роботу з фільмом, тому що а) ви розповідаєте історію, б) ви хочете, щоб вона була тематичною, ви хочете, щоб гравець не просто грав на цих рівнях і робив все, що вони роблять у грі, але також мав якусь мету і якусь довготривала дуга, щоб дійти до кінця, певним чином. І тому робити ці катсцени дуже схоже. Картина диктує, що наступного більше, що таке атмосфера і який темп.

Зараз, з іншого боку, для мене підрахування музики, яка є в грі, де вона не обов’язково зображена на малюнку - багато разів, коли ми отримуємо ці вказівки, це лише кілька рядків тексту. Ви знаєте: «Нам потрібен двоминутний шматок, який зациклюється на промислових умовах середньої дії». Отже, це трохи більше іншої сумки. І з мого досвіду, перемикання між собою ... між кількома відеоіграми, які я робив, де я плаваю лише один проект за раз і справді збираюся повністю увійти у відеоігру, мій міністр, це зазвичай робить забирайте у мене трохи часу, щоб набрати трохи імпульсу, тому що це інше. Як я вже казав, немає картини, яка диктує, яким буде наступний крок.

Але після того, як ви вникнете в це, і після того, як ви заведете руки в ці рукавички, це стає трохи добре змащеною машиною, і можна стверджувати, що ви можете бути трохи вільнішим і трохи креативнішим у композиційному плані , тому що ви не обов’язково забиваєте рахунок під час діалогу або не обов’язково повинні триматися осторонь або скорочувати вірш, тому що сцена закінчується. Тож ви можете бути дещо вільнішим із цим у деяких відношеннях.

KA2d

Коли вам спочатку телефонують про можливу роботу, чи змінюєте ви щоденні звички прослуховування музики? Ви починаєте перераховувати більше кінофільмів? Ви починаєте думати про музику, з якої, можливо, захочете черпати натхнення? 

Цікаве питання. Особиста звичка - я не обов'язково думаю, що піду слухати інші конкретні кінофільми. Не обов’язково, щоб мої бали звучали точно так само, як щось інше, що вже є. Хороша довідка для прослуховування, насправді не прослуховування кінофільмів, стосується класичного жанру та прослуховування звичайного репертуару. Тому що ви можете багато вкрасти у Вагнера і французів, і Превеля, і просто придумати певні музичні ідеї, які могли б спрацювати. Ви могли прослухати один уривок, і це справді могло б надихнути звук на цілу партитуру.

Я думаю, що насправді важливо начебто налагодити справжній діалог із режисерами, з режисерами та продюсерами, адже зрештою, ви пишете музику для їхньої дитини. Ви пишете музику для чужого твору, і вам потрібно добре дати свій внесок, одночасно задовольняючи те, що вони шукають у музиці; з’ясувати, яким є світ, який вони хочуть створити. Тому я думаю, що багаторазові дискусії про розвиток персонажів та просто звуки та текстури, а також така розмова із кіновиробниками є дійсно важливим кроком.

Розкажи, як ти отримав роботу над написанням твору Удар 2. Ви трохи попрацювали над першим фільмом, а потім взяли на себе керування цим. Як це сталося?

"Хотіли створити свою власну річ і справді штовхнути конверт і сказати:" це продовження. З'явився новий матеріал ''.

Я працював над першим, всього пару маленьких шматочків. Тож, коли Меттью Вон, продюсер набирав обертів для другого, він зателефонував Генрі Джекману, який написав тему "Кік-Ас" для першого фільму, і він хотів найняти його назад для другого. Між ними двома вони обговорювали питання про те, щоб привести мене на борт, щоб я виніс свої ідеї за стіл, але ситуація з першим фільмом полягала в тому, що я прийшов у останній момент, щоб зробити репліку, яку намагався інший чотири композитори, і всі вони робили ці чудові репліки, що Метью, як режисер першого фільму, любив різні моменти всіх цих реплік, і це було щось на кшталт: "Чому ми не можемо, щоб усі вони грали на в той же час, або чому ми не можемо просто збити їх в одне? '

На жаль, це сталося настільки пізно в грі, що ці чотири композитори в основному вже сиділи перед оркестром з 50 чи 60 штук у Лондоні, а не у своїх письменницьких студіях. Тож мені зателефонував Генрі, коли я був у Лос-Анджелесі, „Чи можете ви послухати цих чотирьох і збити їх на одне ціле і виконати одну музику, яка задовольнить те, що режисер любив у всьому цьому?“ Отже, я зробив це, а потім, коли прийшов час другого, вони вирішили привести мене, пам’ятаючи, що я зробив для першого. І ось ми сьогодні.

Скільки ви знали про перший фільм до того, як вас закликали?

Коли перший випускався, я насправді нічого про це не знав, поки мені не зателефонував Генрі. Я дивився це одного разу під час мікшунду, і він розповів про пару сцен, в які я збирався взяти участь. Я, мабуть, дивився його один-два рази, коли він вийшов на DVD, і я завжди був фанатом, це, безумовно, справді дуже справжній фільм. Коли прийшов час другого, я переглянув фільм на початку процесу лише один раз, і один раз посередині, і це мало створити для себе межі насправді, щоб я теж не збивався з місця далеко Думаю, обидва директора Kick-Ass 2, Джефф Вадлоу, і я хотів створити нашу власну річ і справді штовхнути конверт і сказати: „Це продовження. З’явився новий матеріал. ”Але ми не хотіли повністю відмовлятися від нього і викидати дитину з прислівниковою водою для ванни. Нам потрібно було якось віддавати шану і залишатися в світі, створеному для першого фільму.

KA2b

Вам довелося створити кілька нових тем персонажів для цього фільму. Яким був процес створення теми «Мати-ебаря» та виділення його як нової сили, з якою слід рахуватися?

Створення теми The Mother Fucker було, мабуть, тим завданням, на яке я витратив найбільше часу. Спочатку ми спробували кілька речей, і було багато назад і вперед, і було кілька ідей, які ми спробували спочатку, і Метью, і Джефф любили і не зовсім любили і любили певні частини речей і не інші. Після кількох розмов сталося одне, де Джефф сказав: «Ми не аудиторія, яка дивиться на« Мати-ебань ». Нам потрібно поставити себе в його свідомості, і яка музика звучить у нього в голові? Що він слухає на своєму iPod? ’Ось так ми зрозуміли, що він худий, виродливий хлопець із скрипучим голосом, але він вважає себе справді поганою дупою. Тож він слухає хіп-хоп. Він слухає Jay-Z та Емінема.

Але водночас він хоче стати цим убер-лиходієм. Він хоче стати таким же поганим, як Дарт Вейдер. Тож, якщо ця розмова справді сказала: „Давайте спробуємо залучити сюди групу і спробуємо взяти трохи гітарних гітар і створити цю атмосферу чогось, що справді є найсучаснішим, водночас маючи оркестр під ним імперський марш, таким чином ми можемо мати якась епічність до цього. Врешті-решт ми придумали спосіб поєднати ці два світи разом, і, як тільки ми відтворили цю ідею для Джеффа та Метью, вони обоє в основному підписалися і сказали: „Давайте рухатись далі з цією ідеєю на повну руку”.

Менді набагато більший персонаж у цьому фільмі, тому ми бачимо набагато більше її, включаючи зовсім іншу сторону. У вас є середня школа Мінді та Hit Girl Mindy. Як це було розрізняти ці звуки?

З Мінді як дівчиною середньої школи у цьому фільмі ми дійсно хотіли створити щось дуже просте, до чого може мати відношення кожен. Коли вам 14, 15, 16 років, кожен усвідомлює, що в них одягнено, хто їм подобається, хто дивиться на них, яких хлопчиків чи дівчаток їм подобається, і що роблять їхні гормони, і це насправді історія, до якої може ставитись кожен. Той факт, що вона супергерой, який вибиває дупу, трохи відсторонений від цієї фактичної історії, тому ми хотіли насправді вибрати для неї просту тему та простий інструментарій, щоб, коли вона буде Мінді, у ті моменти, коли вона намагалася б зрозуміти, її мелодія вільно заснована на мелодії Великого тата з першого фільму. Насправді це починається з тих самих кількох перших нот, які переформуються, і ми в основному говорили: «Вона все ще є його продовженням. Вона все ще намагається виконати свою долю супергероя і продовжити його спадщину.

"Це справді як електрика, яка оживляє Франкенштейна"

Коли вона Хіт-Дівчина і повертається до дії, це швидше агресивна версія цієї мелодії. Це більше використання гітар, більший оркестр. А також, коли вона переходить до дії, багато разів ми теж граємо тему Kick Ass, просто як зображення всієї групи. У цьому фільмі це не просто Kick Ass, це також Справедливість назавжди, хто ця група пильних людей, і вони представлені в основному більшою версією його теми з першого фільму. Тож вона якось перетворилася на цю категорію, коли також переходить до дії.

У вас є улюблена частина процесу складання фільму? Коли ти там керуєш оркестром та інструментами, чи тобі подобається весь концептуальний етап з’ясування того, якою буде партитура на початку?

Цікаво. Я б сказав, якщо б мені довелося вибрати один процес, який є однією з вершин усього процесу, це, без сумніву, має бути сеансом підрахунку балів. Я маю на увазі, що ми працюємо із синтезаторами, гітарами та барабанами та всім іншим у студії письма, але коли ти приїжджаєш туди 60 людей, які йдуть за диригентом, це справді фантастика. Я знаю людей та режисерів, кінематографістів та монтажерів, які кажуть, що навіть від написання сценарію до моменту його перегляду в театрі найкраща частина для них - це можливість прийти на сеанс підрахунку очок. Це справді як електрика, яка оживляє Франкенштейна. У вас є всі ці партії, і сцени, і актори роблять свою чудову роботу, але коли ви граєте та змішуєте живу музику, це дійсно дає йому дух, що це потрібно, щоб стати справжньою справою. Це те, над чим ви також працювали весь час і більшу частину часу, це один з останніх кроків у процесі, тому ви можете майже насолодитися плодами своєї праці певним чином, маючи цей імпульс за музика зараз, а не просто слухати зразки інструментів.

KA2e

Чи, як правило, режисери кінофільмів присутні під час цього бального бального процесу, чи вони чекають, поки їм представлять остаточний результат?

З мого досвіду, це трохи і того, і іншого. Джефф, Метью та Едді (Гамільтон, кіноредактор), ці хлопці були там майже всі, якщо я не помиляюся. Більшість або всі постпродукції для Удар 2 було зроблено в Лондоні, за винятком музики. Тож вони всі були там, починаючи фінальний дубль, і все ще робили остаточні правки, коли ми проводили процес підрахунку балів. Цікаво, я точно був на сесіях, де присутні режисери та продюсери, і це може бути справді хорошим чи справді поганим досвідом, залежно від того, наскільки вони всьому задоволені. Вам не обов’язково потрібно, щоб хтось говорив весь час, бо на лінії багато людей, і на лінії багато грошей, і кожна секунда має значення. Вам потрібно отримати справді хороші думки. Вам потрібно слухати весь час. Потрібно, щоб у той час люди дуже шанобливо ставилися до ваших вух, тому що вам потрібно отримати ідеальний результат для всього, тож у вас є лише один шанс отримати ідеальний для остаточного друку екрану.

Що це - повернення нотаток від режисера? Це складний процес чи лише його частина?

Ми можемо отримати справді широкий спектр нотаток, і це залежить також від людини. Деякі режисери більш схильні до музики, що іноді може бути дуже гарною річчю, а іноді може бути дійсно дійсно жахливою, і іноді ви отримуєте від них реакцію, яка базується і описується тим, що вони відчувають, що я ' d скажу, що композитору дійсно вигідно. Якщо режисер повернеться до вас і скаже: «Я думаю, що ця тривалість 30 секунд повинна мати трохи більше напруги. Ми випускаємо аудиторію занадто рано. І це дуже прямі нотатки, які ви можете отримати. Тоді як, якщо хтось слухає перші 30 секунд шестиминутного бойовика і каже: «Мені це не подобається». Це як: «Ну, давайте поговоримо про те, що вам насправді не подобається в цьому, або будьте трохи трохи конкретніше. '

"Вам потрібно слухати весь час".

Технічно кажучи, якщо ви думаєте про це математично, одна з найгірших нотаток, яку ми можемо отримати, - це якщо ви робите щось на зразок сцени погоні, якогось бою дій чи чогось іншого, де багато ритму та багато погоні, ми всі стискаємось, коли режисер повертається і каже: «Це занадто повільно» або «Чи можемо ми просто зробити все це трохи швидше», тому що ви знаєте, що робите ці твори за довгий 5, 6-хвилинний відрізок фільм. Якщо ми рухаємось цілим трохи трішки швидше, то тепер, коли 5-6 хвилин закінчиться до того, як це станеться. Ми збираємось усічити цілий фрагмент приблизно на хвилину.

Тож це завжди трохи складніше. Цікаво, якщо у вас дійсно хороші робочі стосунки з режисером, де ви працювали над кількома фільмами разом і майже створюєте стенографію. І тому вони можуть говорити певні речі, які можуть не мати нічого спільного з музичною мовою, але ви точно знаєте, про що вони говорять, і ви можете перекласти це на: "О, йому не подобаються скрипки настільки високий. "Або:„ Він хоче трохи менше басів на підказку "або щось подібне.

Удар 2 партитура виходить на компакт-диску, і я не думаю, що в першому фільмі вона була. Як вам, як композитору, пропонувати фізичну репрезентацію вашого твору?

Я навіть не можу описати, наскільки це чудово. Це спосіб для композиторів, відомих композиторів та молодих композиторів, це спосіб розпочати нашу роботу та внести щось відчутне в книги історії. І також, і не лише я, є багато людей, які справді вкладають своє серце у цей фільм. Є оркестранти, є підрядники, є диригент, є редактори, список можна продовжувати і продовжувати, і тому це справді спосіб, щоб ці люди також блищали. Це те, що люди можуть взяти з собою додому. І хоча вона невелика, але насправді існує жорстка група любителів музики, що це щось означає, і вони можуть зібрати її та поповнити свою колекцію.Отримавши компакт-диск чи запис, у вас є книга, у вас є твір мистецтва, у вас є текстові та особисті повідомлення та кредити, і приємно насправді мати щось матеріальне, щоб взяти з собою. Сказати: „Гей, ми це зробили!“

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found