Як PlayStation 4 Pro покращить ігри

Попередня Наступна 1 з 8 як playstation 4 pro зробить ігри виглядають краще ps4 PS4 Pro як playstation 4 pro зробить ігри виглядають краще ps4 hdr 4k 01Дні пройшлияк playstation 4 pro покращить ігри ps4 hdr 4k 03Mass Effect Андромедаяк playstation 4 pro покращить ігри ps4 hdr 4k 04Mass Effect Андромедаяк playstation 4 pro покращить ігри ps4 hdr 4k 05Горезвісний: Перше світлояк playstation 4 pro зробить ігри виглядають краще ps4 hdr 4k 06Горезвісний: Перше світлояк playstation 4 pro покращить ігри ps4 hdr 4k 08Далека точкаяк playstation 4 pro покращить ігри ps4 hdr 4k 09Далека точка Коли Sony представила PS4 Pro, більш потужну, дорожчу версію PS4 для «вимогливих» гравців, компанія чітко дала зрозуміти, що основною різницею між двома консолями буде візуальна. Завдяки потужнішому графічному процесору, що забезпечує візуальне зображення 4K, та масштабуванню з високим динамічним діапазоном (HDR), основні переваги Pro будуть бачити, а не відчувати.

Sony та команда видавців ігор, включаючи EA, Ubisoft та Activision, випустили набір 4K-кадрів, щоб показати користувачам, як буде виглядати нова консоль. На жаль, якщо у вас немає монітора чи телевізора, здатного відображати зображення у форматі 4K із HDR, справжній показник різниці може бути втрачений.

Тепер ви можете бачити в темряві

Коротше кажучи, перехід від гри, що працює в стандартному 1080p, до роботи у форматі 4K з HDR, схожий на перший раз надягання окулярів. Хоча всі елементи гри присутні у версії 1080p, з повною потужністю Pro, деталі цих елементів стають різко чіткішими та легшими для інтерпретації. Текст стає легшим для читання, яскраве світло не «засліплює» вас і не змиває навколишні деталі, а декорації зберігають дрібні деталі навіть на відстані.

Перехід на гру, яка працює у форматі 4K з HDR, був схожий на перший раз надягання окулярів.

Студія Bend Studio від Sony продемонструвала невеликий фрагмент майбутньої екшн-гри, наповненої зомбі Дні пройшли. За мить, показану під час дебюту гри E3, головний герой Дікон Сент-Джон стоїть біля свого велосипеда, під деревом. У 1080p ви можете побачити, що написано на його вирізі - його «байкерський жилет», - і зауважити, що на дереві сотні листя, хоча зібрати їх складно. Увімкнувши 4K, текст стає легшим для читання, і ви можете, за бажанням, порахувати окремі листки на дереві.

"Якщо ви повернете його в режим 1080p", - сказав ведучий графічний програміст Bend Studios Грем Олдрідж. “Ця деталь все одно з’явиться. Це просто не так просто побачити. Це все ще виглядає чудово, але переведення його в режим 4K додає [додатковий] рівень різкості ».

Фабріс Кондомінас, виробник Bioware Montreal, використовував середовище від Mass Effect: Андромеда продемонструвати, як 4K та HDR дозволяють грі створювати величезні деталі навіть у сценах з низьким освітленням. У демонстраційній версії ми бачили, як головний герой Райдер ходив навколо масивного комплексу печер, поступово освітлених жилами смарагдово-зеленого світла. У 1080p існує обмеження кількості деталей, які можна передати в надзвичайно сильних або слабких умовах освітлення. Ви насправді не можете "бачити в темряві". За допомогою HDR та 4K ви можете розрізнити дрібні деталі на стінах печери, які зазвичай не видно.

Увімкніть яскраве світло

Те саме стосується ситуацій, які вимагають надзвичайно яскравого освітлення. Горезвісний: Перше світло, 2014 DLC для Ганебного: Другий син, ставить гравців під контроль Ебігейл Уокер, трубопровід із світловими "неоновими" силами. У 1080p деталі в безпосередній близькості від Ебігейл часто затьмарюються, коли вона створює яскраві фіолетові вогні. За допомогою 4K та HDR ви все ще можете бачити руки Ебігейл, коли вона заряджає кулю неонового світла.

як playstation 4 pro покращить ігри ps4 hdr 4k 05як playstation 4 pro зробить ігри виглядають краще ps4 hdr 4k 06
  • 1. Горезвісний: Перше світло
  • 2. Горезвісний: Перше світло

"1080p просто має певні обмеження, коли ви досягаєте певної яскравості, де вона починає трохи спалахувати", - сказав Перше світло асоційований продюсер Ара Демірджян. «У 4K тепер ви можете бачити; її рука там, деталі куртки є, кольори справді яскраві, кольори проникають ».

Звичайно, багато хто з нас не зможуть відчути всі переваги PS4 Pro, оскільки у нас немає телевізора, що підтримує 4K. Як зазначали багато розробників, консоль автоматично масштабуватиме консоль до найкращого дозволу, який тільки може. Для телевізорів з роздільною здатністю 1080p це означає зменшення масштабу та «наддискретизацію» виходу 4K консолі для нижчої роздільної здатності, що робить зображення, яке, хоч і не таке різке, як 4K, все ж є покращенням порівняно з оригіналом.

"Для людей, які мають телевізор 1080p, перше, що ви можете зробити, це зняти цей справді якісний екран і накласти на нього зразки", - сказав технічний директор Guerilla Games Мічіл Ван Дер Леу, "що означає, що всі ці деталі будуть натиснуті до зображення 1080p, але буде набагато більше деталей, і всі пікселі будуть виглядати чіткішими ».

Різниця може бути найбільшою в іграх PlayStation VR. "Під капотом ми відтворюємо вдвічі більше пікселів", - сказав Грег Кореман, засновник Далека точка розробник Impulse Gear. Перевіряючи трохи модифіковану версію демонстрації, показану на E3, підвищена візуальна вірність помітно вплинула на загальний досвід. Було менше моментів «ефекту екранних дверей», якщо такі були, і анімація виглядала більш плавно. Незважаючи на те, що це може почасти випливати з прогресу в розвитку гри за кілька місяців після показу гри, схоже, PS4 Pro зробить велику різницю для гравців PSVR.

"Ви насправді побачите дуже подібний ефект, коли він буде більш чітким, чистим і чітким, - сказав Кореман, - але він буде відображатися на тому ж обладнанні PSVR".

Побачивши різницю для себе, ми можемо сказати, що PS4 Pro, схоже, пропонує значне оновлення для потрібної людини. Правильною людиною є той, хто дбає про те, щоб їх ігри виглядали чудово і готові придбати за привілей як нову консоль, так і телевізор. Незважаючи на те, що ми не можемо сказати вам, чи є ви цією людиною, ви не сумніваєтеся, що PS4 Pro - і, врешті-решт, «Project Scorpio» від Microsoft - буквально змінить спосіб бачення ваших відеоігор.

PlayStation 4 Pro буде доступний 10 листопада.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found